Jump to content

Laguna 3 2010., bluetooth problem


matheus

Recommended Posts

pozdrav, imam lagunu 3 2010., bez navigacije. Ne mogu uključiti bluetooth, radilo je prije, ušao sam u meni, spojio se s mobitelom itd. sad u izborniku uopće ne reagira, ne mogu "otvoriti" bluetooth. 

Zna li možda itko u čemu je problem i što napraviti?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Sto ti na mobu kaze? Meni radi okej kad na mobu stisnem spajanje, kad idem preko auta onda se zna zblesirati nekad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemre se povezati. Piše da nije u dosegu ili da je skriven, tak nešto 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

promijenil osigurač od radija i sad sve radi.

kad smo već kod radija, rade mi samo prednji zvučnici. kolko god pokušaval štimati u postavkama, nikak nemrem dobiti zvuk u zadnjim zvučnicima, znači na prvim se čuje normalno, u zadnjim ništa. jedino kad prebacim samo na njih. ali i onda je zvuk takav ko da radi jedino na basu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, matheus said:

promijenil osigurač od radija i sad sve radi.

kad smo već kod radija, rade mi samo prednji zvučnici. kolko god pokušaval štimati u postavkama, nikak nemrem dobiti zvuk u zadnjim zvučnicima, znači na prvim se čuje normalno, u zadnjim ništa. jedino kad prebacim samo na njih. ali i onda je zvuk takav ko da radi jedino na basu

 

16 minutes ago, Alen said:

Otvori i pogledaj da nisu krepali stražnji?

Ocito nisu totalno krepali kad pise da kad prebaci samo na straznje rade ali kao da rade samo basevi, mozda krepali zadnji visokotonci, ali opet zasto ne rade svi zvucnici kako bi trebali radit.

Link to comment
Share on other sites

ak je nekaj i krepalo, očito nije sve. jer da, kad prebacim samo na njih onda ima nekog zvuka. ne čistog kao napred, al ima. a dok je kao uključeno sve, otraga se ne čuje niš

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.