Jump to content

Clio 3 Aftermarket sjedala


Veles

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Tražio sam ovu temu dosta dugo po forumu ali nikako nisam našao nekaj slično pa rekao da vas pitam direktno.

 

Da li je itko ovdje ugrađivao aftermarket sjedala u Clio III i da li se u njega mogu ugraditi sjedala iz nekih drugih automobila?

Naime, putujem na dulje pruge i trenutačno sam zapeo na Cliu sljedećih godinu dana pa bih si želio malo olakšati život boljim sjedalima ako je moguće. 

Link to comment
Share on other sites

Stavi sliku svojih sjedala da znamo na čemu si. Možda bi sjedala iz boljeg  paketa opreme već bila zadovoljavajuća.

Link to comment
Share on other sites

Imam doslovno sjedala koja dolaze sa osnovnim modelom Clia 3 Grandtour. Nisu loša ali nakon 100km nisu ni idealna.

Koliko mislite da bi koštala bolja sjedala ako odem u ovlašteni servis i da li se to uopće može nadograditi?

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio u ovlaštenom. Ima po oglasnicima Clia 3 za dijelove. Naravno da se može nadograditi, pogotovo ako je iz istog modela auta. Pase sigurno i od kratkog s 5 vrata. Tipa Initiale Paris paket može imati i kožna, grijana sjedala, ma da meni koža nije “udobnost”, naveo sam samo kao primjer.

Link to comment
Share on other sites

Neisplativo kupovat ista u ovlastenom. Pogotovo ne sjedala koja bi te kostala ko jedan auto. Uglavnom evo ti primjer. Ja sam svoja serijska iz clia 3 sport 197 prodao frendu koji je imao obican 5 vrata clio. I sve smo ustimali na saraf. Trazio bih takva sjedala jer su udobna, dobro profilirana (neka i grijana) i ne zamaraju nakon duge voznje. 

Link to comment
Share on other sites

Kužim. Onda budem pogledao po oglasnicima pa vidio kaj se nudi i kaj mogu naći.

 

Hvala svima :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.