Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Jel dolazis za Os uskoro s njim?😁

Nekuzim sto predstavlja ona slika kotaca u nekoj ostavi? To slikano kod njih zbog ostecenja ili?

Auto je TOP inace, nema tu puno rijeci.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marko_Os said:

Nadalje, dobio sam i karticu sa Renault Sport znakom (inače dođe klasična mat crna)

 

 

 

IMG_20200122_200434.jpg

 

 

 

 

 

Ovo jedino nisam shvatio, sto znaci inace? Jer i ja sam dobio pod normalno istu, samo je moja vec malo izlizana :)

 

20191213_144229.jpg

Edited by marttin
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima od srca još jednom. 💗

@Zrmi RS Planiramo doći na ljeto sa autom, ali još uvijek je sve u povojima.

Slika onog kotača je u mojoj šupi. To je ljetni set. 

@marttin Tako mi je Pethra rekla, da uz auto dolaze dvije obične crne kartice, a da se ovaj RS poklopac može naručiti za nekih 30€. Ima taj crni i ima crveni. Ona dva što sam slikao kod njih u salonu su oba došla sa crnim karticama.

 

Ode sad na posao. Malo ranije nego inače, al možda je gužva, pa da stignem😂😂

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Sretno!! Predivan je!!!!pogotovo u ovoj boji

Ps 

Tek sad sam povezao neke stvari, jesi ti imao plavog megana kojeg je briznoga zadesila totalka na autocesti tamo....... pa davno?! 

 

 

Edited by marinho25
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala.

Jesam kolega. Onaj što je odvalio VW transportera sa 100+ u zadnji lijevi kraj.

Jbt ne valja imati kuću sa puno prozora,. Na koji god pogledam, vidim auto. A gledam ga svako malo. Toliko malo da će susjedi pomisliti da sam onaj frik iz filma American beauty

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Super je. Boja je zakon. Nema puno takvih crvenih auta. Moj prvi auto je bio japansko crveni - ficek. [emoji16]

 

Daj slike iznutra..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko_Os said:

Ode sad na posao. Malo ranije nego inače, al možda je gužva, pa da stignem😂😂

Naravno kad ides "precicom" od 100km. Koga farbas ?!😝😝😝

Link to comment
Share on other sites

Iz Dubrave u centar preko Siska i kratko stajanje u VG :hdbg:

Link to comment
Share on other sites

Kolega prekrasna vozilica, puno sretnih i zadovoljnih km želim!
Btw pazi na sobove, vole crveno [emoji23]

Šogi mi radi u S u jednoj Renault/Volvo/Dacia vecoj kuci i gust mi je bilo gledati neka preuzimanja i servisiranja auta gdje cijela obitelj ima mjesto odakle gleda servis auta. Majstor koji je zaduzen za auto narucuje, preuzima i naplacuje servis.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uz ovu pricu pozelih kupiti novi auto, al tamo gore.... Junak, auto je strava, a boju necu ni komentirat, perverzno.
Gledam ti rutu za hr, steta da nenprolazis blizu Bodensee-a.
U svakom slučaju sretno i samo gas!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma prekrasan auto šta drugo za reći..kad si u RH i eventualno prolaziš kroz ZG javi pa da te negdje skupno dočekamo i počastimo! [emoji481][emoji481]

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Hvala svima od srca još jednom. [emoji175]




Nemoj ga ništa "maziti"...čim je motor ugrijan pun gas.
Benzin nemoj 95, samo 98/100oktana.
Good luck

TURBO TERROR

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Marko je najvjerojatnije ispunio svoje snove....čestitke!..za te novce je mogao uzet nešto drugo..neku "ljutu" mašinu par godina staru...al je birao srcem najvjerojatnije...a  još je rekao da če ga odmah "gazit"...čista romantika sa sexom😊

Link to comment
Share on other sites

Auto je :srce:.
Sretno i uživaj!! :drivar:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Predivno štivo za pročitat i jako mi se sviđa proces preuzimanja i sve oko toga. Ja kao xy osoba sam iznenađen s time, a mogu mislit kako je tek tebi bilo.

Drago mi je da si napokon preuzeo auto i što reći nego uživaj :)

Link to comment
Share on other sites

Kolega, napokon i neka bideš sretan i zadovoljan sa novom pilom sa što više pucanja iz auspuha u race modu😁.. 

