Jump to content

K: Renault od clia na dalje :)


riceburner

Recommended Posts

Po meni je najveci problem spika "da se polovni auto isplati kupit... nisi glup da daješ duplo više novaca za novi, dve tri godine auto izgubi 40% cjene...", što sam stariji to mi je sve jasnije, neznaš šta je rizičnije, ovi mladi sa malo kilometara su il razbijani il skidani km (ili oboje) a ovi stariji tamo je sve moguće.... dobar auto i polovan košta a to se ne isplati jer je blizu novog a nemaš rizika nikakvog... hrpa stvari završi u oglasniku a i sam znam situacije gdje ni vlasnik nije kriv za neodržavanje auta šta su mu drugi u servisu sje... ili mome kolegi krivo gorivo nasipali na pumpi jer eto on je dao glupanu koji se nudio da mu nasipa... i nije gledao račun i sje.. pol motora... nekad i sa kvarovima prodjes jeftinije al nije vrijedno zivaca i problema "čuje mi se ovo dok napravim ovo"...

Link to comment
Share on other sites

Ipak smo isli pogledat varazdinskog turbaka, srecom da nismo dogovorili pregled u servisu...

Gume cjelogodisnje mrtve, kocnice za zamjenu, prednja sajba za zamjenu, treba veliki servis napravit i frajer samo bi spustil 1000kn, a kao hitno bi ga prodal, hvala lepa dovidenja...

Bio jos jedan clio 4 kaj smo gledali, u auto provaljeno bilo, klima nadopunjena prije 400km, a vec se cuje kompresor i ne hladi kak se spada, auspuh trul, nema police gepeka...

Iduci tjedan kad se sestra vrati u zg idemo kod propalog bajkera vidit jel se budu dogovorili olo cijene ?

Link to comment
Share on other sites

A dobar je bajker..jos i danas trosim gume na svom bajku a koje je odmah po dolasku iz CC doma isti tren naravno skinuo radi upgrejda [emoji4]

 

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.