Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Iiiiiihaaaaa :respect:

Cestitam! 

Sa zadovoljstvom očekujem  :drivar:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala dečki,

Odluka je pala da se ipak sad naruči, jer od nove godine Švedska uvećava "kazneni porez" za zagađivače, pa je cilj da auto dođe prije nove godine i registrira se po starom zakonu. Po svemu sudeći, trebao bi doći polovinom 12-og mjeseca. 

Mislim da smo ok prošli. Dobili smo dobar popust i gratis RS monitor i Bose ozvučenje. U cijeni je i zimski set guma na 17" felgama. Taj dio mi je još malo u magli i još razmišljam da promijenim na 18, ali to mogu i hodu. Bitno da je naručen i da je u izradi. Ukupno nam je spušten nekih 35k sek. 

Nisam uzeo alcantaru, ali sam uzeo adaptivni tempomat, RS monitor i Bose. Nekako mi se alcantara nije svidjela na volanu testnog koji je imao samo 5tkm na satu, a izgledala je puno starije. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast i sretno sa vozilicom [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]

Poslano Samsung A7

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, macan said:

Kolko je to u kunama na kraju nekužim tu valutu :)

Pao google? Ne radi tipkovnica? Mobilno bankarstvo njente? HNB.hr i to ništa? :lool: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nekakvih 230 - 240 tisuća kn ak se ne varam. Korektno. Sitno više od onog Clija kod Štarkelja iz deuge teme. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

234tkn ako racunamo po srednjem tecaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo kolega, bas mi je drago kaj si ga piknuo! Samo mi nije jasno di bus ga ganjal gore po Svedskoj jer sam ja prosli vikend kad sam bio u Stockholmu primijetio da Svedani jako sporo voze a jako brzo hodaju ?

Link to comment
Share on other sites

Cestitam Marko...sad jos malo strpljenja pa gasss. Ako budes smio gore po gasu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jako lijepa vozilica. Sretno! I nadam se da će ove godine :)

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Čestitam!!!!!! Puno sretnih obiteljskih kilometara želim!!!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marko_Os said:

U cijeni je i zimski set guma na 17" felgama. Taj dio mi je još malo u magli i još razmišljam da promijenim na 18, ali to mogu i hodu. 

Hmm moram priznat da nisam znao da ima opcija 17" i kak to stane s obzirom na čeljusti. Znam da na trojci jako malo modela 17" felgi ide i to naknap. A i 4rs ima naprijed 355 disk, a trojka 340.

Ali valjda ti znas sta si naručio, čestitam ?

Link to comment
Share on other sites

To sam se i ja pitao, ali provjerili su više puta i svaki put im je dalo zeleno svjetlo. Rekli su mi da će danas u toku dana, pokušati prebaciti jedan kotač sa testnog karavana, na RS-a, pa mi javiti jel ide. Iako, nekako više naginjem na 18, vjerojatno bi išao na aftermarket felge, pošto su 18" od RS-a bezobrazno i nerealno skupe. 

6 hours ago, Max said:

Bravo kolega, bas mi je drago kaj si ga piknuo! Samo mi nije jasno di bus ga ganjal gore po Svedskoj jer sam ja prosli vikend kad sam bio u Stockholmu primijetio da Svedani jako sporo voze a jako brzo hodaju ?

Hehe, Stockholm je priča za sebe. Ne bi tamo živio pa da mi daju ne znam koje novce. Örebro je savršen za vožnju. Autocesta prolazi kroz sam grad, a okolo su male magistralne ceste sa puno zavoja. Možeš birat kako ćeš do odredišta. 

6 hours ago, Domba said:

Jako lijepa vozilica. Sretno! I nadam se da će ove godine :)

Hvala frende

5 hours ago, MB104 said:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Čestitam!!!!!! Puno sretnih obiteljskih kilometara želim!!!

Thx

6 hours ago, Coupe RS said:

Cestitam Marko...sad jos malo strpljenja pa gasss. Ako budes smio gore po gasu

Sve se smije, dok te ne uhvate. Eto rekoh ja tebi one godine kad smo se upoznali da ću i ja jednom RS-a gonjat?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To je samo prva stranica ugovora. Iza je još dodatna oprema, gume, servis, osiguranje... 

Crveni će biti

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.