A s obzirom da u Svediji nema sunca predlažem da sa slikanjem pričekaš dolazak u HR🌞🌞..... ako te do tad ne ispišemo sa foruma😁

 

Sretno i uživaj💪

Link to comment
Share on other sites

znaci ajmo ovako, jedino je macan od svih ovdje shvatio sarkazam, tj prcanje

dalje, zelim ti puno sretnih km i zavidim ti...

dalje, boja je FENOMENALNA, jedino sam mrvicu razocaran u felge...nisi uzeo one kako nasi kolege zovu molydon design :D ? ili su ove radi zimskih guma?

ako sam dobro vidio sa slike urica, edc je? volio bi malo detaljnijih iskustava nakon sta provedes neko vrijeme s njime, posto sam i sam zainteresiran za megsa 4 sa edc-om, pa sto vise napises kad istrazis - to bolje :)

dalje - kompenzacije radi ta 2 ostecenja su fer, kod nas bi samo zakamuflirali, ispolirali ili neznam sta...

i na kraju - opet puno sretnih km! i pisi i slikaj :D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajme. Predivan je. Divota.

Sad odma u njega plin i taksirat po Zagrebu!

Puno sretnih kilometara želim!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Uf, kakav dan danas. Malo smo se vozali po gradu, autoputu, magistrali... Sa potrošnjom sam zadovoljan. Ne znam koliki je prosjek, ali potrošio sam 3 crtice i mislim da je to malo, jer ih ima mislim 12 ili 15. Možda i 8, al svejedno, 3 je mali broj i sviđa mi se. Možda ih je i 10. Anyway neću brojati, al siguran sam da ih je bar 18. 

Naime, dobio još jedan mail od Pethrice i opet kinder surprise. Stavit ću vam c/p maila da ne mislite da serem, jer ovakve stvari su nevjerojatne, čak i meni kojeg je teško zadiviti. Nevjernijim Tomama mogu pustiti i SS maila, ali nema takvih ovdje. Jer su blokirani.

Da se vi sad ne zajebajete sa prijevodom (a vjerojatno hoćete), ja ću vam nabrzinu ovo pretumbati na Hr. Ukratko. 

Dakle piše da se nada da je put kući prošao ok i da je osjećaj dobar nakon isporuke unatoč problemima koji su nas zadesili u tom čekanju. Ja sam jučer pitao, više iz znatiželje, ima li RS dodatni grijač kabine, kao što je to imao Scenic i odgovor je ne. Samo auti koji su mogli ići na etanol su to imali ugrađeno preko akumulatora. 

Drugo pitanje je bilo kako auto ide na internet i jel isti sistem kao i na Tesli. Je, sistem je isti, samo Tesla ima doživotno besplatan net, dok Renault samo prve 3 godine i onda se obnavlja preko Rlink store, preko kojeg se skida i RS monitor kojeg nisam imao aktiviranog, jer rlink nije bio updatean na zadnju verziju, no to sam riješio danas. 
Poslala mi je link na e-guides za RS-a. Sumnjam da ću naći nešto novo, al mislim da je zanimljivo wc štivo. 

I sad ono bitno. Pričali smo o keramičkoj zaštiti laka jučer i dogovorili da ćemo to odraditi zajedno sa zamjenom onog lipa i felge. Zaštita inače košta 2995sek, no zbog svih "nedaća" u vrijeme čekanja, dat će mi popust od 1000kr i 20% popusta na obnavljanje zaštite nakon ca. godinu dana. Većina vas možda zna da sam razmišljao o PPF, ali sam odustao kad sam vidio malo prašnjaviji auto koji ima na sebi PPF. Vidi se kompletan rub folije kao da je debela 1cm , tako da sam odustao od nje i idemo na keramiku, pa ćemo vidjeti kakva je ta njihova. Upoznao sam i šefa detailing odjela u salonu i lik je frik za detailing. Zove se David ako ikog zanima.😂

Druga stvar, oštećena felga, ostaje meni u vlasništvu. Podsjećam, oštećenje se ne vidi kad je guma na felgi, ali nek mi ostane u slučaju da negdje oštetim neku. Njima je Renault priznao felgu i ne traže oštećenu nazad, a njima u salonu ne treba. E, to su stvari koje kupuju povjerenje.

Nekako se osjećam kao da sam dobio poseban tretman, pošto sam prvi u gradu uzeo Megsa RS-a, ali mislim da im profesionalizam nalaže da budu takvi uvijek i prema svima. 

