Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Dovoljno je samo da kartica nije direktno prislonjena na mobitel. Meni je npr sve u torbici, ali u zasebnim pretincima a između njih je novčanik (pun love naravno[emoji16]) i sve radi uredno.. 
Novčanik ne nosim zadnjih 5-6 godina. Samo mali metalni etui za kartice, mobitel i ključ od kuće i auta. Rasporedim ih naokolo, pa se poslije mahnito pipam dok tražim šta mi treba [emoji23]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Budi frajer pa hodaj u Hrvatskoj bez keša.. Situacija je sve bolja po pitanju karticnog poslovanja ali dalejo je jos od toga da svuda možeš platiti karticom.. Što me recimo oduševilo u Švicarskoj.. mobitel, osobna i deri mile.. to je sve sto ti treba.. svi pos uređaji identični.. nacekat cemo se mi ovdje za tako nešto..

da nisam baš kompletno off-topic.. zanimljiv problem s ocitanjem goriva.. ako ti se ponovi, ajde molim te probaj doliti samo par litara goriva.. Renault je prije, na meg2 i meg3, imao slozeno tako da mjeri kolicinu goriva samo prilikom tankiranja.. nadalje se to računa i BC i on regulira pokazivač.. tako su mi majstori za plin (na meg2) rekli i ugradili neki relay koji okida mjerenje svaki put kad se auto upali jer mi je prvih mjesec dana smanjivao gorivo a ja vozio na plin.. odem na pumpu, dolijem 4L, tank pun i on pokazuje da je pun.. a pokazivao rezervu prije tankiranja..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@Marko_Os tak i meni clio 4, kazaljka na nekih 1/3 a Range recimo 280km, krenem i vozim cca 2-3km i baci kazaljku skroz dole, Range - - -, i upali rezervu, samo sto je moj dizel i vecinom to napravi kad mu se poklope ove vrijednosti koje sam naveo i upali regeneracija. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Marko_Os said:

Novčanik ne nosim zadnjih 5-6 godina. Samo mali metalni etui za kartice, mobitel i ključ od kuće i auta. Rasporedim ih naokolo, pa se poslije mahnito pipam dok tražim šta mi treba emoji23.png

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
 

Ja ne nosim vise ni kartice sa sobom. Sve sam si ubacio u mob. Od lesnine,ikee, pevec,dm, autodjelovi itd itd... hrpu kartica izbacio  :) . Jos kad bi vozacka i osobna se dale tako ubaciti ne bi mi ni trebao novcanik . Sve ide preko mobitela. (osobna vozacka su jedine kartice i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Da, to sve se ima u mobu. E banking ili uzmeš revolut

 

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, frenchkey said:

sve kartice si izbacio? Visu, mastercard, diners, itd? 

Da.

Mobitelom plaćam zadnjih 3g Cca. Samo prislanjam 🙈😆.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ostavio danas Megana na zamjeni felge i lipa. 

Dobio zamjenski Taliban Bose. Strašan auto, pun opreme ko šipak. Od grijanja volana, do hlađenja/grijanja sjedala, masaže, blowj.... uglavnom shvatili ste. Ono što me jako iznenadilo je, koliko je Megane RS strahovito dobro podešen auto po pitanju ovjesa. Talisman je udoban, ali ne mogu reći da je Megane kočija. Čak naprotiv, s obzirom na dimenziju guma i pedigre, očekivao sam realno i tvrđi auto, no dobio sam udoban auto koji leži neusporedivo bolje nego Talisman u krivinama, a za to ne naplaćuje visoku cijenu udobnosti.  Primjer iz života, danas sam dugi desni zavoj koji svaki dan prolazim minimalno 2 puta brzinom od 40kmh, prošao Talismanom istom brzinom i jedva živ osto. Ma nije bilo tako dramatično.😁 Ali prikočio sam u zavoju. Osjetio sam da curi. Nekako, osjećaj je bio ka da vozim sa polupraznim gumama, a ne vozim, jer Talisman ima TPMS jel. Full oprema, full fullova. Čak i koža. 

Motor 1.8, al nekako trom, nemam pojma zašto. 😂

Sve u svemu, pišem ovaj post bez nekog povoda, eto da malo potroši bandwidth i možda potaknen neku raspravu. 

Evo i slika Talibana. Dobar je. Bio bi i bolji da je crveni. I da je Megane. I RS. 

 

 

IMG_20200219_174432.jpg

  • Like 9
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Marko_Os said:

masaže, blowj.... uglavnom shvatili ste.

Da je i Pethra došla s Talibanom u paketu. 👀😀

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I jel ona sad čeka u Talibanu do sutra ili?

 

Mislim na Pethru ofkors!

 

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dajte uozbiljite se. Kakva su to pitanja?











