Jump to content

Maglenke za Talismana


andrej2019

Recommended Posts

Pozdrav,

Zanima me koje žarulje za maglenke idu u Talismana?

Stavio bih nekakve da budu bijele, jer na mom modelu su još uvijek žute (halogene ja mislim), pa izgleda užasno kada imam svjetla upaljena i kada skrećem pa se automatski upale maglenke. Svjetla su bijela, a maglenke žute. Nikako mi se ne sviđa. Ako može preporuke koje žarulje i mogu li to sam zamjeniti ili da idem u servis?

 

Hvala

Edited by andrej2019
Link to comment
Share on other sites

maglu bolje probijaju žuta svjetla, ali ako je do izgleda onda halogene s plavim staklom ili recimo tu na forumu spominjani Osram led za 1100kn

Link to comment
Share on other sites

Di ces dat' 1.100kn za sijalice u maglenkama?! U zadnjih 10 godina ako sam ih 2 puta upalio na autu.

Ima mi smisla kupiti skuplje sijalice za kratka ili duga svjetla, ali za maglenke ...

Link to comment
Share on other sites

Ružno izgleda kad skrećem lijevo/desno i kada su upaljena kratka svjetla. Tad se automatski pali maglenka u koju stranu skrećem. Žute se užas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 01. 10. 2019. at 13:51, direstraits said:

Broj šasije?

VF1RFD00654840411

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, direstraits said:

H11

Jel se isplati ovako nešto staviti ili ipak nešto skuplje ?

Hvala

Screenshot_20191003-205502_AliExpress.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa nikakva filozofija staviš ledice umjesto halogenki i bok, kupi i odnesi u ovlašteni da ti zamjene nece ti vjerovatno ništ uzet

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskreno u tvom slučaju i kakav je auto, bez uvrijede, ja nebi ništa dirao dok se ne bi odlučio da li ću zadržati auto ili ne.

Vjerojatno ne gubiš garanciju, ali opet se nađe netko pametan pa dok dokazes...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Domba said:

Iskreno u tvom slučaju i kakav je auto, bez uvrijede, ja nebi ništa dirao dok se ne bi odlučio da li ću zadržati auto ili ne.

Vjerojatno ne gubiš garanciju, ali opet se nađe netko pametan pa dok dokazes...

Kakav je, takav je... moj je... hehehhe ...sta mogu kad mi je drag... 

A ove sada maglenke su zute, ajme meni...

Link to comment
Share on other sites

Znam što te muči. Jasno mi je sve. Samo ako ćeš još ganjati garanciju i popravljati sve i svašta ja nebi ništa dirao po autu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, andrej2019 said:

A ove sada maglenke su zute, ajme meni...

Ovisi što želiš od maglenki, ako je funkcionalnost bolje su žute ako je šminka onda je bolje led.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.