Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Nažalost sportska sjedala jedu još malo više mjesta od iza za razliku od običnih. A nek se stisnu... Ljubav boli 😁

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt,ja bio uvjeren da RS ima klasičnu ručnu kad ono dugmić. Jao. :zubo:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ko voli, nek izvoli. Za mene manualac samo u takvom autu. Makar se mrs4 filozofijom približio golfu gti/r, pa tako i nije više beskrupulozan po tom pitanju. Ali to tržište želi i diktira. Daily sportaš u kojem možeš vozit djecu u vrtić i na povratku tatu vratit u vrtićko doba 😁

Link to comment
Share on other sites

Morao bih probati oba, no ako je kao u Meganu od 130ks dizel onda mi se nesvidja. Nekako presugacki hodovi. Bas sam jucer vozio jednog. Vjerojatno nisu isti ali opet...

Link to comment
Share on other sites

Ambijentalnio je birala kćer, a ovo što visi sa retrovizora ima vrlo posebnu emocionalnu važnost meni i to jednostavno mora biti tamo.



Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Zrmi RS said:

Morao bih probati oba, no ako je kao u Meganu od 130ks dizel onda mi se nesvidja. Nekako presugacki hodovi. Bas sam jucer vozio jednog. Vjerojatno nisu isti ali opet...

Jel se ovo predugacki hodovi odnosi na edc ili manual? Ali kako god, nemoj ni slucajno usporedovati 130 dizel sa benzinskim motorima preko 200ks, a to se odnosi na gt i rs, totalno druga prica u prijenosu..

Link to comment
Share on other sites

Ambijentalnio je birala kćer, a ovo što visi sa retrovizora ima vrlo posebnu emocionalnu važnost meni i to jednostavno mora biti tamo.



Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Tak sam si i mislio... nisam mislio nista lose[emoji481]

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odličan je, nema što. Dosad sam uživo vidio samo jednog narančastog i pojava je, što jest, jest. Nadam se da će mi za nekoliko godina zamijeniti ovog kojeg trenutno vozim :D

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, homer said:

nadam se da je žena birala ambijentalno osvjetljenje 😂

Apsolutno svi koji imamo to osvjetljenje, bolja polovica obavezno prebaci u rozo. I to ne jer joj je tako lijepše, nego da te zajebava 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Boris l

Sve 5 kolega, nisam ni ja išao đonom, već samo da se objasnim.

Vezano za zaštitu sjedala, zadnja strana sjedala je u koži, a još od bivšeg auta imamo pravilo bez hrane i pića u kabini. Imamo dovoljno veliku djecu da se mogu strpiti par km dok ne dođemo na odredište ili dok ne stanemo na odmor, pa da jedu/piju. Blato i prašina se skida lako s njih.

 

Što se tiče mjesta iza, ja sam 190cm i sjedalo mi je podešeno malo dalje uz skroz izvučen volan. Tako da, kada bi vozio nekog većeg iza, ne bi mi bio problem povući sic naprijed 10-ak cm, a možda i više.

 

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

De odma pogledaj da li ti se magle farovi, siguran sam da Macana zanima a sramota ga pitat.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno da se magle. To je feature, a ne kvar [emoji1787][emoji23]

 

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Na novim LED farovima je to normalno, jer nisu hermeticki zatvoreni i imaju hlađenje...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

To me dira koliko i kriza u Bugarskom parlamentu

Edited by Marko_Os
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ivan1902 said:

Na novim LED farovima je to normalno, jer nisu hermeticki zatvoreni i imaju hlađenje...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

Tebi se magle? Meni se ne magle, 2 godine i skoro 90tkm.

Link to comment
Share on other sites

Tebi se magle? Meni se ne magle, 2 godine i skoro 90tkm.
Da, ali na Passatu je to normalno, bar su mi tako rekli... Magle se samo u nekim situacijama, ali dok se izjednaci temperatura, bude ok...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Doktoriro sam na maglenju farova 😁. Uglavnom...Magle se na vecini i ne samo na led vec i na xenonu.... Zadnjih mjesec dana sam samo zurio u farove drugih auta. U pravilu se ne bi trebalo to dešavat al loša izvedenost fara doprinosi tome... Imaju stikere na izlazima za zrak pa ne ulazi prašina pa ne može biti ništa. 'Specifičan fenomen' maglenja se dešava u situaciji kad je vani zima a sunce zubato udari u far i zagrije ga.... Ako se auto pomjeri u hlad zagrijan far ce sad povuc vlagu i zamaglit se. Problem se sam riješi u roku od 15 minuta i brže ako se svjetla upale. al ako u tom trenu pogledaš panika ide 😁. I ne samo na prednjim farovima vec i na zadnjim svijetlima isto. Po ljeti se to ne dešava. Pusa.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Cestitke na autu, prelep je. 

Osecaj preuzimanja novog je svakako vrhunski, tako si ga i opisao, skoro kao da sam ja popio kaficu i pojeo keksic.

Uzivaj u novom autu, izvestavaj, ko zna, ako me lupi jednog dana, mozda se ja i ponovo vratim na francuski dijamant :), ali RS.

I P.S., promeni avatar 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ocito ne shvaca se zajebancija, ok nema problema

jesi bio u stokholkmu na tekmi :D ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brainmind said:

Osecaj preuzimanja novog je svakako vrhunski, tako si ga i opisao, skoro kao da sam ja popio kaficu i pojeo keksic.

 

Je ako ga preuzimaš u Švedskoj... Sjećam se kad su moji preuzimali Megana 2 Sedan.. napravili pola kilometra i ostali bez benzina, doslovno nisu uspjeli stic do prve pumpe... Na balkanu su i to u stanju za*ebat..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.