Jump to content

P: VW Touran 2.0 tdi Comfortline 2012. god. 7 sjedala


Petar_Kc

Recommended Posts

Prodajem VW Touran 2.0 tdi Comfortline 2012. god. 235200km, reg. do 1/2020.
1. vlasnik u Hr, kupljen 12/2015.g u De sa 137200km,
Uredno održavan i servisiran, vožen uglavnom otvorenom cestom, potrošnja između 5.5 - 6L.

7 sjedala
88.000,00 kn
Cijena nije fixna.
Za dodatne informacije može inbox ili na br: 095/6565-659

Više detalja na:
https://www.njuskalo.hr/auti/vw-touran-2.0-tdi-oglas-29657648

 

1.jpg

5.jpg

2.jpg

6.jpg

11.jpg

Edited by Petar_Kc
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nhf ali za auto sa izvadjenim dpf i egr nemres dobit 60% vrijednosti.. bar ne u hr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro stoje i na tvojem Scenicu, doduše tvoje su ako se ne varam 18'', a moje su 17''. 

Za Ivana, auto me cijelo vrijeme dobro služi, a nakon remapa je tek dobro prodisao. Ako se uspije prodati ok, a ako ne kod mene ide dalje uz redovno održavanje i sve kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Radije obrisi iz oglasa to da je mapiran i ispuh povadjen. S to da je prodisao vjerujem ali ljudi oko kojih vozis se truju.. usput je i ilegalno. nije čađa samo ono sto dimi crno..
Ko da sa benzinca skines kat.
Nije u redu, razumijes..

Link to comment
Share on other sites

Sorry al upravo obrnuto... posteno je da kaze sta je na autu a sta nije a ne da podvali nekome pricu da je sve serijala sve gore pa onda na godinu na tehnickom da se covjek ceska po glavi i j**e mu sve po spisku... kaj sad?

 

Petar_Kc da moje su 18 :) 

Edited by darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slazem se al onda to nije ta cijena. Mislim mozda naleti neki jelen, ali auto sa 250000 km bez kompletnog ispuha i jos tuniran mozes prodat klincima. Ajd da je golf gtd ali tiguan je obiteljski suv.

Link to comment
Share on other sites

Pa pošteno sam napisao stvarno stanje, pa koga će zanimati će zvati, a koga neće ne mora. Ja ću ga i dalje voziti. Nigdje nisam napisao da je cijena fixna.

Btw ovo je Touran, obiteljski MPV sa 7 sjedala kojeg i u serijali ima sa 125/130 kw

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Haha. Dusebriznici. Bilokoji Vw ce otic za tjedan dana max sa i pretjeranom cijenom i milijun km.
Zadnjeg renaulta sam prodavao 6mj za cijenu ispod svih na njuskalu.

Golfa sa 240tkm sam prodao za 2 dana za nemali iznos..

Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.