Jump to content

Dnevna svjetla


Hrvoje25

Recommended Posts

Pozdrav svima.

 

Zanima me kome se obratiti radi uključenja dnevnih svjetala,izgleda da je opcija zaključana tvornički.Probao sam clipom ali jednostavno ne želi mijenjati postavke scandinavian moda.

Link to comment
Share on other sites

Na Megane 3 Generation modelu se to nije moglo...sve je bilo prisutno ali nije bilo fizičke veze

 

Link to comment
Share on other sites

U mene stoje neokaljane žarulje te sjenilo blistavog sjaja,znači netaknuto.Sve spojeno samo nemam kako uključiti to.

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj pod postavkama na rucici. Treba biti ukljuceno beam headlight ili tako nesto.

Sto se tice skandinavian moda mogu ti ja iskljuciti sa ddt softwareom

Direkt sa S10 na TapaTalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Straza said:

Pogledaj pod postavkama na rucici. Treba biti ukljuceno beam headlight ili tako nesto.

Sto se tice skandinavian moda mogu ti ja iskljuciti sa ddt softwareom

Direkt sa S10 na TapaTalk
 

Jesam,probao sam po postavkama na ručici i ništa.Jedino gore led pozicije kada uključim dok ova dnevna svjetla ne reagiraju na ništa.Nalazim se u Drnišu pa bi mi trebao netko iz Dalmacije tj netko bliže.

Link to comment
Share on other sites

Imaš kolegu usrmaatre koji je u Drnišu i ima CLIP.

Kontaktiraj ga i vidi dalje s njim!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, petak said:

Imaš kolegu usrmaatre koji je u Drnišu i ima CLIP.

Kontaktiraj ga i vidi dalje s njim!

Hvala ti! 

Link to comment
Share on other sites

Meni su rekli i u ovlastenom i kod mog mehe da se to ne moze. Da je CPU konfiguriran za balkansko trziste i da mapa ne dopusta dnevna svjetla (neg gore ksenoni na svim polozajima osim pozicija (i na off))

Kao moglo bi se ako trazim Renault HR da mi odobri mapiranje na neku drugu regiju koja koristi dnevna svijetla - ali to je bilo previse zajebancije da bi mi jos na kraju rekli ne

Tak da se trose ksenoni :(

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, morrak said:

Meni su rekli i u ovlastenom i kod mog mehe da se to ne moze. Da je CPU konfiguriran za balkansko trziste i da mapa ne dopusta dnevna svjetla (neg gore ksenoni na svim polozajima osim pozicija (i na off))

Kao moglo bi se ako trazim Renault HR da mi odobri mapiranje na neku drugu regiju koja koristi dnevna svijetla - ali to je bilo previse zajebancije da bi mi jos na kraju rekli ne

Tak da se trose ksenoni 😞

Baš bezveze što su stavili tako,ne kužim čemu instalacija i žarulje ako ne može da radi!

Link to comment
Share on other sites

Baš bezveze što su stavili tako,ne kužim čemu instalacija i žarulje ako ne može da radi!
Nađi servis koji je flexibilan i neka ti puknu gore drugi software.
Ja sam tako na Laguni 2 promjenio software na mjenjacu i rijesio problem za koji su svi trazili 1000-1500€ za popraviti

Direkt sa S10 na TapaTalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.