Jump to content

P: renault megane coupe 1.4 16v


f7p

Recommended Posts

Prodajem Renault megane coupe 1.4 16v, 2000. godina, 212 000 km. Auto je trebao biti za suprugu, ali nenadano dosao Scenic.

Na autu je napravljen kompletan servis:

- kompletna distribucija

- remenica radilice

- ulje

- svi filteri

- komplet kocnice, prednje i zadnje

- kugle

- krajnici

- lezajevi kotaca

- gumice na balans stangi

- klima radi

Da ne bude sve bajno, klasicna boljka je mjesticno lak i iz nekog razloga ne radi desni podizac stakla.

Hrde nema ni u tragovima.

Auto je neregistriran.

Cijena 10 000 kuna

Imam samo 2 slike,  dok se slagao

20190226_173203.thumb.jpg.01899d0c7f6720e81ed748cff1492041.jpg

20190226_173213.thumb.jpg.52df4eae68f5e09f07d865b0b73dc4e5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Još nikad nisam vidio kupea sa tim “malim” motorima a da ima leptire iza.. 

me like :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Da, ima leptire i rade. Auto je stvarno dobar. Nije od servisa napravio 200 metara

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tko ga kupi, voziti ce se dugo razdoblje bez problema.

Uzimam nesto drugo, pa bi ga volio rijesiti do toga.

Uglavnom, registracija godinu dana, veliki i mali servis, nove kocnice komplet, klima. Pa samo to vrijedi te novce

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, margax said:

@laci zemi umjesto Fiata

Mislim da mi je lanča praktičnija..makar ima normalni otvor  bunkera i preklopnu zadnju klupu??

Evo ideje: ti uzmeš luksuzni mali Fiat od mene umjesto onog žutog izdajnika, onda ja uzmem ovo i ako nam ne bude odgovarala kombinacija vratiš mi mali luksuz a ja tebi ovog kupea? 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, laci said:

Mislim da mi je lanča praktičnija..makar ima normalni otvor  bunkera i preklopnu zadnju klupu??

Evo ideje: ti uzmeš luksuzni mali Fiat od mene umjesto onog žutog izdajnika, onda ja uzmem ovo i ako nam ne bude odgovarala kombinacija vratiš mi mali luksuz a ja tebi ovog kupea?

 

I sta da radim s njom? Jedino ju mogu uparkirat u megana u bunker i cerat ju sa sobom.

Btw koji bunker jbt? Stane 5L ulja, filter ulja i zraka, 4 iridiumke (:bigl:) i brtva za karter i vec je guzva.

Kolega sorkac na spamu, najradije bih zapalio Clia i uzeo ovog Megana ali....

Edited by margax
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.