Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Doblo 1.6 105 na 150 oko 10l, i ispod...neznam kakve vi potrosnje tu pisete

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mene najviše brinu brojke koje Marko spominje. :ahaa:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene najviše brinu brojke koje Marko spominje. :ahaa:
Iskreno mislim da su premalene... bojim se da covjek ne dehidrira... trebalo bi to pojacat!
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, petak said:

Puno trošiš Marko:rotfl:

A jbg, znaš i sam da s godinama dolazi do sve slabijeg sagorjevanja, pa je potrebno više goriva za jednaku snagu, što nadalje utječe i na zapremninu tanka. Što veći tank, time veća potražnja, ergo 0,5/h. Kod većih napora zna skočiti i na 1l, ali takve potrošnje se javljaju isključivo dok sam u leru i na aditivima za čišćenje kartera. Najbolji čistači u igri su sva četveronožni aditivi pripremljeni horizontalnom metodom i ubrizgani direktno skupa sa pogonskim gorivom

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Od kad je ova tema postala tema o potrošnji goriva?

Jel se čita naslov teme ili se svi brže bolje idete pohvaliti sa što većom potrošnjom?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Marko_Os said:

Ja na biciklu, pivo svakih sat vremena.

Nego koliko prođeš sa bocom piva? Koliki je prosjek na 100km :)

Link to comment
Share on other sites

@Domba To jako ovisi o temperaturi usisa, ali recimo da mi za pivo treba 15 minuta da popijem, dok stanem, naručim, konobar donese, prođe još 15, onda dok napravim plan za slijedeće stajanje još 10 minuta, ostane 20 za vožnju. Ako vozim u prosjeku 15 na sat, izračunaj sam. Ili ako ti je lakše, vozim do prve slijedeće birtije. [emoji23]

 

@Zrmi RS Ma daj, neka malo zabave. Vidiš da je topic živnuo čim sam stavio meni totalno nezanimljivi temu, ali sam se priklonio trendovima.

Btw. baš mi fale vremena tamo 2004-e 5-e, kad smo se ovako razbacali u nekom topicu, pa nas mudoratori puste da malo seremo OT i onda uleti Rain i prvo tebi spiči sedmodnevni ban iako nisi ni pisao u toj temi, a nama pobriše postove. Eeehhh nostalgija

 

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha ako vam fali ban recite, dogovorit cemo se.
Valja se prisjetit dobrih starih vremena [emoji23]
Ako pak hocete obrisat cemo samo javite [emoji4]
Dok got pokretac topica sudjeluje u offu smatram da mu ne smeta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jesi ofarbao kako spada branik?

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha ako vam fali ban recite, dogovorit cemo se.
Valja se prisjetit dobrih starih vremena [emoji23]
Ako pak hocete obrisat cemo samo javite [emoji4]
Dok got pokretac topica sudjeluje u offu smatram da mu ne smeta.
Što bi mi smetalo Matane, kruha i igara. Ova tema koliko god ima stranica i postova, ne može skupiti kvalitetnih postova za dvije stranice, pa reko da dodamo onda još malo bespotrebnih slova na bespućima interneta.

Da sam ja tu neki mudorator ja bi svima koji mi ne napišu nešto u topic, spičio ban na 7 dana, pa nek vide šta je duševna bol[emoji23]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 2
  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko si danas sati na bicikli odvozio?

Zanima me stanje svijesti sad u 23i15 nakon te vožnje i kolika je potrošnja bila?

:rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Sinoć samo sat vremena. Radnim danima baš i ne stignem. Jbg kruh sa sedam kora, nije Švedska što je nekad bila i slične spike [emoji16][emoji16][emoji16]

 

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Po ovome što ste napisali o potrošnji goriva, ispada da manje troši od dizela s obzirom na konjažu 🙃, da je benzinac 130 ks, taj bi trošio ispod 4l po toj logici.... neznam 🤐

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@macan
Moj stari Megane 2 sa 113ks nije trošio ni mililitar

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, macan said:

Po ovome što ste napisali o potrošnji goriva, ispada da manje troši od dizela s obzirom na konjažu 🙃, da je benzinac 130 ks, taj bi trošio ispod 4l po toj logici.... neznam 🤐

De pusti, vidiš da su mu uvalili dizela 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 05. 08. 2020. at 13:27, Marko_Os said:

@Domba To jako ovisi o temperaturi usisa, ali recimo da mi za pivo treba 15 minuta da popijem, dok stanem, naručim, konobar donese, prođe još 15, onda dok napravim plan za slijedeće stajanje još 10 minuta, ostane 20 za vožnju. Ako vozim u prosjeku 15 na sat, izračunaj sam. Ili ako ti je lakše, vozim do prve slijedeće birtije. emoji23.png

Ne mogu izračunati nikako. Fali informacija da li je dječja količina (0.33) malo pivo (0.50l) ili normalno pivo (1l). Ali kako god malo trošiš skoro kao dci :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu izračunati nikako. Fali informacija da li je dječja količina (0.33) malo pivo (0.50l) ili normalno pivo (1l). Ali kako god malo trošiš skoro kao dci [emoji4]

Molim da se na forumu ne koriste njemačke mjerne jedinice/veličine [emoji1787] 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Domba said:

Ne mogu izračunati nikako. Fali informacija da li je dječja količina (0.33) malo pivo (0.50l) ili normalno pivo (1l). Ali kako god malo trošiš skoro kao dci :)

E jbg, dođi pa ću ti pokazat 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Danas jedan tonik naranča 300 na AC, nije se dao isprovocirati, vozi do 140 i ništa više. Ali pucketa lijepo. 🤓

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kako nije, pa to mu je špic 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 07. 08. 2020. at 17:11, Ivan1902 said:

Molim da se na forumu ne koriste njemačke mjerne jedinice/veličine emoji1787.png 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Te mi odgovaraju, pogotovo hladno veliko, :)

On 08. 08. 2020. at 10:28, Marko_Os said:

E jbg, dođi pa ću ti pokazat 🤣🤣

Gledaj sviđam ideju :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde da napišem konačno jedan normalan post, donekle.

Okrenuli smo 12k km do sada i potrošnja se nakon prošlotjednog fijaska vratila u normalu. 

Odrađen je servis na 10000 i spremni smo za ponedjeljak i Track Day.

Nadalje, prošlo pranje auta sam ostao bez sredstva za pranje felgi, pa sam kupio neki kao dobar na benzinskoj (njihov brend). Dok sam došao kući, na felgama se pojavile bijele fleke. Sva sreća pa su felge crne i bijele fleke se skoro i ne primijete. Iz svemira. 

I tako sam ja danas do evo maloprije, skidao felgu po felgu i prao iznutra, izvana, sa svih strana sa Gyeon Iron, koji je u međuvremenu došao i uz to recitirao omiljene psovke u haiku stilu upućene isključivo meni.

 

 

IMG_20200815_202614.jpg

Edited by Marko_Os
  • Like 8
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.