Jump to content

Megane grandtour dnevna svijetla


Martin33

Recommended Posts

Pozdrav ekipa. Relativno sam nov u Renault svijetu pa imam pitanje u vezi dnevnih svijetla  u farovina tj one žarulje u farovima ispod žmigavca. Kako te žaruljice aktivirat pošto u izborniku nemam onu funkciju paljenja i nemogu nikako skroz ugasit svijetla,mogu samo da pozicije svijetle. Ako na rućkici stavim da su svijetla ugašena ona opet prilikom pokretanja se upale. Hvala na bilokakvoj informaciji. Ove sa slike nemam u izborniku.

Screenshot_20190629-130157.jpg

Edited by Martin33
Link to comment
Share on other sites

Ovako. Dnevna svjetla.... Meni je to čovjek upalio preko CLIPa, ja mislim.... Uglavnom preko laptopa je upalio opciju . 

Ako ne možeš skroz ugasiti svjetla, tj. i na AUTO i na oborena i na ugašeno svjetla rade, onda je moguće da ti je senzor na šajbi otišao, ti. kod mene je onaj kontaktni gel bio u banani. I kad su mi to u auto Lausu riješili, svjetla su reagirala na prekidač. Na off je bilo ugašeno, pozicija je bila pozicija, oborena su bila oborena, a auto je bilo ovisno o onome što je senzor na šajbi očitovao....

Ova opcija, što si slikao, i ja ju imam....

Koliko kužim to bi trebalo biti da kad su ti upaljena duga svjetla, da bi kad ti dolazi auto u susret, trebalo automatski oboriti duga svjetla.... Ali još nisam skužio kako radi, jer u par situacija mi nije gasilo duga svjetla

 

Edited by mirda13
Link to comment
Share on other sites

Kako to iskljuciti?
Gore ti je hahavac odgovorio....CLIP (ovlašteni ili netko tko ima)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Meni na Meganu je ta opcija bila iskljucena i dnevna svjetla u farovima nisu radila te kad sam ukljucio tu opciju onda mi rade dnevna svjetla.Sad mi je na auto modu na rucici i cim upalim auto odma rade dnevna svjetla a kad je tamno ili pred noc pale se kratka svjetla.Sad kad ugasim na rucici svjetla i auto je upaljen dnevna svjetla rade.Uglavnom to je kod mene opcija za upalit ugasit dnevna svjetla

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.