Jump to content

Laguna 3 - auto radio


Fernand

Recommended Posts

Na auto radiu srednji veliki gumb za upravljanje se guli - ljusti, jel to neko rijesio na adekvatan i trajan nacin (za sad je sredina gumba privremeno zacrnjenja sa flomasterom), molim savjet.

 

Laguna radio_25.08.19..jpeg

 

Naisao sam na sliku auto radia slicne Lagune iz 2011 god., izgleda da im je to mana:

 

renault-laguna-iii-20-dci-2011-45-gostynin-sprzedam-494728844.jpg

Edited by Fernand
Link to comment
Share on other sites

Ja koristim, ali zet i kcer kad im dam Lagunu na koristenje sviraju mp3 sa CD-a, a onda se koriste ove komande, nazalost.

Link to comment
Share on other sites

sa kakvog cd-a, ne razumijem, cd player priključe na aux ili što? Komande podržavaju sve varijante

Link to comment
Share on other sites

@frenchkeyTu na radiju iznad tipki se vidi ulaz za cd-e, a ispod parrot uredaja je ulaza za kazete ??

Edited by brzi16v
Link to comment
Share on other sites

Jaoooo, jeste bukvalni... Dobro, gurneš taj jebeni cd u rupu i dalje sve radiš sa komandama na volanu osim eject gumba za izvaditi cd, koji je btw najočuvaniji na tom radiju

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, brzi16v said:

@frenchkeyTu na radiju iznad tipki se vidi ulaz za cd-e, a ispod parrot uredaja je ulaza za kazete ??

Dobar si :D, nije ulaz za kasetu vec ulaz za karticu-kljuc za paljenje.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je Parrot na malo prakticnijem mjestu a ne direkt na ventilaciji:

 

20190510_172743.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, frenchkey said:

Jaoooo, jeste bukvalni... Dobro, gurneš taj jebeni cd u rupu i dalje sve radiš sa komandama na volanu osim eject gumba za izvaditi cd, koji je btw najočuvaniji na tom radiju

Potrazio sam uputstvo za auto radio medju svojom dokumentacijom od Lagune i stvarno se preko komandi na volanu moze upravljati mjuzom sa CD-a, ono stisni taj gumb, pa ga povuci prema sebi pa pomakni ovaj gumb i stisni onaj gumb...itd...

To onda jednostavnije napravi mitfahren sa ovim gumbima na auto radiju (on nemora gledati naprijed na cestu) pa mu je to jednostavnije raditi - prebacivati sa albuma na album ili sa pjesme na pjesmu. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pozdrav ekipa, evo da ne otvaram novu temu, imam pitanje u vezi svog radia (slika moga radia)

Ako je to netko radio i da zna da to radi, htio bi spojiti kabel (slika u prilogu kabela) na svoj radio u Laguni 3 i da ima izlaz ili za usb ili jack 3.5mm?

 

Display.jpg

kabel.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trebao bi samo izvuci radio van i ubosti taj zeleni konektor iza. Ja sam na svom u cliu to imao. Doslovno plag and play jedino sto moras u opcijama aktivirati aux.

Link to comment
Share on other sites

E to sam htio pitati oko tog AUXa jer sad ga trenutno nemam u opcijama pošto mi samo prebacuje radio i cd/mp3.

A dali je netko probao ovo dali to funkcionira, jer mi je potrebniji usb da mi mobitel bude slobodan za pozive?

Box za radio.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kad ustekas u kazic te ti nudit aux u meniju... 
Vidis, kod mene to nije bio slucaj, trebalo je aktivirati aux preko dijagnostike

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

tocno, rano mi je jos.. Ja sam na modusu samo ustekal al u port od cd changers tak da je sviralo pod tom funkcijom... Bitno da svira

Link to comment
Share on other sites

ja sam dugo muku mučio oko toga i zaključio da je jedini dobar način spojiti mobitel preko bluetootha jer tako možeš upravljati sa glazbom preko komanda iza upravljača.Ostalo jednostavno ne podržava to i moraš mijenjati na samom uređaju kojeg si priključio.

Link to comment
Share on other sites

Yatour box zamijenjuje cd changer te time i sve tvornicke tipke, funkcije i prikaz ostaju kao i ranije i mogu se koristiti.
Tako je barem bilo kod mene.

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovaj gore uređaj što sam postavio sliku na sebi koliko vidim ni nema nikakve tipke ni mogučnosti tako da bi sve trebalo biti kao i kad staviš mp3 cd u radio, te bi na displayu od navigacije trebao dobiti popis pjesama i birati preko komandi ili radia..

Link to comment
Share on other sites

Ekipa imam pitanje.

Na mojoj laguni 3 2008g imam navigaciju i radio Cabasse Tonic (Carminat) i mogu mobitel s bluetoothom povezati za handsfree (kolega isto to ima na Meganu 3 2011g i pošta pjesme s mobitela preko bluetootha preko radio i zvučnika.) pa me zanima pošto meni to neće svirati, dali nešto krivo radim (dali treba još nešto podestiti) i dali tko to ima ovakav radio i Lagunu i dali je to probao i kako je podesio ako mu radi.

Hvala

radio1.png

Edited by RoBi86
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.