Jump to content

Dacia Sandero


AnArChY

Recommended Posts

čim ženi pokažeš clia i sandera ona bu izabrala clia.. clio 4 jedan od naljepših auta tog segmenta i tog odišta ako ne i najljepši, još ako je pun opreme a dacija golać, nemaš kaj razmišljati.. naveo si prednosti dizela, mala potrošnja, življi motor i ne osjeća klimu.. benzinac jeftin za održavanje ali po ljeti u gužvi po zg i sa klimom pit će desetku..

Link to comment
Share on other sites

Ali su u loganima sa ZG taksistima za volanom 0-24 koji ih voze krvnicki i imaju po 300+k km na satu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan.martinko said:

čim ženi pokažeš clia i sandera ona bu izabrala clia.. clio 4 jedan od naljepših auta tog segmenta i tog odišta ako ne i najljepši, još ako je pun opreme a dacija golać, nemaš kaj razmišljati.. naveo si prednosti dizela, mala potrošnja, življi motor i ne osjeća klimu.. benzinac jeftin za održavanje ali po ljeti u gužvi po zg i sa klimom pit će desetku..

nemoj bit tak surov...svuda se kunu da ti moderni turbaci ne prelaze 6 l bez obzira na način vožnje 😂

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, ivan.martinko said:

Ma meni i dizel po zg trosi 10...kad se ljudi voze ko babe .
emoji16.png

A kak bi se po Zagrebu trebali voziti? Ivicu i Janicu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

m da.. zato i obaramo rekorde po crnim kronikama... zbog "muške" vožnje većinom... ali da ne idemo OT...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam imao sudar a imam vozacku vec 27 godina, tak da ne brini za mene.. ne pijem, ne drogiram se, itd..
a da i ne offtopicari. Vozi se kak hoces.. ja ne volim ni kad ljudi divljaju ni kad cmizdre po cesti 30 na sat. Ak je 50 ogranicenje i prazna cesta npr vozim najmanje 50 a mozes i 60 nebude te nitko kaznil..

Link to comment
Share on other sites

Niti najmanje ne brinem za tebe ili bilo koga drugog.... samo za sebe...
priroda se sama pobrine da se rijesi losih gena (gledamo ih svaki dan u crnoj kronici)... zato ja divljake na cesti ne zalim niti najmanje... samo da usput ne dobije i netko neduzan...
za sve ostalo tu je Mastercard [emoji6]

Link to comment
Share on other sites

Pobrkao si loncice jer kao svijetom vladaju dobri geni? a sve ludjaci.. losa ti je ta logika Darwine..
Ta teorija se odnosi na zivotinje.
A kod ljudi uglavnom tko vise mazne opstane. Tko ne maznjava - propada..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 22. 01. 2020. at 15:21, ivan.martinko said:

benzinac jeftin za održavanje ali po ljeti u gužvi po zg i sa klimom pit će desetku..

Ovo sam uvidio da je stvarno do modela/godišta auta i kompresora, omjera u mjenjaču etc. Škoda Fabia sa 70KS se sa klimom vozi kao da ima 65KS, preko 70kmh tek osjetiš da fali snage (sa i bez klime), a Megane 1.6 16V sa 112KS i Fiat Marea 1.6 16V sa isto konja, kao da odjednom ima 50KS sve dok ne prođeš 4000 okretaja, koja god brzina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

danas am bio blizu da uzmem sandero dci bez Blue što bi bilo super jedan trošak manje u vožnji. ali kad sam vidio u živo iz nutra je ok auto (nisam picajzla) ali iz vana kad vidim te spojeve krovne lajsne, škare od haube iako iznenađujuće hauba se sama diže nije na žgance. bunker kad se otvori a ono lim. spojevi na pragovima kod zadnjih vrata. stvarno su ga namjerno ukakakli. 

  • Like 1
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

Sparanje na svemu, tak i najslabiji duster kosta 99900 kn. Necu ni pomislit kak izgleda. a predja na tom sanderu hauba ima podizac, to je stvarno extra. Neznam kak ima duster..

Link to comment
Share on other sites

Za te pare nemožeš dobit ništa kod Dustera osim 2 podizača haube. Minimum je 125000kn i onda dobiješ dobro opremljen auto

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ja duster sa 2 kotaca pogonom uopce ne gledam.. tak da je to pocetna 150000 kn. ali ak moj megane koji je kostao ko 100000 kn ima podizac, sramota je da duster nema.. nema pola auta, cak ni golf 8.. sramota sve.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ruske said:

da mi znat koja to marea 1.6 16v ima 112ks...

Marea weekend 1.6 16V, kupljena nova 96', bilo upisano u prometnu 82kW. Tada je vazio zakon za mlade do 82kW, pa sam je mogao voziti legalno. 

Link to comment
Share on other sites

nikako. krivi podatak, kao sta stalno krivo nesto pise u prometnima...

1.6 16v 103ks, ucio sam se voziti sa 12g na bravotu, a u marei je ISTI motor...

113ks je imao 1.8 16v

Link to comment
Share on other sites

Kako god, sa klimom je bila na 50. Osjetilo se u prvoj, drugoj i trećoj brzini kak kod puštanja kuplung vec sve stuca, a da ne velim kod ubrzanja na niskim okretajima nije išlo ništa.

To je bio cilj pošta, ne treba generalizirati već gledati točan model auta i probati ga... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.