Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Ima ono prekidač za zadnju i prekidač za prednju šajbu,ali ja mislio to je samo ono za puhanje,a zadnja grijač...budem pregledao baš sve...da li se vide niti...

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Max je to imao na superbu. Ne sjecam se da je rekao da vidi zice to jest niti, zgodna stvar, ako radi [emoji38]

Link to comment
Share on other sites

Vide se žice ali ne smetaju niti malo. Moraš se bas zagledati u sunce kroz sajbu da ih vidiš. Ja sam imao poseban prekidač za prednju sajbu. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan.martinko said:

Ja malo njuskam Dacije Dustere 4x4 a ženi zapeo za oko ovaj Kadjar 4x4 dci koji je "samo" 20000 kn skuplji od slicnog dustera a ipak auto 3 stepenice vise. Dacia malo po malo postaje sve skuplja. Novi duster 4x4 sa prestige opremom 1.3 tce je oko 175000 kn a dizel isto tu negdje, postali su velim skupi, a i rabljeni drze cijenu skoro ko ovaj kadjar koji je ipak Konkretniji auto.

Ako ti je Dacia 1.3 Prestige 4x4 preskupa sa 175.000kn, uvijek možeš kupiti Golfa VIII 1.0 TSI za iste novce.

Nije brz kao Dacia, nema 4x4 (ima XDS :)), nema grijač jaja, nema 450L bunker i nema 360 multiview, ali zato ima radar s ACC-om, termoizolacijska stakla i hrpu digitalije :D Naravno i digitalni cockpit....

A to je baš ono što nam svima treba i bez čega ne možeš ni živjeti a kamoli voziti auto :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad je grijana šajba niti su tanje od vlasi kose, mogu se vidjeti prema suncu ili se stavi bijeli papir na tablu pa se glada izvana prema tabli.
Neki tzv winter paketi imaju grijanje volana i dizni za pranje šajbe.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ivan.martinko said:

Trebam visi auto. Dolazi u obzir touran ili tiguan, nikakav golf..

Hehe, onda si dosta iznad 175.000kn i još uvijek si bez 4x4, a digitalni cockpit i ACC ti neće pomoći da se popneš po utabanom brijegu ;) 

O kvaliteti interijera da ne pričam. Ako u tim povišenim autima želiš 4x4 i da ti interijer nema plastiku imalo sličnu Dusteru onda ćeš se prilično isprsiti.

 

Link to comment
Share on other sites

Treba uzeti u obzir cijenu imanja auta  od 175 tkn. Kasko je sigurno 3000 kn. Osnovno 2500. 1.3 tce u gradu uzme možda 11 litara. Velika je to kutija s velikim otporom zraka.plus guma zimska cca 1300 kn komad. Čovjek se zapita da li radi samo za auto? Plus što ti se može desiti ovako kao meni. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nebi kupoval novo tak skupo vozilo, gore sam linkal kadjara dci.
Za novo bi se mogo rastegnut do 130000 kn, na 170000 kn samo za godinu do dve, dve. Mozda jos pricekam. A i nije mi napeto uzinat auto sa 0 km jer su precijenjeni. prije par godina si vec mogo uzet dustera 4x4 sa slabijom opremom za 140000. Iskreno me sila opreme ne pali, automatska klima i tempomat, te 4x4 pogon su mi zahtjevi.
Npr 2018-19. godina do 100000 km i to je to.

Link to comment
Share on other sites

A gdje su mu podnice iz gepeka???
Na slikama je bez njih...

Puno sretnih kilometara ti želim...mi smo sa svojim oduševljeni,još moj je sa slabijim motorom...i bez pogona ma sva četiri.
Tako da ovo može biti još bolje...


Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nema ih. To je prvo što sam pitao. Takav je došao iz Njemačke kaže prodavač...
To su pi*ki*a*darije koje su meni manje bitne, riješit ću ih nekako. Ali na osnovu toga i još nekih stvari sam spustio cijenu ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, filiplolic said:

Nema ih. To je prvo što sam pitao. Takav je došao iz Njemačke kaže prodavač...
To su pi*ki*a*ki*a*darije koje su meni manje bitne, riješit ću ih nekako. Ali na osnovu toga i još nekih stvari sam spustio cijenu ;)

Ne bi ti bilo loše vidit report... iako auto zaista izgleda korektno.... ako  je maznut svakako je dobro složen pa nije ni bitno ali ako se netko igrao sa odometrom to bi ti bilo bitno čisto da znaš sa čime možeš računat...  a može bit i sve ok jer imaš sve podatke... taj accident ti može bit glupost šta ga je netko lupio od iza i novi branik i to je to, vrijednost popravka neznam 600 evra...

Al s obzirom na cijenu meni to sve uredno izgleda... nije znatno povoljniji itd... al ovaj šoder na kojem stoji uvijek voli maštu razuzdat :)

2 hours ago, MB104 said:

A i ti tko te naučio paničarit :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, macan said:

A i ti tko te naučio paničarit :) :) :)

Ma onako, bezveze, nikakav problem nisu lupani auti :zubo:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MB104 said:

Ma onako, bezveze, nikakav problem nisu lupani auti :zubo:

Ma meni je više sumnjivo 5 zapisa o km unutar godinu dana ovdje...

Ajde idemo donacije da vidimo report a svi ga želimo vidit? :) donatori?

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Evo ja doniram 5 praznih pivskih flaša, svaka se može naplatiti kao povratna ambalaža. 🤓

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja kad budem kupovao novi rabljeni auto iz uvoza misl da cu neke parametre zacrtat i preko jednog lika s foruma hr koji se bavi time i ima firmu za uvoz naruciti takav auto s tim da on sve obavi osim registracije.
Ne da mi se sam kopati po oglasnicima, a jos manje putovati u Svabiju

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, filiplolic said:

Auto je imao udes 2017.
Ne znam radi li ovako link

Ne radi.. al to ti je dobro.. obično km budu ok onda.... a to što je maznut nemora ništa biti značajno...

Al znam da ovi smradovi šoderaški uvijek moraju negdje ušićarit..

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ma to ti to... nije ti to niš strašno... čak bi ti to i volio vidjet pogotovo kod šoderaša.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.