Jump to content

P: Mercedes A250 AMG


pere

Recommended Posts

4 minutes ago, pere said:

Autoscout24 je u pitanju, ispliva odmah :D

 

Stavih ovdje ko i sve ostalo jer ima dobre ekipe koja ujedno i pozna ljude u ovom svijetu. Znam da si malo ironican, al svejedno sam odlucil oglas tu objavit.

To je trebalo biti šala. Svakako sretno u posredovanju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je što takvih "unikatnih" auta ima malo, pa naći motor noćna mora, jedino popravak a ovako na neviđeno....

Link to comment
Share on other sites

Nisam htio nis komentirat da ne gadim oglas al kud svi osmanlije ...

mislim da trazi debelo previse . Al ionak osoba koja ce ici ovo kupovati nije Hrvoje s foruma kojeg ce majstor kojeg ima oženiti nesto manje nego prosjecnog PEru Perica pa mu se mozda isplati igrati s raritetnom A klasom na njuskalu  , to ce uzeti netko tko ce u worst case scenariju , da mora motor mjenjati, opet biti ~500tinjak € u plusu.

I taj netko ce mrtav-ladan ponuditi 50% trazene cijene, pa i manje, kao sto i je ponudeno vec.  Mislim da su rumunji dosta i davali.

JA uvijek razmisljam , da je neka sitnica bas vlasnik nebi to popravio nego bi za popravak od 200€ prodavao nevozljiv auto. jeje

 

Edited by hrvojexyz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auto je složen odlično, jer ima pragove sa A45 Performance, zadnji branik, blende auspuha i krilo sa A45 AMG. To su stvari koje vrijede dosta love i auto je atraktivan do besvijesti. Ostalo je u originalu AMG paket. Cijena je visoka za HR tržište, jer treba platiti unos. U Njemačkoj će otići za 13-14 bez problema. Tih motora vani ima rabljenih i nisu preskupi. Uzet će to turci i složit će ga i zaraditi 4000€ na njemu bez problema. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Motor bi se dao naci izmedu 3000-4000 €. Obzirom na opisano, tesko da postojeci motor moze posluziti za bilo sto osim za dijelove. 

Da izgleda atraktivno, apsolutno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, pere said:

ne bi popravljali nek bi stavili novi motor koji kosta 4k €

Malo sutra 4k € za nov motor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mercedes 270.920 cca toliko kosta rabljeni, gol blok i glava... Otvoriti motor i vidjeti, mozda nije cijeli unisten...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A fino pisalo na pojasu schroth i ona ne čita. Tako joj i treba. default_57.gif

 

 

 

 

Sori,jače je od mene... default_zubo.gif

 

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto nekakvog mišljenja da su Rumunji nudili sasvim poštenu i dobru cijenu. Tko god da ovo kupi taj će ti nuditi realnu vrijednost umanjenu za cijenu popravka (zamjene motora) u ovlaštenom i još barem 20-30 % manje. I ja ne vidim u čemu je tu problem osim što će prodavatelj popušiti sa Mercedesom, odnosno već je popušio jer mu se motor na tako skupom i prilično rijetkom autu raspao i tu cijenu će platiti vlasnik ovako ili onako. Čak mislim da bi vlasnik dobio više novaca da to popravi pa u oglasnik nego ovako. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

slažem se da je to previše novaca, pogotovo za unos u hr. ne baratam tim ciframa niti tim autima, ali upravo jer je rijedak, i dijelovi su skupi, treba ga slagati i prodavati..

da je vlasnica zainteresirana, auto se uvijek da složiti i jeftinije od novog motora, ali ona već vjerojatno vozi novi auto. 

svatko svoje cijeni ko da je neznam što, ali svatko tko se tog auta primi zna da je to govno za složiti.. pitanje je zakaj je uopće zaribao itd.. onaj tko se toga primi mora imat puno znanja, živaca, hrabrosti i volje da ga uzme i sastavlja i da onda uopće nađe kupca.. 

Link to comment
Share on other sites

Samo budala bi išla otvarati ovaj motor i slagati. Nema kompresije i pustio je ulje? Dakle, od slaganja ništa, čim je pustio ulje, sve je jasno. Nije cura glupa, niti njen otac, znaju zašto prodaju auto... 

Kupi se goli motor sa garancijom, prebace se agregati, prebrtvi što treba, nova distribucija i tekućine i to je to. Nije to Zonda, niti je rijedak auto, ima ih hrpa u EU. 

Tko ga dobije za dobru cijenu (npr. 12k €) i kupi npr. onaj motor koji je kolega gore linkao za parsto eura manje od traženog (cijena je VB tako i tako), zaradit će novac na njemu, pa čak i u HR ako ima dobre izvore (mehaničar, špedicija, prijevoz). 

Edited by GTT
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To bi prvenstveno trebao kupiti neki mehaničar koji će sebi besplatno sve složiti, a onda ima i zaradu za daljnju prodaju.

Btw, kako se uopće jednom mercedesu može dogoditi takav fail, osim ako vozač i održavanje nije uzrok?

Link to comment
Share on other sites

Dečki, koliko sam čuo auto je prodan... 

Ako je Mercedes, nije sveta krava. Eksplodira motor i na Bentleyu, a na broj prodanih primjerka, siguran sam da je postotak ovakvih slučajeva na Mercedesu u promilima. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pere said:

Kak stvari stoje, mozemo ovo zamrznut. A sad ide rock'n'roll!!!emoji2937.pngemoji2937.png

 

 

 

 

e pere, javi se u topic sta je tko napravio za svoj auto :D 

i cestitam na mecki, ako si ju uzeo ti :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.