Jump to content

Automatski brisac - rikverc


Gerira

Recommended Posts

Pozdrav, 

U zadnje vrijeme sam primjetio da mi se ne pali brisac kada stavim u rikverc. Prije se palio, samo se ne sjecam dal je kisilo il je bilo suho... 

Kada zadnji brisac upalim na rucicu, radi normalno. A glavni su postavljeni u auto polozaj i ona opcija u board compu je upaljena...

Moje pitanje je, dal se pali u rikvercu samo po kisi kad su i glavni upaljeni ili bi se uvijek trebao upaliti kod rikverca? 

Link to comment
Share on other sites

Koja logika da se brisac uvijek ukljucuje kad stavis rucicu mjenjaca u rikverc, onda bi se zadnji brisac ukljucivao bez potrebe i brisao na suho kad ne pada kisa.

Edited by Fernand
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Fernand said:

Koja logika da se brisac uvijek ukljucuje kad stavis rucicu mjenjaca u rikverc, onda bi se zadnji brisac ukljucivao bez potrebe i brisao na suho kad ne pada kisa.

Istina, samo nisam naso na netu kad se tocno pali pa rekoh da pitam, a kisu nisam uspio ulovit ove dane da probam

Edited by Gerira
Link to comment
Share on other sites

Pali se uvijek, barem je meni na Cliu IV tako radio dok to nisam ugasio jer bi preko zime ostao bez te metlice

Sent from my MIX 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Gerira said:

Istina, samo nisam naso na netu kad se tocno pali pa rekoh da pitam, a kisu nisam uspio ulovit ove dane da probam

Pa snadji se, ti ubaci u rikverc a neko neka zadnje staklo zalije vodom iz flase.

Link to comment
Share on other sites

Ostavi brisace na auto, polij prednju sajbu/ senzor da se upale brisaci i ubaci u rikverc 

6 minutes ago, Fernand said:

Pa snadji se, ti ubaci u rikverc a neko neka zadnje staklo zalije vodom iz flase.

Jedan je senzor, prednja sajba

Link to comment
Share on other sites

Ok, onda zalij zadnje staklo da nije suho, ubaci u rikverc i zalij prednje staklo.

Edited by Fernand
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Fernand said:

Ok, onda zalij zadnje staklo da nije suho, ubaci u rikverc i zalij prednje staklo.

Nikad ni dobro da je suho ?

Ajde bas sutra probam da vidim kak ce se ponasati, po netu sam citao da se nekima uvijek pali a nekima ne pa sam zbunjen osto

Link to comment
Share on other sites

Dodao bi samo da se zadnji pali ako je upaljen prednji brisac i ako rade rikverc svjetla. Ako je prekidac rikverca neispravan ne radi ni zadnji brisac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.