Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Znaju imati čak i različite brojeve. Znam jednog takvog od kojeg sam kupio Megane tamo još 2013. Dosta dugo se bavio sa unosom Renault-a, ali u zadnje vrijeme se preorjentirao na VW jer je skužio valjda da ih se može lakše riješiti :nezna:
Vezano za ovaj auto ne izgleda loše, oprema je isto ok osim što nema automatsku klimu i nema rukohvate na vratima. Tko zna koji je naziv za ovu razinu opreme, vjerojatno neki business.

Link to comment
Share on other sites

vidim potrošio je tonu cockpit spraya  i zamastio sve redom od volana do mjenjača, samo tepihe nije mazao s time. Btw jedan poznanik šoderaš, redovno unutarnje tepihe šprica crnim mat sprayem za metal, izgledaju kao novi,

Oglas je stavio na ženu, a vidi se muška glava u odrazu jedne od slika. Možda ga poznaš? A i po korisničkom imenu vidim da je ljubitelj narodnih kola

Link to comment
Share on other sites

Ovog ne poznam. Ima jos jedan oglas ali za karavana, tekst oglasa je slican kao i na ovome sto si stavio - mozda je slucajno ispalo. Ako malo bolje pogledaš i okvire registracije nalazi se isti naziv autokuce. Vjerojatno lik radi tamo, pa mu je ovo usputni biznis. Isti sam slucaj imao i sa likom od kojeg sam kupio svoj megane. Samo meni je tada lik tvrdio kako je to njegov auto i kako je on prvi vlasnik, a ono auto za talijansko tržište. Bio sam mlad, auto je bio bez greške, pa sam ga kupio. Kasnije sam saznao porijeklo vozila.

Zato imam ovakav stav prema njima, a pogotovo dok vidim što stavljaju u tekst oglasa. Nemaju oni pojma što je bilo sa tim autom u nazad 2-3 godine. Uvezu ga, naprave eventualno mali servis sa zamjenskim djelovima, dobro ga uglancaju i sa njime u oglas.

 

Link to comment
Share on other sites

Treba dobro isprovjeravati...ak je skinut sa lizinga ( po godinama je taman) onda je malo kilometara definitivno...jedino ako je bio karambol...onda ima smisla.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neznam nista o njima ali ovako preko ekrana ima tip 3 auta druga sa slicnom cijenom koja bi prije uzeo nego tog clia. 

Link to comment
Share on other sites

Budžet je oko 3 - 3500 €, pa mogu i prijedlozi. Šogor ima već karavana, pa mu treba drugi manji auto za gradsku vožnju.

Link to comment
Share on other sites

2400 za clio iz 2002-e od šoderaša? Uffff... :/

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Za te novce bi mogao dobiti mog megana coupea, mada megane i nije bas mali gradski auto..

Link to comment
Share on other sites

Za te novce bi mogao dobiti mog megana coupea, mada megane i nije bas mali gradski auto..

Pošalji link ako imaš auto u oglasniku. Nisam ni ja 100 % siguran da znam kaj on traži (a mislim da nije niti on sam). Vjerovatno bi kao i svi mi - mali auto,ali da puno stane u njega, da ništa ne troši, jeftin za održavanje, da cool izgleda i uz sve to da je cijena niskobuđetna.

Link to comment
Share on other sites

Kad soderas napise da trosi 5 l onda znas kako ga je klao....pa me i u gradu nije presao 4.5 litre ni po najvecoj guzvi....btw ostavi se tih 2002 g zbog poznatig problema plus sto ima premalo kilometara.

Link to comment
Share on other sites

Kad ce mu to bit drugi auto nek gleda benzinca. Za te novce se nadje puno mladji benzinac sa potencijalno manjim i puno jeftinijim kvarovima. 

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-1.2-oglas-19223296

Ovak nesta bi prije uzeo nego dizel. 

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

Ajmeeee sad tek isao slike pogledat, uzas! ?

hahahah *ebo te sunce sad i ja vidim! :hahahe:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ću vas zabaviti, i ja sam bio namijan kada sam ga ugledao.

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ću vas zabaviti, i ja sam bio namijan kada sam ga ugledao.

hvala ti na humoru. Al sad fakat. Nek se drzi benzinca jer moze kupit mladji auto od fizickog vlasnika sa sigurnim kilometrima i odrzavanjem. 

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

Izvrstan motor bez nekih mana. Susjed ga ima i ne moze nahvaliti. Nema ni dvomaseni zamasnjak pa je zahvalan. 

Link to comment
Share on other sites

Mane su da hoce sliniti na poklopcu ventila, zna otic nepovratni ventil na pumpi, prednji silen blokovi, kape amortizera i stabilizatori.

Nema dvomaseni i distribucija je jeftina, kocnice jeftine, amortizeri isto, f nafte oko300kn i u vecini slucajeva kad se montira neki jeftilen pocne zajebavati kod paljenja.

Mozda malo fali momenta ali po meni mozda bolji motor nego 1.5dci, potrosnja oko 5l.

*f nafte a ne f ulja!

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

Šogor imao takvoga u xsari, isto ga ne može nahvaliti. Koliko sam probao, rekao bi da je taj motor bolje vukao xsaru nego moj 1.5 u cliu. A ima ako se dobro sjećam samo 3KS više.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.