Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

2 hours ago, Marko_Os said:

Uze mi riječ iz usta. Živo mi se opći šta će raditi. U trenutku kad ga ostavim u servisu, dobijem zamjenski auto i prst u uho.


Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
 

Neznam kako je tamo vani ali ovdje je to recept za popratne zajebe....  A šajba na mome je mjenjana u ovlaštenom u Njemačkoj što ima i zapis u renolovoj elektronskoj... ja pijan bi nanesao bolji sloj ljepila a ne da unutra izbija kod tapecirnuga... nekako osjećam da je svuda isto... možda griješim.... al svakako bi smanjio nepotrebne zahvate....

Edited by macan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovdje ima jedan izraz "gör om, gör rätt". U prijevodu, napravi ponovo, napravi kako treba.
Zakon je tu dosta jasan, a čak je i "Švedska udruga Potrošač", poprilično jak suigrač u okolnostima koje ne idu u prilog krajnjeg kupca. Osobno sam sudjelovao u jednom tehničkom pregledu kuće, gdje je građevinska tvrtka imala gör om, gör rätt u vrijednost 450tkr ili cca. 45k€.
Tako da, ne brine me. Fušari se, ali jako rijetko prolazi, tako da su skoro svi na razini da od početka rade kako treba.

U slučaju da mi vrate auto kojem curi ljepilo ili koji nije popravljen, samo ga ostavim i nastavim juriti zamjenskim dok ne naprave kako treba. To je moje pravo. Ako imaju problem s tim, onda mogu naručiti vještaka koji će odrediti u kolikoj mjeri su usrali. Simple as that


Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ubit će me žena😂

 

 

IMG_20200225_194501.jpg

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Samo kažeš ma odkada ja to imam, pa to ti je staro!

Tak barem ja radim [emoji23]

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

To je trebalo ic pod kolekcija ovisnosti [emoji4]
U potpunosti se slažem s tobom
@Krule autodoc.se

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@Krule Glupi autocorrect. Nije autodoc, nego autodude.se

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ima bit da te žena voli. Drugog objašnjenja nema jer davno si trebao biti mrtav. :zubo:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Marko, kaj tvoja zena odlazi u garazu? Haha!!

Ja sve kaj ocu skriti Imam u garazi i podrumu… cijeli velnes… odem odnesti smece i nema me 45 minuta LOL

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sve podijelim sa mojom ženom. Nema tu tajni. Imam tu sreću da nije nabrijana na varijantu "E sad hoću i ja nešto u istoj vrijednosti".

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma to je samo malo zeka. 

Ionako sve ide iz iste bačve kako god da okreneš. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad pročitam obiteljski rs. To vidim ovako [emoji85][emoji3].
Naravno ne ovako ubijen u podu. Vec da juri sa 330hp i karavan.
Screenshot_20200226-184248_Instagram.thumb.jpg.5523e040b4a7b635ae57ab565ba384e7.jpg
Screenshot_20200226-184323_Instagram.thumb.jpg.4a88f77a44ac479d704f2908de6348a0.jpg
Ovo super izgleda... samo kaj je na zraku pa vjerojatno od gepeka ima manje nego twingo
Link to comment
Share on other sites

To fakat bolesno dobro izgleda, samo da nije spušten toliko.

Gdje si našao uopće te slike?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MB104 said:

To fakat bolesno dobro izgleda, samo da nije spušten toliko.

Gdje si našao uopće te slike?

na instagramu , ima lik profil. kada je podignut ko suv je 😃 . Za sve terene taman . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupanac, pa spavanac

IMG_20200307_192855.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Znaci bokseve za ručno pranje? 

Link to comment
Share on other sites

Da. Benzinska pumpa sa boksovima. Ima 11 boksova za pranje i 4 boksa sa stupnim dizalicama, ako netko hoće sam zamijeniti ulje, kočnice i tako te sitnije zahvate na autu. Cijena je 2,50kr/min, s tim da se za dizalicu plaća još fiksni dio od 100kr, neovisno o minutaži. 

U boksovima za pranje nema ništa osim miniwasha i nastavka za pranje poda auta. Svu kozmetiku nosiš sam. Na miniwashu je topla voda, a par metara dalje je slavina sa toplom/hladnom vodom i usisavač.

Sve u svemu, super stvar, za one koji žele posvetiti posebnu pažnju autu i koji ne žele plaćati 400+kr za uslužno pranje. Jučer sam bio sat vremena tamo i doslovno uživao. Još kad sam vidio da mi Foam Lance radi kako treba "out of the box" sreći nije bilo kraja

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@majki2901 Ima, kako ne. Evo recimo, snijeg ove godine uopće nije pao i Šveđani su u transu. Očekuje se nadprosječno vruće ljeto sa temperaturama do čak 29 stupnjeva, Šveđani u transu. Sindikati dogovorili 3% povećanje plaće u građevinskom sektoru. Ja u transu.

Kad malo bolje pročitam... [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

U biti, mogu reći da je birokracija jako spora. Ne hrvatski spora, tipa uvijek FT1P, nego "doniosamsvepapiresadčekamvas" spora. Konkretno, u 5-om mjesecu šaljemo papire za državljanstvo, a odobrenje se čeka između 10 dana i 2 godine, pa sad kako ti padne grah.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I'll just leave this here

IMG-20200303-WA0124.thumb.jpg.2a1d75d6a893221da23abea2115b9c6c.jpg

Svaka čast svima koji su otišli van u potrazi za boljim životom, ali ima i Hrvatska svojih prednosti koje shvaćamo olako. Zapravo jedini razlog zbog kojeg bi otišao, je da ne moram više slušat o ustašama i partizanima, hdzu i sdpu i aferama koje idu uz to. 

Edited by homer
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.