Naravno da sam ju pustio da spava na kauču. Pa neće se valjda jadna smrzavat u autu[emoji23]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Marko_Os said:

Pa neće se valjda jadna smrzavat u autuemoji23.png
 

Neka drži ruke na grijanom volanu!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marko_Os said:

Ostavio danas Megana na zamjeni felge i lipa. 

Dobio zamjenski Taliban Bose. Strašan auto, pun opreme ko šipak. Od grijanja volana, do hlađenja/grijanja sjedala, masaže, blowj.... uglavnom shvatili ste. Ono što me jako iznenadilo je, koliko je Megane RS strahovito dobro podešen auto po pitanju ovjesa. Talisman je udoban, ali ne mogu reći da je Megane kočija. Čak naprotiv, s obzirom na dimenziju guma i pedigre, očekivao sam realno i tvrđi auto, no dobio sam udoban auto koji leži neusporedivo bolje nego Talisman u krivinama, a za to ne naplaćuje visoku cijenu udobnosti.  Primjer iz života, danas sam dugi desni zavoj koji svaki dan prolazim minimalno 2 puta brzinom od 40kmh, prošao Talismanom istom brzinom i jedva živ osto. Ma nije bilo tako dramatično.😁 Ali prikočio sam u zavoju. Osjetio sam da curi. Nekako, osjećaj je bio ka da vozim sa polupraznim gumama, a ne vozim, jer Talisman ima TPMS jel. Full oprema, full fullova. Čak i koža. 

Motor 1.8, al nekako trom, nemam pojma zašto. 😂

 

 

Teško se vratit na "civilni" auto kad se navikneš na RSa. Sjednem u tce 130ks ne ide s mjesta, uzmem curin a3 125ks, ne ide s mjesta. A nekad mi je to išlo super. Da se razumijemo, i dalje to ide super, al sta možeš 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, homer said:

Teško se vratit na "civilni" auto kad se navikneš na RSa. Sjednem u tce 130ks ne ide s mjesta, uzmem curin a3 125ks, ne ide s mjesta. A nekad mi je to išlo super. Da se razumijemo, i dalje to ide super, al sta možeš 😁

Mislim da su takve usporedbe totalno i besmislene, normalno da nećeš uspoređivati ležanje u zavoju limuzine i sportaša.

A što se tiče navike, normalna stvar, i meni je nekad auto od starog od 120ks bio pila s kojom sam se ganjao kad sam je posudio. Sada mi je toliko trom da ne kužim kak sam se s time uopće igdje ganjao. Ali zapravo nije uopće trom nego je to samo stvar osjećaja na koji navikneš. Da uzmemo porschea, mislim da bi se smijali sportskim renolićima... :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni uspoređivao ležanje, jer je to valjda svima jasno. Rs je napravljen za to, a tališa za udobno kruzanje. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, homer said:

Nisam ni uspoređivao ležanje, jer je to valjda svima jasno. Rs je napravljen za to, a tališa za udobno kruzanje. 

Ta prva rečenica se odnosila na kolegu iznad sa RS-om koji je uspoređivao s Talismanom :D.

Link to comment
Share on other sites

Vratija se Šime. Nekima je malo više falio😂

 

IMG_20200221_162253.jpg

IMG_20200221_162310.jpg

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, majki2901 said:

ne znam jel mu bolje stoji ta crvena ili ona naranđasta...stvarno su napravili predobar izgled auta

Mislim da je jasno da je crvena 10 puta lijepša.

Malo sam se još igrao pa mu maknio C-oblik farove, čisto da vidim kako bi izgledao. Vuče na Scenic i ne sviđa mi se.

wkN5Spf.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GTT said:

Prve poštene dvije fotke otkad si ga kupio 😛 

Konačno uhvatim da je još dan kolega, kad se vraćam s posla, pa stignem opalit sliku. Do sada je u ovo doba već bio dobar sumrak, pa su bile loše slike. Sviđa mi se kako je odrađen posao sa keramikom.  Auto me dočekao u salonu, na mjestu za preuzimanje, kao i kad sam ga preuzimao prvi put, tako da sam imao ponovo tu sreću izvlačenja auta iz salona. Nešto kao ponovljena isporuka 😁. Zagledao sam ga iz svih kutova i sve je glatko i bez i jedne crtice. Čak je i branik postao iste boje kao i blatobran.😂

Naručio Gyeona za određenu cifru, koju žena ne smije saznati i sad kreće polagano uživanje u održavanju, jer kao što se vidi sa slika, snijeg ne planira u Švedsku ove godine. Iako, sad kad sam rekao, eno ga sutra bar 2 metra

 

@MB104Gledao sam danas opet onaj Orange tonic Trophy u salonu. Još uvijek mi je dobar, ali crveni mi je svakim danom bolji i bolji. 

 

Između ostalog, napravio mi google stiliziranu fotku one prve. Mense sviđa 

 

EFFECTS_(1).jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.