Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Hahaha, ovaj prvi dio sa crticama...[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Anyways, ak si kod Stuttgarta, a ne javis se, onda samo cuti da si bio tu... Mi smo jedva sat juznije i veselimo se nasima, pogotovo ak voze takve aute [emoji4][emoji1360]

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, reci babi da se nauci pisat, sve joj je puno gramatickih pogresaka, di je ta isla u skolu?? 😂 

A sad onak iskreno, bas je ovo jebeno ovo citat, nisam jednom uzimao novi auto, ali ovo je bas lepi tretman, a tak treba i bit, ipak je ovo poseban auto! 

A Audi.. e pa tu bi i ja prije izabrao Megane, bravo! 👌Uzivaj! 😀 

Link to comment
Share on other sites

sigurno imaju normalan pristup kupio RS ili obični clio..

na sjeverozapadu europe nije takav mentalitet da koliko novca imaš toliko vrijediš, tak nebi ni trebalo biti...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Marko_Os said:

 Auto mi ima karizmu, živi sa mnom kad ga vozim. Znam imam ga jedan dan, ali osjećaj je kao da ga imam godinama

Ovo! 

Točno takav filing mi je bio kad sam prvi put sjeo u MRS4 i provozao ga po prvi put.
Filing ko da sam u njemu svaki dan - instant spoj auta i mene bez nekog posebnog navikavanja :bigl:

Od tad ga sanjam i jednog dana će bit moj ... također kao daily obiteljsko vozilo :bigl:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pfff... Perverzija od auta i boje [emoji7][emoji7][emoji7]
A za ovo ostalo, a Svedska... sto reci...

Link to comment
Share on other sites

Imate na youtubu kamberizam, naši mladi u švedskoj. Pa pogledajte. Kazu ljudi kad ode ides na razgovor za posal i pitas odma kolika je placa, odma te gledaju ka nisi ni pocea radit a vec pitas placa. Da tamo ako nisi odma pita koja je placa, da misle da si retardiran. Sorry na offu, al eto. Bacite pogled.

(Prvi dio:

)

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Marko_Os Da li ti auto ostaje u sport modu, ili nakon svakog paljenja moraš klinuti "Yes" da ostane u njemu?

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

Svaki put kad ugasim auto on se vrati na neutral, tj paljenje bude u neutralu

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko_Os said:

Svaki put kad ugasim auto on se vrati na neutral, tj paljenje bude u neutralu

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
 

Stvarno? Meni ostaje na modu u kojem ga ugasim, osim RS moda, njega moram uvijek aktivirati ako ga želim...to znam jer ga najčešće vozim u comfortu ili persu i uvijek mi je na tome, par puta sam samo prebacivao na neutral.

EDIT: zapravo sad kad bolje razmislim ne znam ni da li sam ga ikad ugasio u sportu pa zato mislim da se ne pali i u njemu...baš ću probati to.

Edited by marttin
Link to comment
Share on other sites

Na mrs3 se isto gasi sport/race mode i pali se u normal modeu. Jedino mape gasa i upozorenje za šaltanje ostaje, al to je ionako vezano za sport mode. 

Link to comment
Share on other sites

Moj je obican 110 konja dci, ali znam da ako nije u "Sport" da je jako trom. Pretpostavljam da je comfot u GT/RS puno bolji odaziv na gas.

Link to comment
Share on other sites

To se moze podesiti kroz ddt4all alat i elm327 uređaj.. za megane IV.. vjerojatno i za 3..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MB104 said:

Moj je obican 110 konja dci, ali znam da ako nije u "Sport" da je jako trom. Pretpostavljam da je comfot u GT/RS puno bolji odaziv na gas.

A u rsu je ipak to malo drukčije. U sport mode-u je puno neutralniji esp i traction control, pali se samo kad gadno pretjeraš. Također dobijaš puno više pucnjeva iz auspuha, na abgasu i promjeni brzina koji su kod trojke nepredvidljivi i nekad opali jednom momački, nekad odradi više pucnjeva tzv popcorn, a nekad ništa. Kod četvorke je to nažalost uprogramirano i "umjetno" pa svaki put isto odradi, ali se lijepo čuje, nema šta. U race modeu se gase sve asistencije i ako pretjeraš, sam se i vadi iz dreka. 😂

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

cekaj, da li se ja drogiram ili sta? jel to neki redizajn megana 4 ili je moguce da nisam nikad primjetio da je sredina stopova udubljenija od crvenih LED okvira stopova?

PREDIVAN JE, a sicevi su perverzija, raspisi se slobodno oko njih u svakodnevnom koristenju, ulazenju/izlazenju, drzanju u zavojima...gledam megana GT / GT line s takvim a i o EDC-u isto mislim da sam te vec pitao da se raspises kad uhvatis dosta iskustva :) 

Link to comment
Share on other sites

@Ruske na bloku si čovjeku, ne vidi tvoje postove 😂

Al evo bit cu dobar. 

Screenshot_20200125_162436_com.android.chrome.thumb.jpg.68f1655618b91477fc776acd8a6b48f3.jpg

@Marko_Os nadam se da je žena birala ambijentalno osvjetljenje 😂

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

E moj Ruske, ajde pregledaj ponovo način na koji si ti pisao svoje "sarkastične" postove. Jedno je zdrava zajebancija koju su dečki odlično prenijeli u tekst i koja se razumije i bez smajlića, ali tvoj sarkazam bi se samo skužio kad bi mi uživo to rekao i nekom gestikulacijom mi dao do znanja da je šala. Znači svaki tvoj odgovor si pokušao argumentirati na neki svojstven način, koji pri tom nema veze sa sarkazmom. Opet kažem, meni nebitno, ali razmisli još jednom zašto ti ljudi odgovaraju kako ti odgovaraju. Znam da je teško prihvatiti neke stvari, ali ako živiš po načelu "jbt pun svijet idiota, jedini ja normalan", ostat ćeš neshvaćen, jer na žalost taj sarkazam samo ti tako shvaćaš. 

A sad da ti odgovorim na pitanja. "Molydon" felge iz salona su obje za Trophy modele, a na 8-oj stranici ovog topica imaš sliku jednog kotača koji će biti ljetni set. 19" interlagos je felga. Slična kao Trophy, samo bez onog crvenog dijela. Hvala ti na lijepim željama, a vezano za EDC i iskustvo pišem nešto kasnije.

Sjedala su udobna. Navikao sam se na Scenica koji je i dosta višlji auto, tako da se još uvijek navikavam na ulazak/izlazak iz ovakvih sjedala. Neću reći da je teško, ali je teže nego ulaz/izlaz iz Scenica. Logično. 

EDIT: maknut si sa crne liste😁, tako da ako šta još treba, pitaj ovdje slobodno

Edited by Marko_Os
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kao sto kaze homer, kaj je sa nijansom ambijetalnog[emoji1787]
Jedina zamjerka je ovo ovjeseno sa središnjeg retrovizora[emoji14]

Pretpostavljam da je vozacev sic namjesten za tebe? Cini mi se da bi moglo doc do znatnih ostecenja strazne strane sica od strane mladunaca.
Mozda stavit neku zastitu za sic odozada... tipa jurić ili elza[emoji6]

Inace, kao sto rekoh vec par puta, auto je brutalan i bas bi si jednog doma udomio[emoji482]

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.