Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

To i je bio cilj sa prednjim znakom, da mu se smanji izražaj, jer sa svojih 8 kvadrata površine i 2kg umjetnog kroma, doslovno svijetli u mraku.

Ako netko ima neki workshop ili zna kako skinuti lajsnu oko auspuha, vičite. Znam da je malo long shot, ali...

Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jesam. Već je isprobano. Nije bojan znak, samo je folija za stakla

Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma znam... Ali nebi se ja igrao s tim, ipak je sigurnost u pitanju. Zamisli auto ti u sred puta krene kočit, ili ubrzavat kad si iza nekoga...
Možda bolje da isključiš adaptivni dio u postavkama.

Prilično sam siguran da ti i osiguranje može sjest na to da si radio modifikacije na sigurnosnom sustavu bez ovlaštenog...

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nije toliko osjetljiv, a isto tako nisam ga prekrio  sa wrap folijom, već folijom za zatamnjivanje stakala, tako da radar "iznutra" vidi gotovo jednako. Ponavljam, isproban je i to još po sumraku i kiši i radi kao i prije. Na kraju balade, sustav javi grešku i deaktivira se ako osjeti smetnju, kao npr. prošle godine kad sam vozio po snijegu i ugasio mi se tempomat. Napisao je grešku da provjerim tempomat i upalio lampicu da je automatsko kočenje ugašeno. Izašao iz auta, očistio snijeg sa znaka i vozi dalje. Što se tiče osiguranja, ne bi vjerovao koliko ih boli kuki za takve stvari. Neke stvari na starom autu sam dobio plaćeno i bez slika (šajba recimo), samo sam u izvješću morao obilježiti na kojem dijelu je oštećenje

Link to comment
Share on other sites

Sve sviđam osim znaka. Previše tamno. Meni ne odgovara. Kratko i jasno :)

Link to comment
Share on other sites

Poštujem firmu. Ukusi su poput guzica, svatko ih ima 🤣🤣

Edited by Marko_Os
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:lool:

E5B6BA19-DAD4-4394-A905-0226B6D1F8DF.jpeg
 

Meni se bas se sviđa osim znaka i zastave. I Krom delete i zadnji crni znak mi se ne sviđaju ali sve ostalo mi top :plazi:

 

Edited by laci
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laci said:

Meni se bas se sviđa osim znaka i zastave. I Krom delete i zadnji crni znak mi se ne sviđaju ali sve ostalo mi top :plazi:

Pa hajd makar ti se sviđa što je maknio Megane emblem :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ma auto generalno super izgleda iovako i onako... Ono što se zna desit da od toliko preinaka  i ideja nekad neke stvari ispadnu lošije od očekivanog...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, MB104 said:

Pa hajd makar ti se sviđa što je maknio Megane emblem :zubo:

Sviđa mu se u Bodyfence, al on se generalno ne vidi, pa to pripisujem tome. 

@laci teška si publika, daj olabavi malo. Vidiš kako je krenulo, na kraju će i ovi što su lajkali post, odlajkat. Ajde napiši koju lijepu, ljubi brat, pa ti natočim amerikanca jednom kad dođem dolje 🥺🥺😀😀

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Čuj ti njega..on bi amerikanca natočio.. ma necu se mijenjati s tobom za megana pa makar da i neke pive ledene staviš u ponudu :zivili:

ja sam ti uvijek za zajebanciju i za pomoc neku ako kako mogu, tako da se nadam da nisi krivo primio prosli post :ruza:

Sviđa mi se megane iako sad vise ne piše iza na njemu šta je pa nisam siguran dal je megane al još znam da je rs

Ugl samo ti dođi al umjesto točenja goriva ja bi radije da rastočimo koju ledenu. Dam ti đir sa mojim automatikom (prije onih ledenih jer neznam kako bi se snašao sa tim silama ni na suho) da vidis šta je kikdavn :geek: pa kad ga zavrti do 4500/4600 pa onda munjevito saltanje :lool:

 

Sad ozbiljno..zaviri ispod branika i difuzora jer ne moze biti neka nauka za skinuti ukras oko auspuha

Link to comment
Share on other sites

@laci kod mene je zajebancija 24/7, tako da nou hard filings. Ja samo reko, da te podkupim malo 😂. Kad već ne ide drugačije, onda pošteno, jel 😆

Ledena uvijek može, al može i test vožnja prvo. Vozio sam nedavno Chevrolet Astro 4.3 V6 automat. Majko mila kako to ne ide, al je zato mjenjač najlošiji automatik koji sam imao prilike probat. Utjeha u svemu je da troši ko Šeks. U leru.

Zavlačio sam se ispod difuzora i kako mi se čini, mora on dolje da bi se skinuo onda taj crni dio branika na kojem je ukras. Vidjet ću. Vjerojatno ću probat skinuti branik kad uhvatim vremena, jer mi se to čini kao najjednostavnija metoda, pa prostudirati malo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas u dobrom društvu 

received_330318954716116.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

No hard feelings [emoji23] placem rega

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Haha, odlicno...NHF.🤣

Marko samo da zamjeni 2 i 3 slovo imao bi KPH  iliti nekadasnja komunisticka partija Hrvatske...jos i 71 (Hrvatsko proljeće)🙂

 

Inace, lijepo izgledaju ovako na okupu i oba imaju odlicnu boju.

Da biram sebi ne znam za koju bi se odlucio, obje su vrhunske.

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

@mata73 Eee ima jedan bijeli RS u RKŠ, al je negdje gore u pičci materinoj kod deda Mraza, gdje je Bog baš neki dan rekao laku noć u 3 popodne, a dobro jutro, ako bude, bude.

Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dolaze mi paketi sa čudnih lokacija. Jel i vama ostalima tako sa RS-ovima ili da se zabrinem 

 

IMG_20201012_150117.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To ti je "fišing" pošta. Ne otvaraj. Isprazniti će ti bankovni račun dok si reko keks

:bigl:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

To ti je "fišing" pošta. Ne otvaraj. Isprazniti će ti bankovni račun dok si reko keks
default_big.gif
Jbt stvarno. Sad pogledam na račun i fali para. Što je najbolje, ni ne skrivaju se. Ista firma što stoji na papiru je uzela novce sa računa

Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da K-tec prodaje one male kistove za popravak laka [emoji1787]
Frende moj, s obzirom na opservacijske mogućnosti pojedinaca, ti kitovi za popravak bi se trebali prodavati u kantama od 15 litara[emoji1787]

Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pristižu polako i ostali. Forge je isto na putu, pa ga čekamo sa leiama

 

IMG_20201020_162438.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.