Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Gore se bome voze cavlerice tako da vjerujem da ce prezimit u garazi. 

Osim ako ne odlucis postat relijas 😁

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Marko_Os said:

Dakle

@Zrmi RS Auto sam trebao naručiti tek iduće godine, da dođe oko 4og 5og mj, ali zbog poreza sam ga odlučio požuriti za ovu. 

@Ninoo Kiša mi ne predstavlja problem. Pola metra snijega mi već predstavlja. S druge strane, svakako sam mislio imati zimski auto, a RS-a spakovat u garažu preko zime. Odjaviti sa ceste i osiguranja. Zašto bez veze plaćati, a ne voziti auto.

Btw. Sve je još uvijek u razmišljanju, tako da chill

 

Deri samo po svom, ja da imam mogucnosti i 10ak godina star RS mi nebi gledao cestu po kisi ili bio daily kao sta sada je. Tvoj auto, tvoja pravila :drivar:

Link to comment
Share on other sites

Vidjet ćemo kako će biti. Sve ovisi kakav će mi biti horoskop taj dan :laugh:

Dobili su odgovor iz tvornice da je auto dobio "mjesto", tako da sad kažu da vrlo brzo nakon toga ide u proizvodnju. Kako bude bude

Link to comment
Share on other sites

Evo danas dobio mail od Pethre. Auto će biti proizveden 29.11. i biti će u Göteborgu 23.12. tako da po svemu sudeći stiže u ovoj godini i biti će registriran u ovoj godini. Svejedno sumnjam da će biti spreman za isporuku prije sredine 1-og mjeseca, jer su se Božićni blagdani dobro poklopili sa Novom godinom i velika većina šveđana ne radi, pa se ovi koji ostaju preraspoređuju samo na hitne i neodgodive obaveze. Ništa zato, jer ni mi nismo u Švedskoj u to doba, tako da mi je svejedno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znači 2 mjeseca nakon proizvodnje će auto vozit duhovi... Stvarno ne razumijem to. Šta rade tih 2 mjeseca? Testiraju ih?

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Marko_Os said:

Evo danas dobio mail od Pethre. Auto će biti proizveden 29.11. i biti će u Göteborgu 23.12. tako da po svemu sudeći stiže u ovoj godini i biti će registriran u ovoj godini. Svejedno sumnjam da će biti spreman za isporuku prije sredine 1-og mjeseca, jer su se Božićni blagdani dobro poklopili sa Novom godinom i velika većina šveđana ne radi, pa se ovi koji ostaju preraspoređuju samo na hitne i neodgodive obaveze. Ništa zato, jer ni mi nismo u Švedskoj u to doba, tako da mi je svejedno. 

Uf, petak...ne sluti na dobro. 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule said:

Uf, petak...ne sluti na dobro. 😄

 

 

Puj Puj Puj 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Update situacije.

Zvonko je na rasporedu da bude u Göteborgu 27-og, no ako slučajno i ne bude, bitno je da bude na trajektu za Švedsku u ovoj godini, a to mislim da nema straha da neće. U tom slučaju, Renault Sverige je napravio deal sa ovdašnjim MUP-om, da svi auti koji su na putu prema Švedskoj, će se registrirati po starom zakonu, neovisno kada stupe na Švedsko tlo. 

Zimske gume na autu neće moći biti TS860 kako sam pokušao tražiti, već Continental VikingContact 7. Mislim da će biti ok. Gledao sam malo testove i znam da je to gubljenje vremena, ali svejedno, ne čine se loše. 

Po njihom proračunima, auto bi bio spreman za isporuku 15.01. pod uvjetom da 27-og bude u Gbg i kako sad stvari stoje, preuzet ću ga odmah, jer imam kupca koji čeka mog trenutnog Scenica. 

Stay tuned 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

VikingContact je baš za jake, skandinavske zime, tako da nisi pogriješio, čak bolji izbor od TS860 s obzirom da si u Švedskoj. Jedva cekam da ga preuzmeš i predstaviš! 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iiii stigao je u salon. Ako sve bude kako sam zamislio, idem po njega 7-og poslije posla

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marko_Os said:

Iiii stigao je u salon. Ako sve bude kako sam zamislio, idem po njega 7-og poslije posla

Slike!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, GTT said:

Slike!

Jbg, nemam zoom koji hvata na 2500km 😂. U Hrvatskoj smo do 5-og

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Marko_Os said:

Jbg, nemam zoom koji hvata na 2500km 😂. U Hrvatskoj smo do 5-og

Zovi onu malu iz salona neka ga poslika, ccc, sve te moram učiti! :lool: 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Ma pisao sam ja odmah na mail "pics or it didn't happen", ali sam dobio odgovor da je auto u radioni i da ne smiju slikati tamo. 😁 Kad sam izdržao do sada, izgurat ću još tih par dana 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Marko_Os said:

Ma pisao sam ja odmah na mail "pics or it didn't happen", ali sam dobio odgovor da je auto u radioni i da ne smiju slikati tamo. 😁 Kad sam izdržao do sada, izgurat ću još tih par dana 

 

Izaći će on iz radione! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma hoće, al baš se sad morala nasrat ova Nova godina.😂😂 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

A Renault, štaš😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pas masters i Renault Sverige. Danas mi se javi prodavačica i kaže, eto vrijeme je da dogovorimo vrijeme preuzimanja. Ja reko super, radim do 16h i dolazim. Ali neeeeee, prvi slobodan terminu salonu je 22.1. Dakle, auto stoji kod njih u skladištu i čeka na red kada će se skidati zaštite, raditi dekonzervacija i ostale 3.14čke materijalne. 

Uz to sve, ona je od sutra na godišnjem i dolazi nazad 20-og. 
Mislim, ovakve stvari su normalne za Švedsku. Moraš se naručiti za sve i svašta i pri tome čekati minimalno 2 tjedna, ali prolaziti pored salona svaki dan do tog 22-og će biti ravno samoubojstvu iz zasjede. 🤬

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 6
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.