Jump to content

MEGANE 2012. 1.6 DCI


maxtormaster

Recommended Posts

Pozdrav dobri narode

imam pitanje brzinsko za problem koji imam sa navedenim motorom .

naime poceo mi je bacati u safe mode ....posle 2500 obrtaja jednostavno se gusi ...naravno stanem sa autom ugasim ga upalim i sve ok do sledeceg guranja u malo vece obrtaje ...naravno sve je tu popratno od signalizacije stop engine hazzard esc bla bla...

motor normalno radi i prije i poslije toga svega nikakvih viska zvukova nista se ne trese nista ne lupa ...

u obd mi kaze da je senzor pritiska goriva izmjerio pad pritiska ......filter goriva novi ....e sad ne znam odakle da krenem sumnjam da su dizne ali eto volio bih da mi netko podijeli iskustva ako je imao slična mada sam tako nesto i imao na 1.5 dci ali samo jednom i nikad vise ....ovdje je sad svaki put namalo visljim obrtajima

 

hvala svima unaprijed na odgovoru

Link to comment
Share on other sites

Pravac bosista da provjeri pumpu visokog pritiska.

Injektori nemaju veze sa padom tlaka.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Domba said:

Pravac bosista da provjeri pumpu visokog pritiska...

...i osjetilo tlaka goriva.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je ipak dizna sad mi je i pollution izbacio vidit ćemo bas sljedeći tjedan pa javim šta je... Možda nekom pomogne...... Sad mi je tabla puna bubamara tj lampica popaljenih

Edited by maxtormaster
Link to comment
Share on other sites

update

evo iz ko zna kog razloga sve su se moguce lampice pogasile i auto ide preko 2500 obrtaja i nista se ne pali......nista nisam napravio nista nisam spajao samo od sebe a zasto nemam pojma..

trajalo je citava 2 dana ta zajebancija i sad je sve ok ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Evo mog problema...danas drugi put natankiran punoga na Ini...i 3.5km kasnije...
Lampica i check injection system....2a3fc545e08a3cf9fc13f36912757ed8.jpg

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam drukčije nek punoga [emoji52] al ozbiljno...uvijek punog tankiram...i golfa i mazde i motore...

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KorniKornjaca said:

Evo mog problema...danas drugi put natankiran punoga na Ini...i 3.5km kasnije...
Lampica i check injection system....2a3fc545e08a3cf9fc13f36912757ed8.jpg

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk
 

Jel i dalje normalno vuce?

Link to comment
Share on other sites

Dpf je...

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Već jr na dijagnostici2572c03d6c0a359ff3d5f128edf9cd6f.jpg

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.