Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

A lijepo su ti rekli da je branik druge nijanse [emoji16]

  • Like 1
  • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

Kod nas i kad ti ga operu u srevisu onda je to nikak ili jos bolje samo ga isplahnu izvana na miniwash, tak da ovo je za nas znanstvena fantastika, svaka cast! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu se načudit kako su uljudni i ljubazni u servisu..  I još k tome obzirni,  mislim ajde tko bi kod nas 5% šljivio tu naljepnicu hand wash only..

Edited by Optimista
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma auto je bio kroviran, svi smo to vidili[emoji1787][emoji1787]
Nego zjbancija, pa normalno da im neces dat da ti ga provuku kroz cetke... si lud.
Lijepo su ti se kompenzirali i tvoj ceramic coat je jos dugovjecniji....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Optimista said:

Ne mogu se načudit kako su uljudni i ljubazni u servisu..  I još k tome obzirni,  mislim ajde tko bi kod nas 5% šljivio tu naljepnicu hand wash only..

Iskreno i ja sam se iznenadio, a mislio sam da me ništa više ne može iznenaditi ovdje. 

@hrwac115 jbg, greške se događaju i boljima. Dok je volje i načina da se stvar riješi, ja s tim nemam problem. Imam drugih stvari u životu oko kojih se trebam brinuti. *ebo branik, bit će ih još. 😁

 

Što se tiče keramike, pošto je sad trenutno nema na zadnjem braniku, naručili su me za 2 tjedna da dovezem auto da odrade ponovo, samo na braniku. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma ruske je debil, ko njega jos slusa...

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

  • Like 2
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Ma da Horejšio, ali ti si rekao za prednji da je lakiran, a ja sam imao reklamaciju na zadnjem

Edited by Marko_Os
  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, pere said:

Hesus koji fair Play!!! Price se nizu dalje… volim ovaj Topic.

Jebiga drugi odgoj drugi mentalitet...Nisu oni imali Titu....U nas ako nekoga na dnevnoj bazi ne zeznas (bar drzavu)Naplatis na crnjaka  I slicnio.....Nemas dobar dan..To je jedini I ispravni nacin razmisljanja I poslovanja...Mislim da ce se kolega uvik rado vratit u taj servis...

Edited by macak
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Postojao je taj mentalitet davno prije tita.. a pogotovo je razradjen u ljepoj nasoj drzavici. Ali nije normalno ni da je takva kvaliteta tvornicke boje. Šamarčina za Renault grupaciju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Marko_Os said:

Ma da Horejšio, ali ti si rekao za prednji da je lakiran, a ja sam imao reklamaciju na zadnjem

lakirana su oba, auto sudjelovao u lancanom sudaru, te se nakon odbijanja o aute nasao zamotan oko lijevog boka na stup...pripazi malo na lijeva vrata

xD

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 08. 05. 2020. at 22:08, Marko_Os said:

Ma da Horejšio, ali ti si rekao za prednji da je lakiran, a ja sam imao reklamaciju na zadnjem

 

branik je branik, ne sitničari

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tito kriv za mentalitet...aha😂😂😂😂

Bude se riješilo, samo gas😀

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nakon 600+ km, došla pjesma ko naručena 

Sveusvemu, nema ništa novo. U kontaktu sam s nekim ljudima oko mapiranja, razmišljam o usisu/ispuhu, silikonskim crijevima, Forgeu i tako. A vi kako te?

 

IMG_20200523_214523.jpg

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav je Forge za mrs4, al na trojici je najlošiji ic. Radije gledaj airtec i wagner

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta god da mi iskoči ili mi se ponudi, prvo pitam RKH mafiju o iskustvima, tako da ne beri brigu

Link to comment
Share on other sites

Đole uvijek dobro dođe..

Edited by laci
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Airtec ili onaj K- nesto iz UK,za renole radi...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 25. 05. 2020. at 6:39, laci said:

Đole uvijek dobro dođe..

Slažem se, pogotovo jer svaki put kad sam slušao Iron Maiden, me zaustavila policija. 😂 Ne znam zašto. 

 

Jedno noob pitanje. U koliko mjeri decat utječe na ekotest? Recimo, zašarafim decat/gpf delete izmapiram auto i odem na tehnički. Padam ili mogu očekivati vrijednosti u granicama? 

Nemojte se jako smijati, ja sam samo bauštelac🤣🤣😂

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Daš ljudima da ti slože auspuh sa katalizatorom ali koji je na izdvojenoj cijevi za koju imaš overide switch. Tako si i legalan a po potrebi imaš straight pipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nebu ti benzinac euro 6 sa GPF prošo ak sve deletaš. kod vas se sigurno mjeri sve po PS. mjeri se i u HR na benzincima sve, svaki prdac ispuha,  nije to dizel da sve otpiliš i isključiš i prolaziš ekotest jer praktički ništ od svega sastava plinova ne mjere..

vjerojatno buš izgubil i granciju ..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites




 
Jedno noob pitanje. U koliko mjeri decat utječe na ekotest? Recimo, zašarafim decat/gpf delete izmapiram auto i odem na tehnički.
 
 
 


Zbog čega bi to radio?




TURBO TERROR

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.