Jump to content

K. Renault 4 GTL. Vilice


petak

Recommended Posts

Dobar dan ekipa!

Ajde da i ovdje vidim ima li tko god.

Dakle, tražim lijevu i desnu gornju vilicu za Renault 4GTL.
Ako netko ima među svojom zalihom i voljan ih se riješiti  neka mi se javi.
Fotografija bi bila poželjna da se vidi stanje.
Može poruka ili na 0989388176

Evo i slike onoga što tražim
Screenshot_20191107_182156.thumb.jpg.7fb7aa1ff6c6253390391faef5ffa655.jpg

 

Hvala 

Link to comment
Share on other sites

Našao sam jedino od nekog proizvođača RTS ali nemam pojma kakve su kvalitete te vilice

https://www.autodoc.si/rts/7317541

Moram i Lagerosa kontaktirati da vidim šta on može nabaviti, ako nešto može. 

Na ebayu sam naletio i na QH proizvođača. Ali opet nemam pojma kakve su te njihove vilice. 

Najradije bi originalne ali ko će to dati. 

 

Nedavno sam mjenjao selene na mojoj jer se guma raspala (zamjenski seleni - daj šta se može naći) ali su seleni jako lagano ušli u vilicu. Sad mi opet lupa i imam osjećaj da se rupa za selen raširila i sad selen "pleše" u vilici. 

Palo mi je napamet malo izvana stisnuti rupu za selen ali neznam koliko je to pametno napraviti

Link to comment
Share on other sites

Kako se inače manisfestira problem sa vilicama? kad smotaš puni pukne neš ko da zvoni?

Link to comment
Share on other sites

Osjetio sam lupkanje u ovjesu. 

Mislio sam da je jedna od kugli prolupala ali se pokazalo da su seleni u vilici. 

Link to comment
Share on other sites

Teško da se rupa proširila.. bit će prije da vanjska mjera ovih selena nije bas najbolja.. šta ni Tokić, intercars, ciak,  nemaju ništa u ponudi? 
polovno ti ne preporucam staviti.. radije svake dve god mijenjati selene

Link to comment
Share on other sites

Probao sam ove lokalne dobavljače, Intercars, Tokić, Metalia i nemaju.

Lageros nije uspio ništa naći.

 

Nije problem selene promjeniti. Veći je problem naći kvalitetne. Čak sam kontakirao firmu koja izrađuje selene i gumene nosače motora da mi naprave selene i zamjene gumu na nosačima motora li nisam uspio dobiti neku suvislu ponudu pa sam tu opciju gurnuo sa strane.

u 8/2108 sam mjenjao te selene i bilo je uredu do nazad 3-4 mjeseca. 

Onda sam počeo čuti zvukove.

A zadnjih 15 dana (kako je malo zahladilo) su zvukovi postali prejaki za moje uho i nemogu ih više slušati. Nešto se mora napraviti.

 

Probati ću još jednom zamjeniti selene i viditi šta se dešava.

Ako nalete kakve originalne vilice njih bi rado udomio. 

Kakva su Vam iskustva sa RTS ili QH?

 

Link to comment
Share on other sites

probaj naći po dimenzijama od nekog drugog auta, ne mora biti R4. Možda tad ubodeš kakve kvalitetne

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.