Jump to content

Pusta vodu na lijevoj strani bunkera/gepeka


acer

Recommended Posts

Kao što su možda neki vidjeli u temi na Small talku, imam i dalje problem sa curenjem vode na lijevoj strani bunkera .

Prvotno sam mislio da sam rijesio problem ali i dalje pusta. Nakon sto sam skinuo gumu (kupio sam cak i novu gumu) kada bi ubrizgao vodu na zaokruzenim dijelovima voda bi procurila na mjestima oznacenim strelicom (to sam najprije skuzio da curi testiranjem u autopraoni, ja sam zalivao frend gledao unutra tj bio je u bunkeru :D ).

Onaj plasticni cep sam isto zabrtvio tako da nije ni do njega

Sve se to sljeva dole u lijevi kut bunkera, bude mokar donji dio bocnog tapecirunga i onaj na podu, zavlacio sam ruku skorz gore i ona spuzva je suha

IMG-20190904-101559-LI.jpg

IMG-20190904-101607-LI.jpg

IMG-20190927-095938-LI.jpg

Sve te procjepe sam zatvorio sa masom za brtvljenje spojeva na karoseriji ali jos uvijek pusta na istom mjestu.

IMG-20190927-095938.jpg

IMG-20190927-095941.jpg

IMG-20190927-095944.jpg

IMG-20190927-100010.jpg

IMG-20190927-100031.jpg

Vise ideje nemam, polica zadnja je suha, tako da ne vjerujem da je u pitanju zadnja sajba.

Prekopao sam net ali ne mogu naci nista konkretno gdje bi jos mogao traziti.

Sljedece sto mi je palo napamet, zaljepiti duck tape u rub gume i na lim, da eliminiram mogucnost zavlacenje vode ispod gume pa da se tako nekako sljeva dole. Probati cu nakon sto to zaljepim ici u praoni i vidjeti da li ce opet pustati.

Link to comment
Share on other sites

Hoće puštati ispod lampe, istrune dio gumice, ili se kod zamjene žarulje lampa ne vrati kako treba

Link to comment
Share on other sites

Ne pusta tu, iznad toga ulazi negdje, vidi se na slici gore gdje je oznaceno strelicama, to je iznad lampe.

 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam rijesio.

Tu na jedno ova dva mjesta je pustalo,danas sam bio u praoni i sve je suha,tako da se nadam da je rijeseno.

IMG-20191005-113503.jpg

IMG-20191005-113508.jpg

Stavio kit za spojeve na karoseriji, sad moram samo jedan dan to pofarbati u boji auta.

IMG-20191006-162702.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni se tako vidi ris, na istom mjestu, ali ništa ne pušta. 

Meni je kao što sam napisao, ispod lampe kroz gumicu ulazila voda

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav društvo. Mene nije bilo na forumu koju godinu :D, ali na isti sam problem naišao nedavno. Pušta vodu s lijeve strane. Puštalo je na vijku koji drži lijevi šarnir vrata prtljažnika. Voda se slijevala u onu plastiku od nosača pojasa pa kroz uske prolaze između limova i izlazila negdje u blizini lijevog svjetla. Čak je i tapecirung na tom stražnjem dijelu krova bio jako mokar. Isto je ova brtvena masa popucala, ali ne pušta tu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.