Jump to content

P: Renault 5 1.4i (u kvaru)


Zelig

Recommended Posts

Otišao dihtung glave - bio sam kod g. Zdravka Vučinića dole u Blatu/Remetincu i skužio sam da se meni osobno popravak ne isplati, pa je na prodaju...

Petica je 12./1995., drugi sam vlasnik (otac od frenda bio prvi), kilometar-sat je prestao vrtiti na 190.000 km, po uobičajnom tempu sad petica nema više od 210.000... nedavno repariran anlaser, prošle godine stavljene nove continetalke, alu-felge od gtt, volan od gtt, disk pločice i pakne mijenjane prošle godine... novi auspuh stavljen prije 2 mjeseca, uredno prolazi tehnički, eko-test svake godine, unutrašnjost očuvana...  (svi servisi otkad sam ja vlasnik (2011.g) rađeni su ili u ovlaštenom servisu Radonić na Grudi kraj Dubrovnika, ili u braće Belinić s foruma... do ovog rikavanja dihtunga glave radio k'o sat....

dajte ako kome može poslužiti da ga ne dajem u rezalište... nema kapi ruzine na njemu, jednobojni sivi, plastike u boji vozila, žuta lajsna - bacim slike skoro...

ovi što odvoze auta daju 1,22 kn/kg, petica ima 760 kg, dakle jedva preko 900 kn plus tko zna što će bit s njim, radije da produži život nekom drugom Renaultu, pogotovo ovdje s foruma...

ja sam u Dbk, a petica je trenutno parkirana preko puta ulaza u Štarkelj, tamo sa zapadne strane, pa možete bacit oko koga eventualno zanima...

 

cijena? ne znam... 2000 kn?

 

p.s.: molio bih samo sms/whatsapp/forumdm za početak

f75ccdec340715a604b9a17d3a97edf8.jpge279b77c19ce39fc917d5901ac2cca01.jpg73fdcaa46d94e18ce0a61ed258236ca3.jpg291935a58311a954773c5a8dfd05809e.jpg

Edited by Zelig
Link to comment
Share on other sites

Ima li registraciju možda ili je istekla?

Link to comment
Share on other sites

Sretno s prodajom..btw vidio ga danas, bio na registraciji pored Štarkelja [emoji4]

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pozdrav, jel ima auto katalizator originalni na sebi ili zamjenski?

Link to comment
Share on other sites

a još tamo 2011 je stavljen katalizator s megane-a, rabljeni...

Link to comment
Share on other sites

isplati ti se onda skinut kat prije prodaje, on je oko 400kn

Link to comment
Share on other sites

Mozda netko zamijeni brtvu i vozi auto, to je bar jeftino na njemu i jednostavno. kakvo piljenje katalizatora, Autodijelovi..

Link to comment
Share on other sites

Ako je samo brtva u pitanju to nebi trebao biti jako veliki trošak

Link to comment
Share on other sites

ma gospar Vučinić mi je održao govor da nije u pitanju samo dignut glavu, pobrusit i zakeljit novu... da treba cijeli motor ić vani, da se košuljice s papirnatom brtvom moraju vrlo precizno poštelat, uglavnom da ima dosta posla... rekao mi je ako ti netko reče da će te koštat 1000-1500 kn to znači da će ti otvorit glavu, pobrusit, stavit novu brtvu i zatvorit, a to nije to... ako ti netko reče da ti traži 3000-3500 kn, koliko bih ti ja tražio da idem to radit, onda znaš da taj zna što treba sve obavit...

e pa sad... nema me čovjek zašto lagat, jer mi je odmah rekao da me ne može uzet sljedeća najmanje tri tjedna, dakle nije sebi dizao cijenu... a možda je pak preveliki perfekcionist, što je isto možda slučaj, jer mu je radionica apoteka - može se jest s poda, a alat je složen po špagi... plus je on mene, čekajući jednog clia, upilao pričama o renaultima 4 i 5 do u najstinije detalje... nezz...

ja pak ne želim nikome sakrivati o čemu se radi, pogotovo ne ekipi ovdje na forumu...

22 hours ago, Autodijelovi Palic said:

isplati ti se onda skinut kat prije prodaje, on je oko 400kn

ma ja sam u Dbk, renault je ostao u Zg, nemam gdje radit i da dođem gori... velim - felge, gume, reparirani anlaser, i da, katalizator, već sam blizu 2000 kn... ima i goriva 300 kn unutra :)

Link to comment
Share on other sites

Drugi motor bubnuti unutra i zdravo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da sam ja u ZG ili da je auto bliže Vodicama uzeo bi ga odma.

I sad me kopka iako nemam pojma kako bi ga prebacio iz ZG u Vodice. 

Ako može  ovakav kakav je odvoziti 300km pa da ga slažem doma dolazim po njega odma.

P.S. poslao sam ti PM

Link to comment
Share on other sites

ja bi si ga uzeo, jer volim stare nale petardice. nedavno sam uzeo uno 45 i imam osmjeh ko budala dok ga vozim. trenutno nemam mjesta u dvoristu,ali ako se nesto promjeni, javim.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Drugi motor bubnuti unutra i zdravo


ma to mi je i g. Vučinić rekao, da, ali em ja u Dbk, petica u Zg, pa u Sloveniju po motor pa traži meštra da promijeni motor.... a i trenutno mi obiteljska situacija ne naginje takvom rješenju kao adekvatnom....
Link to comment
Share on other sites

ja bi si ga uzeo, jer volim stare nale petardice. nedavno sam uzeo uno 45 i imam osmjeh ko budala dok ga vozim. trenutno nemam mjesta u dvoristu,ali ako se nesto promjeni, javim.
 
 


ok... imam još jedan upit u dm - petak je prvi, dm kontakt drugi, treći si u lajni [emoji106]
Link to comment
Share on other sites

Petak.. renta prikolice je 200-300kn dan.. auto sa kukom i gas za Zgb ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vrlo ste ljubazni ekipa......i autić mi se sviđa (1.4 motor i 5 vrata).....da mi bude za "po selu"...i malo R4 da odmorim.....ali ovdje je priča malo teža od dihtunga, a ja nemam vremena s tim se igrati....ustvari mi je žao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[emoji106] poslao sam mu poruku..al vidio je i ovdje!

 

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fala, ekipa [emoji106]... javim mu se danas... a javim i ovdje ako bude što... [emoji3577][emoji632]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.