Jump to content

Megane 4 grandtour radio display


Bare

Recommended Posts

 

Pozz svima!

Da evo i sa vama podjelim svoj problem pa mozda netko ima slican problem.Kupio sam novi megane 4 grandtour i nakon par dana sam primjetio da display od radija povremeno se ugasi par puta na sekund znaci samo zatitra i to sam prijavio u servis i oni su ga prikljucili na komp.i rekli da ne pokazuje nikakvu gresku.sto mi preporucate dalje?hvala

Edited by Bare
Link to comment
Share on other sites

Ne odustati od reklamacije dok ne poprave ili zamjene. Nije tvoj problem što dijagnostika ništa ne kaže, njihov je posao da to poprave.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A da ti kazem da su mi naknadno ugradili straznje parkirne senzore i rekli da na njima nije bilo oznaka koji se kako postavlja pa mi je rekao da su "valjda"ok.ako ne budu ok da ce ih vaditi vani i staviti mi novi branik bez njih.nakon par miseci pogodim zardinjeru s cvicem i odma mu posaljem sliku kaze rijesit cemo.sad mu kazem da stave novi branik a on da on to meni nike nikada rekao da ce to napravit i od kuda da on zna da senzori nisu radili.kazem mu pa vidis,sto mislis da sam namirno isa sebi razbit novi auto?ima tu jos gluposti ali....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozz ekipa evo imam novost s autom pa da podilim s vama i naravno prihvacam savjet.Danas sam bio u servisu jer mi lupa u prednjem dijelu auta.Odgovor je bio otisao stabilizator i balans stanga lijeva i desna.Stange nema kao rezervni dio jos niti u Francuskoj.Zvati ce kad nabave.Samo da napomenem auto je 2017.godiste i presao 18500km.Upomoc!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zamijenit će ti te sponice i neće više lupati. Nisi ni prvi ni zadnji sa Meg 4! 

Meni je upala u oči brojka od 18.500 km. Zar je moguće da su te sponice toliko nekvalitetne?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, fabi said:

Zamijenit će ti te sponice i neće više lupati. Nisi ni prvi ni zadnji sa Meg 4! 

Meni je upala u oči brojka od 18.500 km. Zar je moguće da su te sponice toliko nekvalitetne?

Da, znam nekoliko njih koji su ih morali mijenjati u prvih 20.000km. Fulao je renault kad je sklopio deal sa tim proizvođačem pa su kasnije prešli na drugi. Te druge koje zamijene su dobre.

Link to comment
Share on other sites

Ok i onda nagradno pitanje. Iako su te spone minorni problem, da li su oni taj model auta uopće testirali u stvarnim uvjetima? Pa nisu vlasnici se vozili 18 tkm po makadamu pa da odlaze balans štange.. Događa se i drugima, znam, ali ne kužim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kiu proceeda kupio prije 10 god... Prvo desna nakon 30iljada onda ljeva na 40.... sve isti k.. sve mi je jasnije... kao naše ceste krive...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao sestrinski i30 2007 godište. Isto odlazile rano, ali kad su dobili poboljšane više nisu.

4 minutes ago, macan said:

Kiu proceeda kupio prije 10 god... Prvo desna nakon 30iljada onda ljeva na 40.... sve isti k.. sve mi je jasnije... kao naše ceste krive...

 

Link to comment
Share on other sites

neznam, ali vi ne vozite aute nego putar. moj ima 163tkm i original i nema lufta ni zvuka ni lupanja ni nista...nevjerovatno

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ruske said:

neznam, ali vi ne vozite aute nego putar. moj ima 163tkm i original i nema lufta ni zvuka ni lupanja ni nista...nevjerovatno

valjda isto ima uhljeba u tvornicama pa sve zavisi koju smjenu uhvatiš... da bude stvar smješnija jedna ženska što je otišla van radit neznam ni ja koji porizvođać upravo to potvrđuje...pa je pričala... točno zavisi koja smjena je radila bilo je više pizdarija... koji dan u tjednu ti je auto proizveden katostrofa... zapravo i ima logike... jel gledao sam milion videa sa tim robotima u tvornicima... nisu sve roboti jelte u nekim djelovima poizvodnje :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ja punim 34 skoro, moj auto ako je tko išao svaki dan prelazi preko pruge u DS, ide kraj Dalekovoda preko Rugvice na obilaznicu, Buzin pa preko mosta Savica, Držićeva...Mlinarska...i kontra

Pazim na rupe, ležeće, klasika...sve ok...moj je 2018 pa valjda ima upgrade

Link to comment
Share on other sites

Update:U petak sam zvao Renault Hrvatska i rekao im odgovor sto sam dobio iz servisa.rekli su da ce provjeriti pa ce se javiti.Danas popodne me zovu iz servisa da su dobili rezevne dijelove i da dodjem.Za doslovno 15 minuta su ga sredili.Sto su radili nemam pojma ali lupkanja vise nema,do kada nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobio si spone stabilizatora v3, novog proizvođača..

V1 su bile problematične

V2 su poboljšane ali su i dalje imale problema

V3 proizvodi drugi proizvođač i nemaju problema

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.