Jump to content

Talisman zadnja svjetla


freeruner

Recommended Posts

Jer netko zna u čemu je problem,,, ne svijetle mi na vratima bunkera vodoravna svjetla??

IMG_20191116_211712.jpg

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ma super izgleda,, ak me nije strefilo dok sam vidio kak svijetli,, *#!*#

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam ih puno s takvim detaljem ali kolega s posla koji vozi službenog Talismana veli da je to zbog opreme.
Meni to nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

Imaš garanciju? Pravac ovlašteni servis 

Edited by andrej2019
Link to comment
Share on other sites

A da se to osvjetljenje možda ne regulira negdje na nekom izborniku. 

Kao i ambijentalna rasvjeta unutrašnjosti. 

Link to comment
Share on other sites

Nisi ih nadoplatio...

I ne, ne zezam se. :D Karavan ih dobiva standardno, za sedan nadoplaćuješ ili uzimaš bolji paket.

Edited by IcyTexx
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Možda su radila pa prestala? Ima na netu slika Talismana sa ovakvim svjetlima tak da je vjerojatnije da nije ni imao, ali nikad se ne zna...

Link to comment
Share on other sites

ja sam vidao talismane kojima ne rade na obje strane, pa kojima radi samo 1 strana (najcesci slucaj), pa i kojima radi sve uredno...pricamo dakle o ovoj "poveznici" stopova...tako da mislim da nije neka nadoplata, nego samo jednostavno francuski sarm

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Putujem svaki treći vikend DE-HR i nazad...i moram priznati da sam ih putem dosta ovakvih vidio... Vidio sam dosta gdje svjetli sve,ali više sam ih vidio ovako kao kod kolege.

Dosad nisam vidio niti jednoga da mu jedna strana svijetli.

Talisaman mi se sviđa pa posebno obraćam pažnju kad sretnemo nekoga putem.
Kolega s kojim putujem mi je rekao da to ovisi o razini opreme u autu...on prati autoindustriju vise od mene.

Link to comment
Share on other sites

U pravu je mata,,, to je takav model,,, iskreno nakon pregledanih nekoliko komada nisam ni obračao pažnju na stražnja svjetla,,od ostale opreme ima sve ko i drugi,, to je jednostavno takav model o nema srednja svjetla... Malo me znoj probio na početku al na kraju mi je bitno da je autić ok .. a za dalje ima tema o mogućim nedaj bože kvarovima,,.. pa ću izvjestiti..

Edited by freeruner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sretno sa autom! Puno sretnih kilometara 

Jesi li ga predstavio? :)

Edited by andrej2019
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A bokte na čemu se špara... bilo bi zanimljivo pogledat da nema led cijev jer nemogu vjerovat da bi Valeo radio 2 različita fara samo bez gornje ledice pa nešto nije samo spojeno eto jel nisi platio više... al ja sam sklon teorijama zavjere...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za ne povjerovati,,, stvarno auto je u vrhunskom stanju,, dođem doma izađem iz auta kad ono pola zadnjeg kraja ne svijetli,i đislim si koji k. . bas sađ baksiz,,,. Morao sam popit šečer i vodu,,, i usput sam skinuo sve svece s neba,,.al dobro nakon guglanja po netu skužio sam da je to jednostavno takav paket opreme... slike stavim za koji dan,,  

IMG_20191118_155339.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

laguna 3 phase 1 ko ružno pače naspram Talibana. Malo su je popravili sa phase 3 i onim obrvama u svjetlima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih tako rekao. Laguna je odlična u smislu vremena u kojem je dizajnirana i u smislu dizajnerskog smjera i prepoznatljivosti koji je Renault imao tih godina. Talisman isto tako, ali u današnjem vremenu.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Meni isto Laguna 3 dan danas izgleda odlično, prepoznatljivo i moderno. U odnosu na Talismana, interijer mi izgleda na Laguni za klasu kvalitetnije.

Link to comment
Share on other sites

Malo je laguna tu onako zastarjela dizajnom,, ali laguna je gt ,131 kw sa 4 controlom,, i još uvjek ide ko sto vragova.. i još se ne mogu odlučiti prodati ju...

Link to comment
Share on other sites

A to ti je reno... zaista ima učinkovite motore, od potrošnje do snage.... ostalo ne bi komentirao :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu vjerovati da imaju takav paket opreme gdje nisu mogli "povući" LED tih 30ak centimetara... nepojmljivo..

Link to comment
Share on other sites

Nikako mi nisu na L3 legla prednja svjetla u onom nekom cudnom trapezoidnom obliku. Sve ostalo mi se sviđa
Vjerojatno ni drugima nisu sjela jer je na ph3 s malo dizajniranja postojeceg svjetla napravljeno dosta bolje. No, naravno, ljepota je u oku posmatraca

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zna li netko koliko lumena bi trebala imati zarulja za maglenke kako bi bila ista kao i LED svjetla? Hvala :)

20191122_162841.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 18. 11. 2019. at 9:34, Ruske said:

ja sam vidao talismane kojima ne rade na obje strane, pa kojima radi samo 1 strana (najcesci slucaj), pa i kojima radi sve uredno...pricamo dakle o ovoj "poveznici" stopova...tako da mislim da nije neka nadoplata, nego samo jednostavno francuski sarm

Noup, nadoplata je. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.