Evo maila

Hej Marko!

Hoppas att hemfärden gick bra igår och att allting kändes bra efter leveransen, trots omständigheterna. 

 

Jag har tagit reda på svaren till frågorna som du hade igår;

Det finns inte någon förvärmare i Mégane, detta var standard på alla etanolbilar och i fallet med din Scénic verkar det ha värmts via 12voltsbatteriet.

Bilen är uppkopplad i 3G via ett dolt simkort, där uppkopplingen är gratis i 3 år samt med fria uppdateringar av kartor etc. Efter 3 år har du möjlighet att köpa abonnemang för uppkopplingen i R-Link Store, via ”Appar” i bilen eller https://se.rlinkstore.com/. Du laddar även ner RS-monitorn i R-Link Store, men denna aktivering kan dröja upp till 72 timmar som vi pratade om igår.

Jag nämnde RS E-guides, här hittar du info om din nya bil; https://se.e-guide.renault.com/sve/Megane-4/Megane-RS

 

Jag inväntar datum för åtgärd från vår skadeverkstad, så jag återkommer till dig angående det. Jag fixar så att vi lämnar bilen hos vår rekondavdelning efteråt och lägger Renaults keramiska lackförsegling, ord. pris 2 995:- men med tanke på omständigheterna så tar vi 1 995:-. Du har sedan möjlighet att använda din rabattkupong på 20% om du vill återförsegla inom ett år.

 

Gällande den skadade vinterfälgen så får du behålla denna om du vill, efter att vi har krängt på den nya fälgen. Då har du en extra om olyckan skulle vara framme (t.ex. en trottoarkant)  Jag hoppas att det känns okej.

 

Med vänlig hälsning

Pethra Ramstedt
Säljare

A sad, malo taganje. Svima vam lajkam sve postove, al nemam dovoljno lajkova na raspolaganju, pa eto kao da jesam. 

 

@ivan.martinko hvala, bit će slika možda za vikend, ali sam zaista prebukiran sa aktivnostima za klince i poslom, pa ne obećajem.

@mata73 hvala kolega. Pokazali su i meni tu čekaonicu gdje gledaš servis. Istini za volju, soba izgleda malo kao Casting couch, ali bože moj.

@x3mhvala drug

@perehvala junak. Nisi mi na ruku ni da živiš ne znam gdje u De, jer mi idemo uvijek preko Poljske. Puno manje vožnje gledano po km, a i puno ljepših, a povoljnih svari se putem može doživiti (imho). No ako me put nekad navede u Njemačku, i uhvatimo vremena, bilo bi lijepo da se nađemo. Imam neke rodbine u Stuttgartu, a obećao sam i onom pizdeku Safranu, da ću naići jednom kod njega, jer je i on valjda negdje tamo blizu.

@nansale hvala frende, put će me sigurno navesti bar blizu ZG, jer ćemo ljetovati u GK i u Dalmaciji, tako da se može odvojiti koji sat za druženje.

@hanshvala frende, nema štednje, nije od šećera. Unutra je 98. Teško se nalazi 100-ka u swe.

@viry hvala. Da, gledao sam ja svašta prije ove odluke. Bio je u igri i Audi S5 čak, no uvijek sam se vraćao na Megana. Auto mi ima karizmu, živi sa mnom kad ga vozim. Znam imam ga jedan dan, ali osjećaj je kao da ga imam godinama. Da se razumijemo, Audi je vrhunski auto, ali samo to i ništa više. Ne osjećam se u njemu kao u zagrljaju 20-o godišnje nimfomanke, recimo. 

 @Smuchachvala kolega

@Optimistahvala frende. Da bilo je to jedno jako lijepo iskustvo. 

@fabihvala kolega. Ma ima sunca u swe. Ošla je klima u Mp3. Još ni snijeg nije pao, a kraj prvog mjeseca. Inače već krajem 11-og počne i ima ga skroz do kraja 4-og. 

@MB104Hvala, hehe više sam razmišljao o HHO 🤣

 

Uf raširio ja ovo. Kome se ne da, ne mora čitati, samo pazite, sutra ispitujem jeste pazili na satu

Aj pusa bokić. Iliti kako bi mi ušveckoj rekli puss och kram. To vam je kao pusa i zagrljaj, al ne pederski, nego ono kao prijateljski. Casting couch prijateljski. 🤣

  • Like 12
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.