Jump to content

MEGANE 3 1.6 DCI 2012


maxtormaster

Recommended Posts

Pozdrav svima

Posto sam novi ne znam kako da ubacim ovu temu u topic sa problemima ....ne dozvoljava mi izbornik da izaberem ..

pa neka admini prebace di pripada ...

e sad posto imam navedeni auto pa me zanima da li se neko susreo sa istim problemom..

naime na vecim obrtajima kod ubrzavanje baci mi ga u safe mod..i naravno stop engine hazzard i ostale gluposti ali motor normalno radi nikakvi viska zvukovi ..naravno stanem ugasim upalim auto i sve se vrati na staro i odma kad opet isto napravim ubrzanje opet ista stvar....

na obd ocitam da je problem sa pritiskom goriva ....

e sad me samo zanima sta je ko konkretno promjenio ? napominjem da auto normalno pali normalno motor radi samo na vecim obrtajima preko 2500 obrtaja se zablesira ...ppromjenio filter goriva...

 

sta je sljedece ?senzor pritiska goriva ili nesto drugo

 

hvala narode unapred

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.