Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

  • 3 months later...

Smo jedna sitnica. ATU u Njemackoj nije ovlasten za niti jednu marku vozila, ATU je nesto tipa Auto Stop fransiza u svakom gradu poslovnice i rade sve... Tako da kako pise da je servisiran u ovlastenom nije :)

Inace nisam ni ja vise u Osijeku.

Link to comment
Share on other sites

Smije se i knjižica kupiti i ispečatiti kod drugara gastarbajtera mehe koji radi u atu. ?

Link to comment
Share on other sites

Druga stvar je garancija, druga ovlašteni servis. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zna li netko nešto o ovome automobilu? Čini se kao super prilika, cijena je dobra, međutim, nekoliko puta je oglas obnavljan i s dosta prikaza. Čudi me da ga već netko nije uzeo. A bode me u oko i to što je drugi vlasnik (već).

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-dci-oglas-24392879

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi otraga desno na haubi trebalo imati oznaku GTline.. ovaj nema..

sicevi mi izgledaju ko iz običnog, čukice su isto sa običnog meganea.. ima još nepravilnosti.. možda upućeniji znaju više, no ovo meni izgleda ko običan dci sa dodanim nekim dijelovima od gt-linea..

nazovi pa pitaj

 

megane-1.5-dci-gt-line-2012-182tkm-7300-ime-slika-89540445.jpg

Link to comment
Share on other sites

mein se pak cini da su to cukice iz GT line.. a obican ima digitalni brzinomjer i crnu podlugu obrtomjera.. kaj nije tak?

 

Link to comment
Share on other sites

Zna li netko nešto o ovome automobilu? Čini se kao super prilika, cijena je dobra, međutim, nekoliko puta je oglas obnavljan i s dosta prikaza. Čudi me da ga već netko nije uzeo. A bode me u oko i to što je drugi vlasnik (već).

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-dci-oglas-24392879

GT line nakon facelifta 2014 nazalost gubi mnoge dotadasnje detalje. Vise sam ih vec videl s normalnim (digitalnim) cukama, obicnim sicevima, obicnim (visokim) federima i alu 16tkama... Ne kuzim to uopce jer je GT line paket bil ogromno osvjezenje i opticki je lansiral svakog megana barem 2 stenge gore! Stvar ukusa, al i prednji farovi su mi osobno bili do 2014 puno ljepsi. Na tvojm mjestu bi ja po broju sasije ispital povijest i detaljno provjeril opremu pa bus saznal dal je kaj viska, manjka il je kaj muljano. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

sad sam otvoril oglas, meni to ne zgledao kao GT a trebalo bi biti i usivano "GT" na naslonima za glavu sto se ne vidi na slikama.. tak da.... :hm: 

Link to comment
Share on other sites

evo s obzirom kako ja imam isto vozilo samo karavan mogu potvrditi ovo nije GT line nego GT style  

Link to comment
Share on other sites

Tako je, ovo je Gt Style. Samo izvana detalji kao na Gt Lineu, osim sto su felge 16" ako se ne varam.

Link to comment
Share on other sites

Dobar je i taj GT style. Čak mi oni sportski sicevi u GT-u djeluju neudobno u normalnoj gradskoj vožnji kad ideš stalne unutra van unutra van. Super lepa plava boja. 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dobar je i taj GT style. Čak mi oni sportski sicevi u GT-u djeluju neudobno u normalnoj gradskoj vožnji kad ideš stalne unutra van unutra van. Super lepa plava boja. 

Je, tak je i moj stari rekel... koji je u penziji vec par godina LOL.

Sicevi su odlicni, nemas brige :dobroje: 

Link to comment
Share on other sites

Gt style mi je zesca banana, pogotovo premale felge i preveliki branici. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

GT style ima 16 alu felge i meni su više nego izvrsne kao i normalna sjedala

lijepe su boje onako alu sive baš odgovaraju mom bijelom vozilu

branici "preveliki" ?! pa isti su kao na GT line... pa takve si iste ti imao Max...

 

Edited by Chupi
Link to comment
Share on other sites

Ovo je vjerojatno GT Style, ali se prodavač malo zeznuo. Istog takvog smo imali do prije kojeg dana, samo faza 2 i bez navigacije. Ističe se po tim nekim detaljima poput stražnjeg sivog 'difuzora' i donjeg dijela branika u boji vozila.

Link to comment
Share on other sites

Dobar je i taj GT style. Čak mi oni sportski sicevi u GT-u djeluju neudobno u normalnoj gradskoj vožnji kad ideš stalne unutra van unutra van. Super lepa plava boja. 

E moj Alpina, kupovao bi Clia sport, a neudobni ti sicevi iz gt linea ?

Samo za penzica Alpinu

20180209_141930.thumb.jpg.1d05649e944495

Link to comment
Share on other sites

GT style ima 16 alu felge i meni su više nego izvrsne kao i normalna sjedala

lijepe su boje onako alu sive baš odgovaraju mom bijelom vozilu

branici "preveliki" ?! pa isti su kao na GT line... pa takve si iste ti imao Max...

 

Pa da, u kombinaciji sa 17 felgama pase ?

Link to comment
Share on other sites

Pa da, u kombinaciji sa 17 felgama pase ?

Pogotovo ak se gore stave 15mm distance il jos bolje 18tke s pravim ET :zubo: 

Ak se ko jos sjeca u jednoj fazi zrmijevog starog clia 2 (1.2 benz) s komplet kitom od RS-a... a kotacici su bili 15 i serijski uvuceni... a prosireni blatobrani, pragovi... joj kak je to nikak izgledalo... il sve il nista! Tak se to radi... polovicna rjesenja su samo OK i nis vise... a ak se nekaj slaze onda bi se trebalo slozit kak spada da sve bude i istom stilu, a ne pol-pol... kompromisi su cesto bolni. 

Link to comment
Share on other sites

Tocno to, ne kuzim zasto su stavili 16ice u tu kombinaciju. Ali nije Megane jedini, i ostali proizvodaci nakite aute spojlerima a ostave felge broj premale. 

Link to comment
Share on other sites

Di su vama tu vaši etovi distance i 21 col sunce vam ljubim :D stajlersko, prafi decki furaju rally stajl :p

 

 

audi-ur-quattro-1400-840.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.