Jump to content

Megane coupe GT renault sport 1,6 16v 110ks


freeruner

Recommended Posts

Cemu ovo vrijedjanje? Mislim da nije ok. Nego da znam za ubuduce, jel na forumu dozvoljeno vrijedjanje ili nije? Di su moderatori. Sta ste napali čovjeka, ako vam se ne svidja oglas produzite dalje...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cemu ovo vrijedjanje? Mislim da nije ok. Nego da znam za ubuduce, jel na forumu dozvoljeno vrijedjanje ili nije? Di su moderatori. Sta ste napali čovjeka, ako vam se ne svidja oglas produzite dalje...
Izgleda da ekipa nema pametnijeg posla[emoji2357]

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je i naknadno naljepljeno ,,onda je naljepljen u renault autokući jer je auto takav kupljen,,, 147 tis kn....

A što de tiče ovog vidio sam još jednog takvog u Vž bijelog bez ledica dolje na usisnicima ,, također sa renault sport značkom otraga,,, a naprijed onakom gt line,,, jedan dečko iz renaulta mi je rekao da je moguče da su ih uvezli upravo takve da nemoraju dodatno plačati novu homologaciju na auto sa drugačijim paketom opreme,jer su znali uvesti pojedini model pod drugačiji paket..,,uglavno kako god ,,.. auto,, kako sam i napisao je takav kakav je,,,

Kada smo kupovali ovog,,2013g vidio sam gt-a sa motorom 1,6 150ks i sa branicima i plastikama od običnog coupea,,.. i sad vi recite...da to nije moguče...

Nedavno je kolega kupio kod zubaka clia 2017 g sa 19 tkm ,,, sa opremom i interijerom kakvu nisam nikad vidio,,i  motorom 1,4 16v 85 ili 90 ks,,.. ? Ko zna za koje je to tržište bilo namjenjeno...

 

Bdw... Dugo sam ovdje na forumu ne ulazim u rasprave pogotovo o nečem u što se ne razumijem... Čitajuči vidim da ima dosta nekulturnih dečki koji imaju potrebu popljuvati bilo što,, al uzeču im da im je to došlo od kućnog odgoja... 

Ne želim dalje piskarati i da mi kasnije netko kaže da pišem kako bi si digao oglas,,odnosno da se čita... 

Ako nekog zanima ,,gore sam napisao,, drage volje nek dođe isprobat auto,,, popit ćemo piće ,popričati ,,bez obaveze na kupnju...

Svima želim ugodan dan.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrijeđanje i nazivanje pogrdnim imenima se na forumu neće tolerirati. Kartoni podjeljeni, pokretač teme također bi trebao znati da se oglas počinje sa P: ako je riječ o prodaji

Tema zatvorena do daljnjega

Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.