Jump to content

Kontrolna ploča


Dr. Jan Itor

Recommended Posts

Laguna 2 , 2.0 16V , 2005 godina. Kontrolna ploča mi je jučer umrla , stavim karticu i ništ , nit svijetli nit se kazaljke pomjeraju nit pokazuje na displeju išta , auto normalno upali , farovi rade , žmigavci rade , normalno ga mogu vozit jedino tempomat ne reagira, imate kakvu ideju ? Možda neki osigurač negdje ?

Link to comment
Share on other sites

Slika , do jučer je radilo normalno sve , popodne parkiram auto i kasnije ga preparkiram, ugasim i ostavim karticu u utoru nekoh pola sata i od onda sve mrtvo. Tak sam se i odvezao doma nekih 20tak km.

IMG_20190823_200905.jpg

Link to comment
Share on other sites

Problem riješen , s obzirom da nije ni jedan osigurač , odspojio sam kleme od akumulatora i spojio nazad za cca 10 min i sve je proradilo normalno pa eto rješenja ako netko bude imao isti problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo poznat i daleko raširen Renaultov samopopravljački mod.

:bigl:

Dobro si ti to riješio.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.