Jump to content

Višak dijelova


amilov

Recommended Posts

Pred cca dvije godine mi je poplavilo auto te sam izvukao cijeli tapecirung van. Tako je stajao do jučer kad sam se ulovio posla. 

Sve sam lijepo očistio i složio ali nemam pojma gdje idu dva komada plastike :) Ima li netko iskustva s time?

 

IMG_20191004_085806.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. Nisi napisao koji auto, model, ništa.

 

2. Imaš kataloške brojeve na tim dijelovima. Prepiši ih u google i vidjet ćeš gdje su i za šta.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 05. 10. 2019. at 19:33, mario #8 said:

1. Nisi napisao koji auto, model, ništa.

 

2. Imaš kataloške brojeve na tim dijelovima. Prepiši ih u google i vidjet ćeš gdje su i za šta.

 

 

1. Kako je posatano u ˝Clio 2˝ i u profilu mi piše Clio 2, 1.2, 16V nisam mislio da je potrebno pisati. Da se radilo o drugom modelu napisao bi. Iako da, bilo bi lijepo da se odmah stavi model vozila. 

2. Ni na kraj pameti mi nije bilo tako nešto. Nemam iskustva s time. 

Na kraju to uopće nije s Clia već s Megana 2. Jednom sam mijenjao podizač stakla na desnim vratima pa je očigledno ispalo iz kutije i nikad nije vraćeno nazad 

:D 

Btw, hvala na prijedlogu. 

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam ti prvi na Tapatalku i ne piše kad ti odem na profil kaj voziš, a išao sam prije nego sam pitao. :)

Nek si rješio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.