Jump to content

P: Kymco Agility 200i


dolac

Recommended Posts

Skroz sam zaboravio da bi i skuter mogao tu oglasit :tup: 

Razlog prodaje je isti, skuter se nalazi u Zagrebu Maksimir a link na oglas je tu,

 

https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/kymco-agility-16-200i-163-cm3-oglas-28314787

 

EDIT: zadnji disk je promjenjen jer sam zaboravio skinut disk lock :bang: tako da je to rezultiralo piganjem diska. Naravno uz novi disk sam promjenio i disk plocice a stare dijelove cuvam i dajem dalje, meni ne trebaju.

Uz skuter poklanjam ceradu, taj nesretni disk lock, dva seta rolica, i stare dijelove sto sam promjenio..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Oglas opet aktivan..

 

Kymco Agility 200i, točnije 163ccm motor, zrakom hlađen pa nešto slabiji (11ks) ali zato jeftiniji za održavanje obzirom da nema vodene pumpe, semeringa, antifriza, hladnjaka, termostata itd. Na 10000km (mislim da je trenutno 14000km na satu) sam provjerio zazor ventila (imam slike), i promjenjeno je sve u prijenosu: remen, rolice, centralni feder, filter zraka, filter ulja (očišćen jer se ne mijenja) i svijećica. Ulje u motoru i ulje u mjenjaču isto zamjenjeno. Stare dijelove još imam (dajem na uvid) kao i neke nove dijelove te osim što odobravam da se skuter vodi u bilo koji servis, isto i sam mogu kupcu otvorit prijenos. Akumulator je mijenjan pred ovu sezonu (prvi ili drugi mjesec) i ima 3god garancije (imam original kutiju s pisanom garancijom). Naknadno sam ugradio voltmetar koji sam instalirao u pretinac ispred nogu. Krajem 9mj zamjenjen stražnji disk i disk pločice.

Skuter ima prednja LED svijetla, prednju i stražnju disk kočnicu, 12V utičnicu, naprijed 16" a straga 14" kotač, original kofer i relativno velik prostor ispod sica. Uz njega dajem i ceradu. Gume su dobre do kraja sezone, kočnice imaju još mesa za barem dve seozne ako ne i više. Skuter se isplati pogledati, razlog prodaje je odlazak u inozemstvo. Cijena je podložna korekciji za ozbiljnog kupca.

Registriran do 7/2020

Cijena je 1700eur

 

Razlog isti, niti sam u hr niti cu biti kroz sljedecih par godina..

 

Moze pm, ili na wup +385976440074 posto sam ionako daleko od hr ;)

kymco-agility-16-200i-163-cm3-slika-114093785.jpg

kymco-agility-16-200i-163-cm3-slika-114093786.jpg

kymco-agility-16-200i-163-cm3-slika-114093788.jpg

kymco-agility-16-200i-163-cm3-slika-114093789.jpg

kymco-agility-16-200i-163-cm3-slika-114093790.jpg

kymco-agility-16-200i-163-cm3-slika-114093791.jpg

kymco-agility-16-200i-163-cm3-slika-114093792.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Eh, i mene lijepe uspomene vežu uz taj Kymco. Neki moji susjedi još vjeruju da je nekad bio moj :rotfl:

Ovo sve navedeno mogu potvrditi jer sam osobno preuzeo skuter od prvog vlasnika i par mjeseci ga čuvao dok je dolac došao po njega.

Da nemam svoja dva skutera ne bih puno razmišljao jer je ovaj skuter prava mjera za gradsku i prigradsku vožnju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 31. 07. 2020. at 23:51, logan said:

Eh, i mene lijepe uspomene vežu uz taj Kymco. Neki moji susjedi još vjeruju da je nekad bio moj :rotfl:

 

haha :)

evo regan god dana, za po gradu dusu dalo, to sto sam ja vozio s njim iz Dubrovnika za Zagreb pa opet do DU i natrag to je drugi par rukava :D

ja sam trenutno u ZG, skuter se moze pogledati i probati u Maksimiru ;)

https://www.index.hr/oglasi/kymco-agility-200i/oid/2321414

 

ako ga kupi netko s foruma, dijelove za ove redovite servise mogu osigurati i s taiwana posto svake godine iovako ionako dodjem ;)
a trenutno bi trebalo samo gume promjeniti jer prednja je jos original, a straznja je isto spremna uskoro da je se zamjeni ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • dolac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.