Jump to content

K: gumenu lajsnu na blatobranu ispod prednje haube meg 3


ivan.martinko

Recommended Posts

Kupujem lijevu lajsnu (gledano od naprijed), gumena je i drzi se za rub blatobrana sa dve kopce.. neznam jel ispala il nikad nije bila gore. Evo slike desne koja je gore.

 

afb76b81860e7867f9f096b9bf97f1d4.jpg1fc08583a573d1b2d204348c5ace8f2e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja je nisam još sreo..

to ne znaci da ne postoji, istrazi malo po slikama na netu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da, gledam i nema lijevu nijedan koji sam našao na netu..

nije auto razbijan. odozada je bio malo puknut al od naprijed je sve tip top..

ak netko ipak nađe nek mi javi, uzimam. hvala.

 

2012-Renault-Megane-RS265-engine.jpg

renault-megane-3-2009-motor-1.4-16v-svi-agregati-slika-106620657.jpg

s-l800.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, pogledati u dialogysu, možda je slična fora kao i s izolacijom ispod haube koju benzinci nisu imali, a dizeli jesu. Stvar opreme i sl. Ako ga dialogys nema u shemi, onda niti nema za taj auto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma nije da me to toliko dira..

dyalogys nisam uspio instalirati na laptop, neznam zakaj..

bojim se da u ovlaštenom košta 200kn, a to nedam.. jedino da prošećem po otpadima..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ivan.martinko said:

 

bojim se da u ovlaštenom košta 200kn, a to nedam.. jedino da prošećem po otpadima..

Provjeris? Ako je skupo lagano kazes da te ne zanima, ako nema onda saznas da nema, a ako je ok cijena onda kupis :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da nađeš na otpadu tražit će te sigurno bar 100 kn. Ako je stvarno 200 u ovlaštenom nova, nebi ni razmišljao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.