Jump to content

kolicina rashladne tekucine


minigordini

Recommended Posts

Postovani forumasi!

Molio bih za vasu pomoc! Nabavio sam odlicnog Scenica 1.6 16v iz 2008. god sa jedva 64000 km. Planiram napraviti veliki servis tj. zamjenu zupcastog remena i vodene pumpe izmedju ostalog. Zanima me tocna kolicina rashladne tekucine jer zelio bih doticnu zamijeniti? Hvala!

 

 RENAULT SCÉNIC II 1.6 16V (JM1R) 112 ks

Link to comment
Share on other sites

Uzmi kod Lagerosa 5 lit gotovovg antifriza za renault, cak ce ti i ostati nesto jer ne mozes sve izbaciti iz sistema. U stvari uzmi sve kod njega zna tocno sto ti još treba. Mozda bi trebao i varijabilnu ako se cuje, pojacanu pumpu vode, cepove bregaste, itd

Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, direstraits said:

Pet litara. 

Hvala! 

1 hour ago, frenchkey said:

Uzmi kod Lagerosa 5 lit gotovovg antifriza za renault, cak ce ti i ostati nesto jer ne mozes sve izbaciti iz sistema. U stvari uzmi sve kod njega zna tocno sto ti još treba. Mozda bi trebao i varijabilnu ako se cuje, pojacanu pumpu vode, cepove bregaste, itd

Tapatalk
 

Hvala! U svedskoj sam pa cu uzeti negdje drugdje! Hvala u svakom slucaju!

Auto je u odlicnom stanju, zapravo rijetkost! Ima 64000 i jednom je zamjenio remen prije 5 godina, sve drugo je u najboljem redu (nadam se) Intreijer besprijekoran kao novi auto! Imam plan izmjeniti sve tekucine i filtere pa cemo vidjeti dalje!

14 hours ago, Zrmi RS said:

Cca 6L. Uzmi 3L antifriza i 3L deatiliranene i napravi si 6L. Imat ces dovoljno.

Hvala! Mislim da cu uzeti ipak 5 litara jer ipak zivim u Skandinaviji!  Havala u svakom slucaju!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.