Jump to content

P: Renault 5 1.4i (u kvaru)


Zelig

Recommended Posts

  • 5 months later...

bio sam se javio liku koji je ostavio onu poruku što je @nansale bacio u thread - lik je kužio sve, bio zainteresiran, ali na kraju se ipak nije javio... petica je odjavljena i u ponedjeljak ide na reciklažu 😪 ... u međuvremenu sam od frenda uzeo megane coupe I 1.6 16v dynamique, 217.000 za kojeg ću isto ubrzo složiti oglas za prodaju jer dvoje vrata i prenizak i premal... dok ne dignem oglas slobodno PM ako koga zanima...

Link to comment
Share on other sites

Drzim fige da ga ipak netko uzme..često bacim pogled kad prolazim onuda [emoji7]

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj mi ništa govorit - sad sam zasuzio kad sam bio tamo... svega lijepoga smo prošli... ma game over je - odjavio i dogovorio da cios ekipa dođe po njega u ponedjeljak i na vječna lovišta

Link to comment
Share on other sites

ma sori, ali praktički neizvedivo više... ybg 8 mjeseci je u oglasu, ističe mu rega za par dana, ja sam u zg samo do nedjelje sa sto drugih stvari za odradit... felge i continentalke su u vrlo dobrom stanju, katalizator uredno prolazi eko-test - samo na tome se moglo 1000kn izvuć, a ovako od ciosa ako dobijem 100 eura za sve skupa bit će dobro, ali ybg...

Link to comment
Share on other sites

Poslao prijatelju broj moba sa tvog profila pa pretpostavljam da će te kontaktirati.

To je broj koji koristiš?

Link to comment
Share on other sites

ma uselio je netko, e [emoji16]... ostavio sam mu poruku danas da zbrine stvari prije ponedjeljka ujutro... nek je još nekome poslužio, ajde, prije smrti [emoji3590]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.