Jump to content

P: Original 17" Felge GT Line


SOVA

Recommended Posts

Prodajem 4 fekge 17" original Renault od GT-line paketa. Felge su ravne ne tresu ništa. Po rubovima ima nešto ogrebotina pa ko je picajzla smeta trebalo bi prelakirat. Prodajem ih bez guma za 2200kn. Kontakt 091/7899-266 . za detaljne slike mogu poslat preko vibera ili wa. Nalaze se u okolici Drniša, moguća dostava do Šibenika ili Splita uz dogovor.

Felge1.jpg

felge2.jpg

felge3.jpg

Edited by SOVA
Link to comment
Share on other sites

Mene zanimaju ali još razmatram one 18 od GT sa njuškala pa ako ti ne odu dok ja rodim sa odlukom se javim

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, laci said:

Mene zanimaju ali još razmatram one 18 od GT sa njuškala pa ako ti ne odu dok ja rodim sa odlukom se javim

Bježi lacika od 18 cola po našim cestama i ležećima... ja sa 17 jedva izlazim na kraj...

Link to comment
Share on other sites

Ma kod nas nema ležećih i taj megane neće biti za do posla nego samo kad sa malenom idemo nekamo obiteljski pa zato i razmatram..

Link to comment
Share on other sites

Just now, laci said:

Ma kod nas nema ležećih i taj megane neće biti za do posla nego samo kad sa malenom idemo nekamo obiteljski pa zato i razmatram..

Najgore je što se navikneš kakav je na 17, pa kad odeš col više, nikako se ne možeš naviknuti na tu razliku i tvrdoću... Iako puno ovisi do auta, Megane ima ”gospodski” ovjes u odnosu na moj auto, Golfovi su tvrdi ko’ tačke.

Link to comment
Share on other sites

Nije hitno. Samo se javi. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, GTT said:

Najgore je što se navikneš kakav je na 17, pa kad odeš col više, nikako se ne možeš naviknuti na tu razliku i tvrdoću... Iako puno ovisi do auta, Megane ima ”gospodski” ovjes u odnosu na moj auto, Golfovi su tvrdi ko’ tačke.

GTT 16 zimske, 18 ljetne... razlika minimalna... Altea na 17 neudobnija i tvrdja nego Scenic na 18 .... kao sta si rekao VW je bas ko tacka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.