Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Izdrzat ces jos malo. De podsjeti me koji je nivo opreme i boja? To je 280-tka jel?

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

Ja mislio sad će biti slikeeee pa će biti jbte kako ide sav drhtim kad ono prc. 

Ja bi ispalio od čekanja 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Ja bih upao u salon i ukrao svoj auto. 

Nešto si mislim, sad ovi majstori vozaju svaki dan par km italian tuneup i vrate km na nulu nakon odrađenog posla. 

oh no fox GIF by The Last Man On Earth

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Izdrzat ces jos malo. De podsjeti me koji je nivo opreme i boja? To je 280-tka jel?

280 EDC Red flame kao na tvom videu, 19" Interlagos ljetne, 18" Estoril zimske, Bose, RS monitor, Cruise paket (adaptivni tempomat, head up display).

 

Htio sam uzeti i bi metal kočnice, ali idu samo uz Cup ovjes, tako da sam odustao.

 

 

 

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno im je pao s kamiona, pa do 22.01. nebudu stigli završiti limarske radove 😜

  • Like 1
  • Haha 10
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, moril said:

Vjerojatno im je pao s kamiona, pa do 22.01. nebudu stigli završiti limarske radove 😜

Možde je i plivao Atlantikom. Ipak je išao trajektom do Švedske 🤣🤣

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

😁Ništa mi neće ovi dan pokvaaariit😊

Edited by Marko_Os
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo @Marko_Os dok čekaš, još malo vađenja masti. A još je i crveni 😂

https://www.autocar.co.uk/car-review/renault/megane-rs/long-term-reviews/renault-megane-rs-280-2020-long-term-review

Jako je zanimljivo i impresivno, da je sa sport šasijom, sporiji samo sekundu na stazi od 20ks snažnijeg trophya sa šperom. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pratim tu priču na autocaru od početka. Prilično zanimljivo štivo. A na kraju, mislim da nema videa o MRS4 na YouTubeu koji nisam pogledao, uključujući i dvocifreni broj gledanja Šebaljevog testa. Ima nekih netočnih navoda, ali mi je generalno Jura super, pa mi je oprošteno.

Poslano sa mog Continuum transfunktioner

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ionak dok ga jos obuces u foliju, zastitis itd. docekas ces proljece 😂 

Zezam te malo, ja bi poludio na tvom mjestu, ali imas se bar cemu veselit! 👌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 08. 01. 2020. at 19:58, Marko_Os said:

Pas masters i Renault Sverige. Danas mi se javi prodavačica i kaže, eto vrijeme je da dogovorimo vrijeme preuzimanja. Ja reko super, radim do 16h i dolazim. Ali neeeeee, prvi slobodan terminu salonu je 22.1. Dakle, auto stoji kod njih u skladištu i čeka na red kada će se skidati zaštite, raditi dekonzervacija i ostale 3.14čke materijalne. 

Uz to sve, ona je od sutra na godišnjem i dolazi nazad 20-og. 
Mislim, ovakve stvari su normalne za Švedsku. Moraš se naručiti za sve i svašta i pri tome čekati minimalno 2 tjedna, ali prolaziti pored salona svaki dan do tog 22-og će biti ravno samoubojstvu iz zasjede. 🤬

 

 

Pa ovo nisu istine...😂

Ti kao da si emigrirao u Črnu Goru, a ne u Švecku. 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Provjerio bih ja to, u CG je dosao jedan crveni i to kazu greskom ...

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ko zna šta mu rade sada...čupaju mu nove potrošne dijelove i stavljaju polovne da nove prodaju i da im ti prije dođeš u servis :D

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Marko_Os said:

Ma da, zašto ne zajebavat Marka, pa mu poslat sliku iz radione. To će bit baš super, reče Pethra prodavaljka

I sad ja trebam još dva dana ići na posao, normalno funkcionirati... 😭😭😭

 

Screenshot_20200120_142129.jpg

Ma 2 dana bolovanje. Šator i kampiras pred salonom :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Masna stakla, štepaju se u njemu po odmorištima [emoji848]

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.