Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

branik tamnije nijanse od ostatka prednjeg dijela? jesam ja jedini koji to vidi? ne stvarno, sta ovi rade od tog auta :D 

  • Thanks 2
  • Confused 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rubovi gume potrošeni, driftaju s autom. 
Opet piješ dire[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Nek mu rade šta hoće. Imam 5 godina garancije i 3 godine besplatnog održavanja, pa ako hoće nek mijenjaju komplet motor jednom godišnje, bmk, ali moram priznati da ste mi svi kreativni sa prognozama[emoji9][emoji9][emoji9][emoji175][emoji23]

Poslano sa mog Continuum transfunktioner

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

ja sam samo realan, a iz aviona se vidi da je branik tamniji...najvj izlika ce biti da je tesko dobiti boju na plastici...takvih izlika sam cuo sa svih strana...pa i od porsche interauta kad su mi polakirali zadnji branik...da ne mislite da pricam o fuserima koji odrade za 200kn

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ok Ruske, vidjet ćemo jel druge boje kad ga preuzmem. Mislim da je radi kuta slikanja malo pretjerano donositi zaključke na tu temu [emoji9]

Poslano sa mog Continuum transfunktioner

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svi profi lakireri znaju da postoji razlika u doživljaju boje na plastičnim i metalnim dijelovima. Tako da se ne bih sekirao oko toga. 👍

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ti na temelju slike sudis da je razlika u boji...Mislim da bi trebao otic na isporuku, te ukazes na nepravilnosti prilikom isporuke...


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

jedno je mala razlika, drugo je ovo sta mi izgleda dosta velika razlika

a i jos drugi par rukava je odsjaj koji neznam sta se mora poklopiti koji slucaj da bas tocno rub odsjaja padne na dosjed izmedu karoserije i branika...al dobro, nadamo se da je ok

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ruske said:

jedno je mala razlika, drugo je ovo sta mi izgleda dosta velika razlika

a i jos drugi par rukava je odsjaj koji neznam sta se mora poklopiti koji slucaj da bas tocno rub odsjaja padne na dosjed izmedu karoserije i branika...al dobro, nadamo se da je ok

Dovoljno da je ispred branika crni ormarić za alat i od refleksije je tamnija nijansa crvene boje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Ruske said:

jedno je mala razlika, drugo je ovo sta mi izgleda dosta velika razlika

a i jos drugi par rukava je odsjaj koji neznam sta se mora poklopiti koji slucaj da bas tocno rub odsjaja padne na dosjed izmedu karoserije i branika...al dobro, nadamo se da je ok

A jesi se zakačio za glupost brate mili i onda se čudiš ko pura dreku kako te svi pljuju ili ti na svaki post odgovaraju preko pimpeka. Ja ću i dalje pokušati zadržati ton iz prethodnog posta, pa ću ti probati argumentirano odgovoriti iako sad sam sebe lupam nogom u guzicu što uopće ulazim u totalno nebitnu raspravu. No, ako bolje pogledaš, prednji branik i vrata su iste nijanse, a samo je blatobran svjetliji/sjajniji. Moje mišljenje je zato što auto stoji direkt ispod svjetla, a vrata i branik su okomiti sa autom, pa ih svjetlo ne obasjava, tj. nema refleksije, dok blatobran, pošto je proširen, dobrim dijelom hvata tu rasvjetu, ergo, svjetliji je. 

 

46 minutes ago, mata73 said:

Mens čini da je auto na hidrauličnom stolu.
Garant im je ispao iz kamiona.

39a11c90d118b3ae462d9f3bf6a5a141.jpg

Kaže se meščini i već smo dešifrirali, samo je prednji branik razbijen😂. Ostalo je sve ok, osim ako je plivao Atlantikom. To će vrijeme pokazati🏊‍♂️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, GTT said:

Dovoljno da je ispred branika crni ormarić za alat i od refleksije je tamnija nijansa crvene boje. 

Ili refleksija od osobe koja je fotografirala auto, ženskica u crnoj suknji 🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zrmi RS said:

Jbte jel to razlika u boji blatobrana i branika?

Farbano pemzlom....😁

Zapravo si u pravu... Al to je nažalost 'normalno' da ima razlike izmedju segmenata. Lim i plastika pgotovo. No i branik bočni je plastični nije lim 😁

Edited by macan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj to ni preuzet, fuj. Slusaj ove oci sokolove s foruma, boja je kaos, greske strse ko svastika na poljudu, bolje bi ga opiturali kod nekog u dvoristu kompresorom iz lidla.

Stari moj koje izjave tu mozes procitat tocno te oci zabole...ma i mozak...

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ma samo nek on tebi što prije dođe pa makar i ovak šareni, s cvrčcima, razbijen i kakav još sve ne..😍 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nansale said:

Ma samo nek on tebi što prije dođe pa makar i ovak šareni, s cvrčcima, razbijen i kakav još sve ne..😍 

Bolje imat takav RS neg nikakav 😆

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

meni se čini na slikama kako to nije uopće crvena boja koju si naručio nego plava...

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nemoj to ni preuzet, fuj. Slusaj ove oci sokolove s foruma, boja je kaos, greske strse ko svastika na poljudu, bolje bi ga opiturali kod nekog u dvoristu kompresorom iz lidla.

Stari moj koje izjave tu mozes procitat tocno te oci zabole...ma i mozak...

Ne sekiraj se kolega, kad se ni ja ne sekiram. Imamo 10 prstiju na rukama, pa sve do jednog različiti. Tko osjeti potrebu, nek piše. Meni ni iz džepa, ni u džep.

 

@Zrmi RS: jbg kolega, standard, zapad, ovoono[emoji23][emoji23]

 

Poslano sa mog Continuum transfunktioner

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@Marko
Jesu oni uopce rekli zato NOV auto mora u radionicu? Ne kuzim, pa nov je majku mu, sta se ima po njemu cackati?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.