Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Pokusavam tebe shvatiti. Gledas slike slusas tudje price i onda zakljucujes. Mislim odi do salona, nazovi, dogovori probnu voznju i vidi. Dobijes auto pola sata, sat, ili dva, probas skupa sa zenom i imas vise informacija da li je za tebe ili ne, sve ostalo je nagadjanje.

Doslovce ono menije brat rekao da je njemu prijatelj rekao, da je od prijatelja bratic cuo od prijatelja da je sex dobra stvar...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne trebas mene shvatiti, dovoljno je da shvatis da su ljudi razliciti. Sad sam na bolovanju i nebi smio ici nikud. I vjerujem da u ovoj akutnoj fazi bi imao bolove u bilokojem autu po rupetinama i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Gledaj netko ce biti posten i reci ti bjezi od auta. Netko ce reci i mene bole ledja, ali cvjece cvjeta kada sjedem u taj auto i ti ces kupiti auto biti sretan do drugog skretanja vjerovatno, ili druge rupe. Samo moj savjet probaj, zato i imas testnu voznju. Sjednes provozas i kazes nije za mene. Ne mora biti sada, 2-3 tjedna kada ti ledja budu bolje. Mislim ne kupujes kruh nesto za sto trebas raditi jedan dan, pa i to bih probao, nego nesto za sto nekoliko godina trebas raditi.... I kupujes sebi i ti i supruga trebate biti sretni sa tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dečki evo i mene.. idem danas pogledat priusa, ali u međuvremenu i ja kopam po oglasima,

scenic

https://www.index.hr/oglasi/renault-scenic-1-5-dci-panorama/oid/4654118?b=1&a=1712232874165

 

3008

https://www.index.hr/oglasi/peugeot-3008-1-6-hdi/oid/4616534?b=1&a=1712235252974

znam da će te me odmah za 3008 na križ stavit ali ja to gledam ovako, auto je visok (žena to voli), prostran, udoban, velik prtljažnik (dvoje male djece) i štedljiv. mislim da bi ovi 1.6hdi od 2009 trebali imat manje problema od onih starijih :nezna: 

 

i scenic i 3008 su više manje u svemu tu negdje, cijena, prostranost, motorizacija, kilometraža, oprema.. samo je scenic nešto mlađi..

iskustva, mišljenja? što bi i zašto bi (ili nebi)

Link to comment
Share on other sites

Oba linka su za Scenic... 

Link to comment
Share on other sites

On 31. 03. 2024. at 21:32, VedranSB said:

Ima neki prekupac da nije na lošem glasu?

Speed automobili u Velikog Gorici

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ph-quick said:

Oba linka su za Scenic... 

ispravljeno, hvala ti! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

I kaj si od ova dva prekrasna primjerka kupil? 😂 Samo da velim, ja bi oba izignorirao odmah 😇

Edited by Max
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Max said:

I kaj si od ova dva prekrasna primjerka kupil? 😂 Samo da velim, ja bi oba izignorirao odmah 😇

Ja bi u pol 3 ujutro ignoriral i puno bolje oglase! Ko te srdi, zena ili dete? 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Max said:

I kaj si od ova dva prekrasna primjerka kupil? 😂 Samo da velim, ja bi oba izignorirao odmah 😇

iskreno, za 5k eura tko treba auto te veličine, ne znam kaj bi bolje uzeo od ovog scenica, jeben auto (ako je ok stanje i održavanje)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Max said:

I kaj si od ova dva prekrasna primjerka kupil? 😂 Samo da velim, ja bi oba izignorirao odmah 😇

tek sam bi priusa pogledat.. sad trebam za vikend otić vidjet scenica i 3008 i onda donjet odluku :) 

36 minutes ago, AllesGut said:

iskreno, za 5k eura tko treba auto te veličine, ne znam kaj bi bolje uzeo od ovog scenica, jeben auto (ako je ok stanje i održavanje)

nema više scenica na oglasu.. naravo to je instant nestalo.. ne bih se čudio da sutra svane novi oglas soma eura skuplji ;) viđao sam već takve oglase ....

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Scenic je švercer iz sk. Jedino ako je drugom šverceru otišlo. 

Link to comment
Share on other sites

A vidim, nasao sam ga al pod drugim linkom… ugl ako i znas da je lik sumnjiv, hvala ti, spasio si me troska :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu tvrditi da je sumnjiv ali znam da je švercer. Dovoljno da znaš koliko je vjerovati bajkama koje pišu po oglasima. Svaki mu "ima" servisnu povijest i sve "zna" o njemu. 

Ovaj što mi je Forda prodao je bar iskren bio. "Nemam pojima o njemu. Kupljen na nekoj licitaciji. Pali,vozi,ne dimi. Ja ga probao nisam. Probaj pa se odluči". 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.