Jump to content

P: Laguna 3, 1.5 dci , 2010.


matheus

Recommended Posts

Pozdrav, prodajem

Marka automobila:Renault

Model automobila:Laguna

Tip automobila:1,5 dCi

Godina proizvodnje:2010. godište

Godina modela:2009.

Prva registracija u RH:2018.

Registriran do:12 / 2019

Prijeđeni kilometri:248500 km

Motor:Diesel

Snaga motora:81 kW

Radni obujam:1461 cm3

Mjenjač:Mehanički mjenjač

Broj stupnjeva:6 stupnjeva

Potrošnja goriva:4.5 l/100km

Maksimalna emisija CO2:130 g/km

Garažiran:Da

Cijena: 5500 e (podložna korekcijama)

 

Laguna 1.5 dci, 2010. g., 249000 km, redovito održavan, na 160000 mijenjan zupčasti i kočnice. Uščuvan, čvrst, ne trese, ne lupa, dosta opreme, vlasnik. Handsfree otključavanje i zaključavanje, pokretanje motora bez umetanja kartice, posjedujem obje kartice, dvozonska klima, ventilacija otraga, Bluetooth, senzor za kišu, senzor za svjetla, zadnji parking senzori, tempomat, limitator brzine, perači prednjih farova, za još opreme upit. U 12/2018 uvezen iz Slovenije, odmah napravljen servis- mijenjano ulje, filter ulja, filter nafte, zraka, kabine, grijači, nosači motora i štangice stabilizatora. Prije 3000 km mijenjano ulje i filteri. Auto troši otvorene ceste do 5 litara, zbilja je odličan i bez greške, ali ipak trebam karavana. Prije ovog sam imal mazdu 3, trebal mi je veći auto, tražil sam karavana, al mi je ova uletjela.

Molim isključivo sms, viber ili WhatsApp 099 418 9365

prodajem radi kupnje karavana, moguća zamjena za megane 3 grandtour

lag1.jpg

lag2.jpg

lag3.jpg

lag4.jpg

lag5.jpg

lag6.jpg

lag7.jpg

lag8.jpg

lagx.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.