Jump to content

Kako ste zadovoljni Talismanom


andrej2019

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

mocno izgleda, cini mi se felga dosta siroka za celicnu?

i kolegi koji razmislja dat lagunu i uzet talismana: vodi racuna o jednoj vrlo vaznoj stvari (radi koje si najvj kupio lagunu) - talisman nema 5. vrata...nemam sta vise nadodati, jer znas i sam koliko je to prakticno. evo ponekad proklinjem sta nisu napravili na kupejki 5. vrata nego mala vrata bunkera, koji je opet dubok, ali nizak i otvor je sitan...al ok, oprostit cu joj, jer je predivna ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, frenchkey said:

16"?

Ne znam, samo sam ga našao. Al' čini mi se da su 17".

Ali svakako ubistvo stavit čelične na takav bomba auto koji je došao sa 19"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kad ides na skijanje i kad snijega i leda ima preko glave, pa slučajno auto prokliže negdje gdje ne treba i tvoja 17"-18"-19" poljubi rubnjak, prođe te volja za velikom felgom po zimi...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Evo ode još 1.6 dci motor na prijateljevom talismanu... majoneza/brtva i bok, 5000 eura novi motor, normalno auto uvoz-uvoza iz Slovenije (jel tam su kao povoljniji jer manje koštaju novi :) :) :) a sve auti iz Njemačke, i rekli su mu u servisu to se fino dešava kad debili u njemačkoj voze 200 na autoputu i kolju aute na lizingu, auto iznutra izgleda ko nov, pa su mu rekli klasični primjer kako se uništavaju auti vani, bio nakrkan aditivima da idrži do prodaje, nakon 2 mjeseca od kada ga je kupio bok motor.....

Link to comment
Share on other sites

Jel motor 130 ili 160 konja?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, macan said:

130

Čudno, ali nije iznenađujuće. 

Šteta što je toliko lijep auto, a pokazao se kao potpuni promašaj mehanički i kvalitetom

Link to comment
Share on other sites

Koliko kilometara ima? Je li otvarao motor, što je sve otišlo?

Sent from my SM-G981B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Rekli su mu da popravak bi bio dve tri iljade kuna jeftinije da bolje da uzme novi. Neznam km... A i šta god piše na satu očito da nema veze sa vezom.

Link to comment
Share on other sites

Za 5000 eura ja bi otvorio motor bez puno razmišljanja.

Sent from my SM-G981B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A kad se razleti TDI na Audiju A8 od 60-80 soma km onda nitko ne govori kako su to loši motori 🙄

Svaki auto i svaki motor možeš ubit.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem, u čemu je problem ako se auto vozi 200km/h, to je razlog sto se motor razletio?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa gle ako češ dizela stalno rokat blizu blokade svakako neće trajat ko normalnom uporabom.... Pogotovo ako je motor već poznat po nekim slabostima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Ivan1902 said:

Ne razumijem, u čemu je problem ako se auto vozi 200km/h, to je razlog sto se motor razletio?

A kao normalno je za auto da se često vozi svojom maksimalnom brzinom?

Naravno da će duže trajati ako ga voziš 150 km/h u odnosu na 200 km/h.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A kao normalno je za auto da se često vozi svojom maksimalnom brzinom?
Naravno da će duže trajati ako ga voziš 150 km/h u odnosu na 200 km/h.
Svatko tko ima dizela, zna da je patnja dozla boga voziti ga na max. brzini, ako nista onda zbog buke. OK, ponekad ga stisnuti, ali da ga se moze tako stalno voziti su price za malu djecu.

Vjerujem da je kod Talismana sve preko 170km/h nelagodno za vozaca. A ako najluksuzniji auto iz Renaultove kuce ne moze izdrzati 170km/h dugorocno, onda se oni trebaju kolektivno ubiti :-)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frendov otac je kupio novu Corollu 1.6 benzin 110 konja, kao pojam kvalitete i to još pouzdan i provjeren motor. Nakon nekoliko godina i 77 000 km motor se pri 130 km/h na autocesti rasuo u komade pa su morali iz Japana naručiti novi za 27 000 kn. Jesu li onda u Toyoti trebali izvršiti seppuku?

Link to comment
Share on other sites

I naš službeni polo 1.6 tdi sa 25 k km na satu je dobio novi motor nedavno..  Svima se može dogodit..
Samo Talisman a i Espace sa ovim 1.6 dci Twin turbom nije neka sreća.. Pun oglas ih je.. 
 
Ali da je uništit najlakše to je istina..
 
Evo primjera kako uništit auto u 200 km
https://www.snopes.com/fact-check/gear-disaster/
 

Link to comment
Share on other sites

A na radiju kruži priča da je to napravila žena u Bjelovaru.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kako ne, moj susjed na hladno A6 quattro pun gas, i ne bi vraga...eno ga na šlepi neki dan veli turbina za sada...ma nebitno, rekla kazala

Ja nisam vidio da je Talisman promašaj niti da je toliko kvarljiv, samo što ih ima tu nama pod nosom pa znamo....

 

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.