Jump to content

K/T: Stare ZG tablice


Kasabian

Recommended Posts

Dakle, tražim stare ZG tablice KOJE SU U OPTICAJU, u što boljem stanju. Uvjet je da imaju 3 broja i 1 ili 2 slova i da nemaju EU logo. Preferiram jedno slovo, ali nije uvjet.
Da ne pišem puno, administracija u ovom slučaju nije komplicirana, sve se da riješiti.
Vlasniku koji bi se odrekao tih tablica plaćam nove s brojem po želji i ako je baš neki raritetan broj tipa 101-A, možemo se dogovoriti za neku razumnu novčanu "nagradu".

Dakle, ovako nesto...

72048917_1355039497979396_1024309920108904448_n.jpg.73aeba6888fc757b4463c93d9a3940bb.jpg

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Danas baš gledam na novom novcatom poršeju tabla bez eu oznake 000 j, sjaji se ko pesja jajca, kako je došao do toga da nema oznaku stvarno ne znam. Još sam se pitao kako je tako prazna i nevina ta tablica.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno, naručio ju je prije nego su došle EU oznake i prenio ih na novi auto. Mene te nule nikad nisu palile, al dobro, svatko ima svoje veselje :D

Link to comment
Share on other sites

kako ti se ne sviđa, pa same nule su jasna poruka. Ja sam nula od čovjeka :bigl:

Link to comment
Share on other sites

French pazi što govoriš, i ja sam fan nula :rotfl:. Ja imam  tri tablice sa brojem 500 a čak i u bivšoj državi sam nalazio način da imam po dvije nule na kraju. Imam i jednu tablicu sa tri broja i slovom A ali je DU pa nije zanimljiva Kasabianu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Frenchy je govorio o 3 nule, ne o punom broju koji završava na nule... te su posebne :D Recimo, jedna od zanimljivijih koju sam vidio je ZG 500-G... odlicna kombinacija, bila je nekad na meganeu, sad je na Fordu Focusu. Jbg, covjek je prešao s konja na magarca :D. Tiha patnja mi je ZG 101-A, trenutno je na nekoj Kiji, za nju bi dao bar 500 eura , ali teško da će mi ju čovjek prepustit... Zanimljive su meni i stare tablice s drugih reg područja, ali samo ZG mogu stavit na svoj auto :D

Znam, lud sam 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi mi imamo svoje ludosti...... 

Nedaj se smetati i udri po svome 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za 2000kn ne možeš dobiti bez EU oznake, kakve kolega traži. Također, ako su zauzete, ne možeš ništa.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Neznam kak nabaviti takve tablice osim da kupis auto s njima. Ak radis prijenos, automatski idu dolje i nove sa eu znakom a broj moze biti po zelji uz nadoplatu, da..

Link to comment
Share on other sites

On 13. 10. 2019. at 12:01, ivan.martinko said:

Neznam kak nabaviti takve tablice osim da kupis auto s njima. Ak radis prijenos, automatski idu dolje i nove sa eu znakom a broj moze biti po zelji uz nadoplatu, da..

Može se navodno od nekog kupiti samo tablice ako ti je netko voljan prodat...

Tak je meni rekla gospođa na tehničkom... ja sam samo htio bez EU plave oznake... slova i brojke mi čak nisu ni bitne bile

Link to comment
Share on other sites

Kolega s posla ima ZG-101-V. Pitat ću ga da li je spreman usrećiti nekoga s tim tablicama za sitne novce :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Idemo probat još jednom...  tražim rane ZG tablice iz perioda 90-ih u što boljem stanju s 3 broja i jednim ili 2 slova koje su u opticaju. Dakle ako ih vi, vaša žena, ljubavnica, kum, snaha i ostala rodbina i prijatelji imate na autu, a niste osobno vezani uz njih, volio bih da mi ih prepustite uz novcanu nadoknadu ili narudžbu nove kombinacije po želji. Ne zanima me "reprint", odnosno ove europske.
Znam, čudne su želje, al kaj da radim?

Link to comment
Share on other sites

On 13. 10. 2019. at 10:53, petak said:

Svi mi imamo svoje ludosti...... 

Nedaj se smetati i udri po svome 

Pricas u svoje ime ? Ja sam meni skroz OK 😀

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam sebi dobar, samo me okolina ponekad gleda očima luđaka....ali nije to loše

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.