Jump to content

K: Espace IV 2.0 dci 2007 UCH+ kutija osigurača i releja


petak

Recommended Posts

Ajde da i ovdje pitam!

 

Tražim UCH modul zajedno sa kutijom releja i osigurača za Espace IV ph2 2.0 dci 2007 (127kw) renualtov broj 8200660170.

Ako netko ima prije dogovora bi molio slike naljepnica (dvije su) sa UCH i sliku kutije releja/osigurača.

Hvala!

 

Moja je trenutno kod elektroničara i neznam joj sudbinu pa se pripremam za najgori scenarij

Link to comment
Share on other sites

ima ti na poljskom Allegru jeftino, ali ne šalju u HR. Ako ti dolazi kakav Poljak na ljetovanje...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam takvog! 

Link to comment
Share on other sites

Je.. ga.

Kad san falši dalmatinac :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

E sad vidi šta mene tu muči i odvraća od kupovine.

Oglašen je jedan broj, a na slici je drugi broj.

I ja ti sad budi siguran šta kupuješ.

Ako pogledaš ove brojeve sa slike taj UCH ne odgovara za moj auto.

A prema broju u naslovu odgovara

Link to comment
Share on other sites

ja veselo neki dan naručio od tamo za 40 zl unutarnji samozatamnjujući retrovizor kad danas stiže poruka šaljemo samo u Poljsku i vraćamo novac. Pa jebemu, mogli su odmah onemogućit plaćanje ako ne šalju

Link to comment
Share on other sites

Presta san gledati te razne strane oglasnike.

Ponadaš se a onda puste peripetije da dođeš do toga.

Često mi se znalo desiti da na oglasu piše kako imaju na stanju, a onda nakon plaćanja dobijem obavijest kako ipak nemaju na stanju i da će mi poslati kad dobiju na stanju ili će vratiti novce.

Pa je... mu....nisam kupija da mi dođe za po godine nego odma.

Link to comment
Share on other sites

Jesi zvao auto otpade u Zagrebu? 

Link to comment
Share on other sites

Nisam još stigo do Zagreba. Kontaktirao sam ekipu u Dalmaciji i one s kojima sam već ranije razgovarao radi nekih drugih djelova. Neki mi se još moraju povratno javiti. 

Još mi nije panika jer se nadam da će strujić riješiti problem lemljenjem kutije osigurača i releja.

Nije problem ni izvana naručiti ako se s ljudima može razgovarati. Na neviđeno nedam novce.

Tx majki2901. Probati ću ih kontaktirati.

 

Link to comment
Share on other sites

iz mog iskustva pravi elektricar to raskarabuđi sa postojecim UHCom, druga stvar da je ovaj unisten spaljen i sl.

 

Link to comment
Share on other sites

Čovik kojem sam ga odnio je pedantan i detaljan. Ako će netko to prelemiti kako treba onda je to on. Već mi je radio slične stvari na laguni 2. Jednom pločicu iz daljinskog ključa, a drugi put upravljanje klimom.

Ja odradim rastavljanje i pripremu i sheme, a on odradi ovaj dio na ploči.

Jutros me je vidio i komentirao...."opet nosiš skripte, šta te sad muči" :rotfl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Riješeno!

Popravljeno!

Radi!

:piju:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.