Jump to content

Filter kabine


Miro

Recommended Posts

Dobro vece, posto na svom CLIO 2 nemam filter kabine zanima me da li se moze ugraditi? Samo kupiti ventilator s kucistem filtera i samo staviti?

Link to comment
Share on other sites

Nisaam sto posto siguran ali za to ugraditi bi trebalo biti mjesta u računalu. Ne hvataj me za riječ ali čisto buba u uho ako uspiješ nešto doznati. 

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da se može samo treba usporediti dio gdje dolazi filter ispod brisača sa autom koji ima filter.

Link to comment
Share on other sites

naš stari clio 2 iz 1998. ima prostor za filter, dok mnoge mlađe dvojke nemaju

 

IMG_20130929_105228.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Experiment u tijeku.
Jedna od prednosti original Renault filtera kabine koji nije od papira vec od tkanine.
Istresti, usisati, oprati, omeksivac rublja po zelji. :bigl:
Novi je vec u autu, a ovaj ako nakon susenja bude ok, moze jos jednu sezonu odraditi3b65ca5790bbe3b2cb8c05df438171d2.jpgd5e1e8b8c9966c55677dcb70d9142bf2.jpg7cddb0615792ec8f0ba9ebc02e257a0a.jpg

Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa i ovi zamjenski su bili od nekog materijala kao tkanje..

 

Al je potrgan i tu gubis zrak. A i ugljena vise nema..

Link to comment
Share on other sites

Ma znam, ali isprobavam oce li bit cemu

 

Btw da je na novi filter navući neku žensku najlon čarapu pa ga jednom mjesečno očistiti, bili se manje punio lišćem?

Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

Ja svog zamijenim svakih godinu dana (cca 10-12kkm) i moram priznati, nikad, ali nikad nije bio ovako crn kao tvoj, eventualno nije bijel kao novi, ali nije daleko od toga.

A lišća rijetko ili uopće nema. 

Sad sam vidio da je filter iz megana, ne znam kako on ima dovod zraka

Edited by matia03
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daj kupi novi filteri ne zezaj se s tim [emoji38]
Posao radkopavanja da bi se do njega doslo je prekompliciran da nebi stavio novi svaki put.. bolje tq za 50 kn neg rabljeni opran..

Link to comment
Share on other sites

Ja svog zamijenim svakih godinu dana (cca 10-12kkm) i moram priznati, nikad, ali nikad nije bio ovako crn kao tvoj, eventualno nije bijel kao novi, ali nije daleko od toga.
A lišća rijetko ili uopće nema. 
Sad sam vidio da je filter iz megana, ne znam kako on ima dovod zraka
Ako kupis filter s aktivnim ugljenom za uklanjaje mirisa onda je i nov poprilicno crn. Ako kupis jeftini papirnati bez ugljena onda je bijel

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ma nije nijedan jeftin i od papira.. isto je neko tkanje ili pletivo u igri.. 

skupi su oba samo je ovaj s ugljenom skuplji..

običan je od 60-80kn a sa ugljenom 80-110kn ovisno o proizvođaču..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.