Jump to content

K: Renault od clia na dalje :)

riceburner
 Share

Recommended Posts

Po meni je najveci problem spika "da se polovni auto isplati kupit... nisi glup da daješ duplo više novaca za novi, dve tri godine auto izgubi 40% cjene...", što sam stariji to mi je sve jasnije, neznaš šta je rizičnije, ovi mladi sa malo kilometara su il razbijani il skidani km (ili oboje) a ovi stariji tamo je sve moguće.... dobar auto i polovan košta a to se ne isplati jer je blizu novog a nemaš rizika nikakvog... hrpa stvari završi u oglasniku a i sam znam situacije gdje ni vlasnik nije kriv za neodržavanje auta šta su mu drugi u servisu sje... ili mome kolegi krivo gorivo nasipali na pumpi jer eto on je dao glupanu koji se nudio da mu nasipa... i nije gledao račun i sje.. pol motora... nekad i sa kvarovima prodjes jeftinije al nije vrijedno zivaca i problema "čuje mi se ovo dok napravim ovo"...

Ipak smo isli pogledat varazdinskog turbaka, srecom da nismo dogovorili pregled u servisu...

Gume cjelogodisnje mrtve, kocnice za zamjenu, prednja sajba za zamjenu, treba veliki servis napravit i frajer samo bi spustil 1000kn, a kao hitno bi ga prodal, hvala lepa dovidenja...

Bio jos jedan clio 4 kaj smo gledali, u auto provaljeno bilo, klima nadopunjena prije 400km, a vec se cuje kompresor i ne hladi kak se spada, auspuh trul, nema police gepeka...

Iduci tjedan kad se sestra vrati u zg idemo kod propalog bajkera vidit jel se budu dogovorili olo cijene ?

A dobar je bajker..jos i danas trosim gume na svom bajku a koje je odmah po dolasku iz CC doma isti tren naravno skinuo radi upgrejda

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

• Like 1

• 4 weeks later...
  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.