Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Je, ovaj sinov audi ima neku opciju individual koja uči stil voznje.

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanjce:

koliko je realna vrijednost fluence 1.5 dci 2016? 110 hp dizel, 6 brzina, limited paket opreme (keyless, park senzori, el sklopivi grijani retrovizori, senzor kiše i svjetla, dvozonska automatska klima, tempomat, bt, 17"), dva seta guma (skoro novih), apsolutno svi servisi rađeni u ovlaštenom servisu, cca 145k km, automobil fantastično očuvan

Da li se može dobiti 8k eura za njega?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima ko iskustva s Neostar autokucom?

Bratic naso super deal, pasat 2015 s bomba opremom za 133k kn. Malo je cak prepovoljan. Ima ko kakvu pametnu o toj autokuci?

Tnx!

Link to comment
Share on other sites

Frend je radio tamo 2 godine. Ako je bas njihov, zubakov il neke vw kuce, svi su lakirani, detaljno cisceni i na nekima su skidani kilometri. Tipa oni koji su imali 260000 skidano na 180000 i tak. Imaju kao garanciju pa probaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Otkad je 18 'iljada eura, za 6 godina starog Passata "prepovoljno" da bi bilo istinito?!

No kako god, moja nekakava iskustva sa renimiranim igracima je da doslovno mogu u 1€ procijeniti stvarnu vrijednost auta. Ako bude dobra cijena i dobre slike, kad ga pogledas uzivo vidis da je drlog. Iskustva i iz HR i DE.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slazem s tobom. Osobno ne bi nikad u takvu investiciju iso. Al trziste i cijene su takve. Kad od tih 17700 oduzmes davanja i transport, nekih 2500 € (2000+500) dodjes na 15200. A takvi su u njemackoj od oko 16 pa dalje. A te za 16 mores spustit za 100 e max jer su vec nisko. Tak da kak got izgledalo ludo, tolko to veselje kosta. 

Link to comment
Share on other sites

Ma sve skupa je to otišlo vrit kaj se tiče cijena rabljenih. Baš gledam Superb,  5 godina I 115tkm cijena 140tkn. To nema nikakvog smisla,  onda je daleko pametnije uzet novi za 250tkn na leasing s garancijom i svim šta ide uz to. 

Link to comment
Share on other sites

Je, neki omjeri su skroz u kukiju… Dok je cijena 3-4 god starog auta ispod 100k km ispod 45-50%, to smatram ok deal-om ak je vecina uvjeta zadovoljena. Cim je omjer povoljniji, za tim bolje.

Taj passat je novi bio oko 40k eura il nesto preko. Jbg, ima malo vise godina al kilometraza je mislim ispod 100k. U njemackoj, 15-16k je to ok ponuda, al ak to oces uvest u hr, cijena je takva kakva je.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, pere said:

Kad od tih 17700 oduzmes davanja i transport, nekih 2500 € (2000+500) dodjes na 15200. A takvi su u njemackoj od oko 16 pa dalje

Ovo veći šverceri dođu kod Turčina i uzmu pun kamion automobila pa dobiju bolju cijenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je, vrlo vjerojatno... Makar smo frendu kod turcina uzeli pasata prije 8 g, i auto je još uvijek top. Ne mora nist znacit... Al i sam bi imal otpor prema takvom rješenju.

Link to comment
Share on other sites

Ne kažem da su loši auti. Ne mora biti. Ali ako uzmeš 12+ automobila pojedinačne vrijednosti 16k eura sigurno ćeš dobit nešto jeftinije. Neka su još neki izgrebani ili lagano udareni + nisu još pripremljeni za prodaju + ne mora dati garanciju... Ode Passat na 15k ako ne i manje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

2016, relativno problematična serija. Tih 160 ks se vozi kao 130, nije neka sreća. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma bas ne rođo zapeo za talismane... Generalno su problematični ti motori ili ima nekaj specificno da ih muci? Mozda je odstranjeno u garantnom roku? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Najbolje nek uzme pa da imamo praksu tu na forumu sa tim motorom :) Neka se žrtvuje za tim :)

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ajde Macaneeeeee, nećeš više imat najproblematičniji auto na forumu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MB104 said:

Ajde Macaneeeeee, nećeš više imat najproblematičniji auto na forumu :zubo:

Kažem gori od mog nemože bit :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, macan said:

Kažem gori od mog nemože bit :)

Nemoj tako, mislim da sam ja u najveće govno stao...

U dvije godine Set kvačila, zamasnjak, sva tri nosača motora (čak i ovaj ispod akumulatora koji nikad nikome nije otišao), sve 4 dizne, maf senzor, set zubcastog, senzor za protok zraka, izrađivao novu karticu od soma kuna s kodiranjem, novi akumulator za ss itd... to je što mi na prvu pada na pamet.

 Nakon svega zamjenjenog tjeram kao da nije moj, ništa više ne pazim i od kad se tako odnosim prema njemu radi ko vurica.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, macan said:

Kažem gori od mog nemože bit :)

Hm..o čemu ti pričaš? Pa ja vozim tri cilindra turbo benzin s 190 000 km. Pogledaj YouTube kako su ljudi kukali da je motor eksplodirao. Ako tko ima najčudniji i najproblematičniji motor na forumu to sam ja. I ne dopuštam drukčije 😄😁😁

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako, mislim da sam ja u najveće govno stao...
U dvije godine Set kvačila, zamasnjak, sva tri nosača motora (čak i ovaj ispod akumulatora koji nikad nikome nije otišao), sve 4 dizne, maf senzor, set zubcastog, senzor za protok zraka, izrađivao novu karticu od soma kuna s kodiranjem, novi akumulator za ss itd... to je što mi na prvu pada na pamet.
 Nakon svega zamjenjenog tjeram kao da nije moj, ništa više ne pazim i od kad se tako odnosim prema njemu radi ko vurica.
Kolko km je presao
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lowlife said:

 

Kolko km je presao

Sad sam na 220, sa 188 sam ga uzeo

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je jaka konkurencija ovdje :), morate više kukat makar da meni bude lakše.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, macan said:

Vidim da je jaka konkurencija ovdje :), morate više kukat makar da meni bude lakše.

🤣🤣🤣🤣

To sam izvanredne troškove nabrojao, diskove, disk pločice i redovne servise nit ne brojim...

Sad jedino pazim da imam tekućine za šajbe uvijek jer se vozim 300 na sat i uvijek je zasran od dinosaurskih buba

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.